VTV napísal:
Čo by si povedal žiakovi keby ti napísal taký text, ale z výrazmi aké si použil ty. Bolo by to v poriadku? Nie je problém toho príspevku obsah ale forma?

S výrazmi.
Úprimne, zatiaľ som sa nedostal do situácie, že by som žiakom zadal tému: skúste napísať diskusný príspevok na tému: ,,Ako by som najviac potupil iného diskutujúceho v téme o elektrobicykloch", takže sa k tomu nijako nevyjadrím.
Na druhej strane, to či je obsah príspevku brak alebo nie, je značne subjektívne.
18.08.2023 - 17:12:38
00
branomelis napísal:
Watty sú práca,

rychlo si to oprav :D

ale nejako sa to tu rozprudilo, ale divne
18.08.2023 - 18:08:34
00
Pancake napísal:
Dnes som bol na Šumiaci, nie až hore na KH, len tak v rámci tréningu pri Skaličke.
Pomaly sa tam rozvíja nový národný šport, požičiavanie e-bikov, lebo len takto od hlavnej cesty som napočítal 5 požičovní.


Tiez ma to zarazilo, aj ked do istej miery som to cakal. A k tomu hordy ebajkerov s prilbou zavesenou na riadidlach smerom hore na KH.

Takto nejak vyzera vstup do malebnej slevenskej dediny :D
Príloha:
IMG_2882.jpg
18.08.2023 - 18:26:29
01
lto napísal:
rychlo si to oprav :D

ale nejako sa to tu rozprudilo, ale divne


Veď to nemám asi jasne, ale v podstate správne.....Výkon je práca za určitý čas....ale v podstate aj tak je to bezpredmetné. Ebajkeri si v tejto téme aj tak idú svoje. Dnes som sa bol trošku povoziť a ešte na jednu vec som zabudol :) Samozrejme smerom hore už nech si nosia ľudia prilbu ako chcú...problém ebikov o ktorom hovoria zlé jazyky je: Celý úver sa minul na stroj a na prilbu už nezostalo :) Áno, hodne jedincov jazdí aj nadol bez prilby , ale je to samozrejme ich vec, pre mňa je to len veselý fakt.
18.08.2023 - 18:36:29
01
Az kým nebudeš potrebovať HZS zrovna vtedy keď bude zvážať bezprilbaka ...
18.08.2023 - 18:45:03
02
:lol: Neviem ci to viete, ale jeden z najväčších hejterov bol aj najväčší odporca prileb. :D
18.08.2023 - 19:10:16
00
ivast
jj, presne ako vravis. Len je jedno na com jazdis, je to v ludoch.
thumb_up0thumb_down
18.08.2023 - 19:14:09
00
branomelis na mojom obľúbenom kopci kde je vraj sklon 8-9% a dá sa tam z neho ísť v pohode 70km/h tiež vidím často ísť dolu cyklistov bez prilby,ak ju nechce jeho vec ale niektorí ju majú zavesenú na rajdoch,to už ozaj neviem na kerú riť ju vláči takto so sebou :fubar:
18.08.2023 - 19:51:54
02
Tak Rado to z Martiniek pekne nakúril v tom kopci. Ale vyzulo mu okuliare a skôr narazil na hrudník, vyrazilo dych..škoda, že tam urobil chybu, lebo inak to šiel celkom pekne. Ja niektoré veci už keď je moc daždivo nejazdím radšej. S tými prilbami mne to asi tiež už pomohlo, ale padám skôr na kolená a na bok, alebo do kotrmelca....To čo som videl dnes bol tiež ebajker a bolo asfaltové klesanie v lese vhodné skôr na cesťák a prilba žiadna....ale jeho vec...potom vyššie šiel chalan oproti na akomsi čudnom trekingovom biku na asi 1,8 širokých plášťoch...Luxusný asfalt a na krajoch trochu štrku, šiel navyše pomaly a na kraji na tom štrku musel letieť cez rajdy...ale skôr na nohy a bok...Som sa len spýtal či je OK a ešte neviem prečo som sa hral na kazateľa a poučoval v skratke ako si má dávať pozor. Ale som sa viac naľakal asi ako on, na suchom čistom asfalte v 20km/h spadnúť je umenie?
18.08.2023 - 20:00:35
00
lto napísal:
cize ebiker je fake biker :D :y: :D
skrátene faker
18.08.2023 - 20:18:54
00
to je ktory trail na tom videu ?
18.08.2023 - 20:24:50
00
lto
To je taký setík z MT holí. To jazdia chalani. Ten pád mal na skratkách čo križujú cestu zo Strání - stará cesta na hole. To sú také krásne technické strmáky cez skaly. Tam nechceš zapichnúť.
18.08.2023 - 20:29:12
01
pista napísal:
Takze Srsen nutis ma vratit k teme. Ja som nepostrehol, ze ivan ty si ponal cyklistiku ako energeticky vydaj. Tam tvoje porovnania sedia. Pre mna cyklistika je zazitok a preto sa divam na prejazdene km a nastupane metre inak. Pre mna ide o zazitky z vyhladov na hornej nadrzi Cierneho Vahu, Sliezskeho domu, Kralovej holi ale aj sedla pod Grossglocknerom, Sv.Jure, Mt.Ventoux ci Monte Limbara, pocity z priestorov vylodenia v Normandii alebo neuspesny pokus ochutnat cerstve ustrice v Saint Malo, posedenie s babkami pri kasne na konci sveta v Pente na Korzike, volne sa pasuce kone na Muranskej planine ci fantasticke pirohy s domacim slivkovym lekvarom na Bodorete, opekacka v biopalinkakostollo v Szephalome alebo navsteva pracovneho tabora v Tiszaloku kde konci posledna stopa po mojom otcovi. Trocha som sa rozkecal ale chcel som naznacit sirku zazitkov co prinasa cyklistika ked zabudnes na waty a co mas na sebe a co mas pod sebou ...


máš tých povinností požehnane :D :y: ja by to popri povolaní asi ani nestíhal, akurát stíham čumet na garmin, skoro jak marceluss :D
18.08.2023 - 20:41:27
00
Ziadne odsudenie? Predpokladal som, ze mu nalozite. Dvojity meter, biobiker tak nevadi?
Ani raz nespomenul prilbu, len okulare treba mat aby ti haluze nevypichli oko.
Zrejme ho niektori dobre poznate, mozno je to jeden, co tu pise.
---

Takze by som tu negeneralizoval, ze vsetko len e-bikeri.

A tak je to zo vsetkym.
So zdravenim, oblecenim, pouzivanim prilieb, davani prednosti na obojsmernych singletrailoch, obiehanim pri zjazde v rozbitom terene, ked hladate dobru stopu a neda sa este pozerat za seba, ci za vami nejde nejaky kaskader, spravanim sa na cyklotrasach, lebo idem zona 2,3,4,5 a cez to nejede vlak, atd.

Je to vsetko v ludoch.
Aj v ich vychove za mlada.
18.08.2023 - 20:43:54
02
Odpočul som jeden pekný pozdrav medzi ebikerom a klasikom " bodaj by ti baterka zdochla" :lol:
18.08.2023 - 22:09:27
08
keyboard_arrow_up