Ona sa dá ale všetko robiť v rámci slušnosti a aký-takých pravidiel. Toto vlákno je len znôška lží, poloprávd a osočovania, ktorými si tu pár jedincov vybíja svoju agresivitu na ebajkeroch.
11.10.2023 - 12:21:07
02
Táto doba je veľmi zvláštna. Aktuálne z najväčších demokratov a slušno-ľudí v spoločnosti začína sršať akási zvýšená miera nadradenosti, ktorá určuje čo je a čo nie je pravdivé a správne a korenené to je solídnou dávkou extrémizmu.
11.10.2023 - 12:26:40
02
Možno by sme ich tu mali nechať samých, nech si tú kôpku hnoja prehadzujú sami…

Najviac by ma ale štvalo že už Pišta v Sobotu ráno nebudema mať svoju obľúbenú dávku zábavy, keď to tu opustíme… :)
11.10.2023 - 12:32:52
00
Veď nikto nič nemusí opúšťať. Len napríklad sa technicky o tých veciach pobaviť....o parametroch a nie tu vytvárať umelé kasty akýsi pseudo cyklistov, ktorí objavili návod na život a podobné veci. Ja zas poznám cyklistov čo doslova ich ide rozhodiť keď ebajker nemá na kokose prilbu...mne je zas toto jedno. Je to každého život..ja napríklad by som najviac potreboval chrániče na prsty na nohách, stehná, holene, hrudník - tam najviac padám, ale na hlavu ti aj konár spadne a kadečo občas v lese. ...Len tu sa začali šíriť rôzne zmätočné informácie ohľadom toho, že mechanické bicykle sú vlastne už mimo a len to druhé je správne.....tak hlavne takéhoto naratívu sa treba snažiť zbaviť .
11.10.2023 - 12:49:07
03
Kazdopadne vlakno s tymto nazvom mal MODERATOR fora, SPRAVCA fora, ak vobec existuju, okamzite zrusit.
Pretoze odporuje pravidlam tohto fora.
BOD 1. a 3.
https://www.mtbiker.sk/forum/post11469.html#p11469
1. Príspevok (VLAKNO) napáda alebo znevažuje iného člena komunity. (rozumej aj clena, co pouziva e-bike)
3. Príspevok (VLAKNO) bol pridaný za účelom provokácie alebo vyvolania roztržky (flame).

to v zatvorkach som tam pridal aby to pochopili vsetci, ze to plati aj na VLAKNO.

Zalozme vlakna:
DH hejteri sem =)
MTB hejteri sem =)
Cestakohejteri sem =)
a potom tam vypisujme, ze ten a ten nepochopil, ze to nie je vlakno pre neho.
Akoze LOL.

Toto vlakno aby odpovedalo pravidlam by sa malo volat napr. "E-biky vs Biobiky",
pripadne
"E-biky vs Biobiky, vyhody, nevyhody, nazory"

A uz by sa tu nikto nemusel odvolavat, proti pravidlam a diskriminovat, ze to je vlakno len pre neho, teda hejtera a nie pre ostatnych
11.10.2023 - 13:26:49
02
Asi treba tu tazku filozofiu trochu odlahcit, tak co e-dioti [ (c) iron.hide ], vonku je pod dvadsat stupnov, uz ste vytiahli kozusky ? A ake su lepsie, umelohmotne ci zvieratkove ? Mate tam aj specialnu kapsu na nahradnu baterku ?
11.10.2023 - 13:47:51
00
Myslím že to vlákno " elekrohejteri sem" založili práve pre pár jedincov, ktorí v normálnych vláknach stále plevelili plodné debaty ich hejtami. Tak im urobili kútik kde sa môžu vyšantiť. Práve preto je jasné že v tomto vlákne nebude nič rozumné, ani prospešné ani milé ani nijaké. Proste potrebovali tých ľudí niekam dať, zbaviť sa ich... a ja im tu tak trochu robím nadhadzovača aby sa koleso krútilo, a aj bachara aby odtial hejteri neutiekli nazad, keby to tu náhodou umrelo :)
Hejteri sa tu naviac už cítia ako doma a zabudli že sú tu za trest. Tak si ten svoj malý fiktívny domček za každú cenu chránia :D Nedivte sa im...

Toť vsjo. Preto stále tvrdím aby to nikto nebral tu vážne. Na začiatku bolo viacej srandy. Tí múdrjší ju opustili včas a tí čo prišli neskôr do tejto debaty, tak princíp im unikol a nechali sa pohltiť. Každopádne to krásne vytiahlo na povrch charaktery jednotlivých prispievateľov, takže sa dá z toho kľudne čerpať aj na semestrálnu prácu z psychológie... :)

PS: E-dioti je super výraz, hlavne keď ho čítaš po anglicky :) No moc by som sa nesmial keďže ivast je fonetická výslovnosť slova e-waste čo v preklade znamená Elektro odpad :D
11.10.2023 - 14:04:06
06
red1: prilis to prezivas, uz sa par e-jedincov kvoli tomu zmazalo
11.10.2023 - 14:20:37
03
Len placte "bio-bajkeri", budete stretavat o chvilu len e-bajkerov. ;)) A tie individua co tu prispievaju, to je pekna ubohost, co vypustaju. Navrhujem, nech si natlacia dresy: "Som bio-bajker a som na to hrdy. Nevadi, ze som retardovany." ;)))
11.10.2023 - 16:13:29
00
Jasne lebo niekto s tebou nesuhlasi tak je retardovany. Vykvet
11.10.2023 - 16:47:07
05
Presne na to som narážal, že chalani sa tu sťažujú akí sú tu ľudia agresívno - vulgárni a primitívni - teda z radov mechanikárov....a následne si od majáku mravnosti prečítaš názor, kde ebiker označí mechanikárov za občanov 2. kategórie. Laik se diví, vodborník žasne. 😎😎
11.10.2023 - 16:56:50
02
Dobre teda, opravujem na: "spiatocnicky" ;)))
11.10.2023 - 17:03:17
00
Ver tomu, že keby si sa chcel technicky baviť o cyklistike, tak možno by si nestíhal spracovať úplne všetky informácie ...netreba brať elektro ako vrchol pokroku. Veľmi zaujímavými témami sú odpruženia a ich reálne vlastnosti v teréne, rámy ich geometrie, kolesá, plášte....Len väčšina ľudí sa tu o týchto témach nemieni baviť hlbšie, lebo ich niekto hneď chce zosmiešniť, alebo mu vadí, že sa to pýtaš v nesprávnej téme....atď...Tak preto spiatočníctvo...ale lepší výraz ako odpad. ?
11.10.2023 - 17:06:53
02
branomelis ty asi nevieš čím sa zaoberá DaDo.Bzz keď si myslíš, že by nestíhal baviť sa tech info ohľadne cyklistiky?
11.10.2023 - 17:32:50
00
Myslím, že nejakým fušovaním do oblokovania ebikov....niečo som tu zachytil o tom na fóre a neviem či aj v inzerátoch. Pre mňa toto zrovna nie je zaujímavá téma...ešte tam mal akýsi rám a to predával v rôznych setupoch. Všetko ale len elektrické stroje. Skôr by som sa na tomto fóre rád dočítal iné veci z iného súdka, ale našťastie nájde sa pár ľudí čo vedia aj v tom poradiť. ??
11.10.2023 - 17:36:19
00
keyboard_arrow_up