WARZONE: dobrý system, aj to stym mazanim označených threadov ako "PREDANE" ... no jediná vyhrada je ten vtup do intr.bazaru po 50 prispevkoch. ja by som to dal na datum registracie. a ked to ma byt interne tak by som dal podmienku vstupu minimalne 4-5mesiacov od registrácie. 50 postov nie je problem za par dni nahádzať aj kbez toho aby bolo spam. Vid user s nickom BATRO, vsetkým dobre známy.
20.02.2008 - 18:21:57
00
ja myslim,ze 50 prispevkov(oni maju 25!) je uz celkom dost na to,aby to kohosi kto chce iba cosi predat a vypadnut odradilo...Popripade sa to da este skombinovat z podmienkou 1mesiaca(30kalendarnych dni) od datumu registracie,ale to uz je podla mna zbytocne komplikovanie a pracne kontrolovat pre modov...
20.02.2008 - 18:27:08
00
Hned by som tu mal jedny hayesi do bazaru za ludovu cenu:) Tak sem s nim..
20.02.2008 - 18:32:06
00
Počet príspevkov je pre mňa ako móda jednoduchší. Keď budem každému mazať tie smilové, súhlasím a pod, bude aj 50 problém ;-)
20.02.2008 - 18:49:54
00
takto sa to podla mna neda uplne objektone posudit... ale tak zas nie kazdy vypisuje len somariny. ale asi nikto nevypisuje en somariny :) hoci niekto by sa mozno nasiel...
20.02.2008 - 18:53:53
00
ja by som bol ze ten sekac kde by ti co maju stare veci darovali alebo lacnejsie predali mladsim foristom...ja som tymto sposobom ziskal od mareceja kolesa salter radenie a kazetu ktore by som si urcite nove dovolit nemohol (thx :P )

mozno by bolo dobre zrealizovat niaku tu "burzu" aj na cyklozraze...kazdy ak by nieco mal tak by to zobral a mozno by sa zbavil starych veci

co sa tyka toho "bratstva" je to podla mna skvela myslienka a myslim, ze to aj v mensej miere funguje...podla mna velmi pomoze ked ti skusenejsi poradia napriklad cez icq (alebo aj ss) menej skusenym... napriklad mna vela naucil marecej cez icq za co mu veelmo dakujem :wink: ...ja by som si to predstavoval tak, ze by sa vytvorila tema (zamknuta) v ktorej by boli mena cakajucich "adoptivnych rodicov" aj s kontaktom (icq, mail, skype,...) ktory by boli ochotni odpovedat na otazky zaciatocnikom. :idea:
20.02.2008 - 19:39:38
00
ja by som to skor otocil opacne

proste mladi, ktori chcu pomoct by o sebe napisali, co jazdia, aky bike maju,
do coho chcu investovat a tak ake maju plany a sponzori(starsi)
by si uz proste vybrali komu helfnu... koho zasponzoruju, komu co daruju...
20.02.2008 - 20:25:40
00
ale su tu napriklad taki ako ja co by aj zaciatocnikom poradit vedeli ale nemaju komponenty ktore by im mohli dat a sami by prijali od niekoho v tomto pomoc :P
20.02.2008 - 20:39:59
00
Hmm zajímavá idea. Môj názor je taký, že ak existuje nejaký klub zastrešujúci bikerov v danom regióne, postará sa o svojich členov. V klube predsa sú aj nejakí starší, skúsenejší ale aj nováčikovia.U nás to funguje tiež podobne.Náš big boss vybavil nejakých sponzorov, aj mesto prispelo a tak máme aspoň na štartovné,dopravu atd.Tiež funguje systém Big brother.
Myslím,že systém aký navrhol geroy je v celku dobrý nápad ale nezrealizovateľný.Ak by fungoval na regionálnej úrovni tak by mal akú takú šancu na úspech ale takto asi nie.

čo sa bazáru týka som jednoznačne za.určite aj prispejem nejakou somarinkou, ved ich mám doma dosť.

A k cervovi a jeho víziám :wink: dobrý nápad posunúť trošku dalej mtbikera. vážne mám pocit, že tu funguje akurát fórum, kde je síce dobrá komunita ale zvyšok stránky som už dlhoo neprezeral.Chcelo by to spraviť nejaký redakčný systém + napr. Dijck by mohol prispievať fotečkami z akcií atd. Pri troche snahy sa dá posunúť ďalej k svetlejším začiatkom.Tak doteho. :?
20.02.2008 - 21:03:02
00
predsa len nie vsade je cykloklub
20.02.2008 - 21:16:29
00
Vychovu mladych sportovcov by mali zastresovat kluby. Zalezi len na vedeni klubu aky ma ciel. Ak je cielom vykonostna cyklistika tak klub by mal vytvorit nielen odborne podmienky ale aj materialne, aby nadejny clenovia mohli svoj talent rozvijat. Vysledkom je dobra reprezentacia klubu. Viem ze je to velmi tazko realizovatelne ale urcite sa to da. Je to o nasadeni a odhodlani ludi ktori sa tomuto sportu venuju.
Co sa tyka vypomoci s pouzitymi komponentami, nebude tazke darovat ale vymysliet system a distribuciu, Asi najvhodnejsi sposob je burza a mozeme je uskutocnit aj na pripravovanom cyklozraze v Poracskej doline.
20.02.2008 - 21:21:10
00
samozrejme, ze kluby by mali poskytovat niaku podporu...ale su tu predsa aj cyklisti-zaciatocnici ktori nechcu pretekat len sa im tento sport paci a chcu sa o nom aj nieco dozvediet...pochybujem, ze niaky klub bude financne/materialne podporovat niekoho kto sa nezucastnuje pretekov...

hehe moj 1000. prispevok :P
20.02.2008 - 21:28:54
00
No ja by som sa vyjadril k intbazaru ze vstup mal by byt viazany na dobu od reg. Ja som len citatel fora molo kedy prispejem!! Ale chcel by som mat pristup do bazaru ! Inac takyto bazar maju aj na www.pretaktovanie.sk a je to viazane na dubu reg. a to asi na 3mesiace ! dufam ze sa to rozumne vyriesi Myslite aj na citatelov fora :(
20.02.2008 - 21:39:25
00
neviem kolko vas dlhodobych citatelov je ale podla mna nie az tak vela cize to by sa hadam dalo vyriesit dakou vynimkou
20.02.2008 - 21:51:27
00
Asi rok som toto forum iba cital, kym som prvykrat perispel. Mozno je takych viac.
21.02.2008 - 11:25:17
00
keyboard_arrow_up