Kráľ Záhoria MTB Maratón

23.04.2016
2. kolo - H-Triathlon Extreme Tour
3. kolo - Karpaty MTB Tour
MTB maratón
Skalica (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (37)
anarchistaandrejxcxbajajakbuyONEcarloscervocripodancekdanciwodon281DyonexeborisennioGaliPethellwingshujer70jaroslav_hjelo520jjsankvocoLubosM72lukassamomacekdmrmajkomali6margavMato47milsumsolovicpeter22SasaPsiso33solvoStrenkiUrsuszahirkoZdejak
Prosim, sú už výsledky?
23.04.2016 - 19:22:57
00
to erikmir môj výjazd, je tam aj gpx

Pekné preteky a trať. Podľa mňa na konci to XC už nemuselo byť .
Zbytok trate paráda. :y:
Posledných päť km som išiel väčšinou vedľa biku (zlomili sa mi lyžiny na sedle)

Značenie fajn.
Čistenie bicyklov v pohode.
Prvý maratón, ktorý som absolvoval (bol to môj 83) kde mi v cieli vzali číslo :n:
Bageta a nealko pivo v taške fajn (pre mňa lepšie ako varená strava)
Vraj sa dávali nejaké bločky na tombolu, ja som nedostal. Aj tak by som nečakal.

Ešte čakám na výsledky

KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2016

Vzdialenosť: 24.58 km
Čas: 02:30:16
Nastúpané: 775 m
23.04.2016 - 19:23:03
01
Presne tak. 15€ a aj tak nam cislo zobrali. Dost nestastne pre nas a nakoniec podla mna aj pre nich. Skoda.
23.04.2016 - 19:55:51
01
danciwo milsu vďaka :)
23.04.2016 - 20:01:21
00
Kto nebol, zaváhal! Na Jurskom diaľničnom si to nevynahradí.
Pekná, technická trať a super počasie.
Jediná pripomienka. 25-kári mohli mať samostatný štart a nemuselo sa tým 260 pretekárov "páskovať" do úzkeho singlu.
23.04.2016 - 21:27:48
09
Skvela trat so vsetkym co k tomu patri . XC bolo paradne, aj ked treti krat fyzicky uz len tak-tak :-P
Povazujem ale za zle riesenie - ako spomenul aj GaliPe - 260 ludi natlacit hned po starte do uzkeho stupania a potom este na uzsi singel.
Na obcerstvovacke bol vraj iba iontak /ani tycinka,ovocie,voda/ ?? Pre cistu vodu musela ist priatelka na nejaku sukromnu chatku, pitna voda nebola ani v priestore ciela :-o
A nevsimol som si, lebo som nemal zaujem, ale - davalo sa v cieli nejake jedlo ?
23.04.2016 - 22:31:04
00
jedlo - bageta bola v balicku (ak si sa prihlasil dopredu), pitnu vodu mali v priestore registracie, v miestnosti, z ktorej podavali balicky, na obcerstovacke nebolo absolutne nic na zjedenie, iba voda/iontak, zobral som si do dresu iba jednu malu tycinku a v druhom kole som s krcami umieral od hladu (isiel som ho priemerne asi 10 km/h :x ), ale to nebol iba problem obcerstvovacky, ale hlavne unavy a nedostatku spanku z predchadzajucich pracovnych dni...
ale tak cakal som, ze to dam do 3 hod, nakoniec cca 3:20 |-)

ale trat sa mi ozaj pacila, kto tu este nebol, tak odporucam
23.04.2016 - 22:45:43
00
No, kým si sa ty vyvážal po trati cez 3 hodiny, zatiaľ my, čo nás hlad hnal rýchlo do cieľa, "vyžrali" sme celý bufet v cieli.
Boli tam nejaké píškóty, jabĺčko a hrozienka + voda alebo aj "odstredený" jonťák.
23.04.2016 - 23:04:55
01
na trati som si vsimol par fotografov jeden aj lezal na asfaltke pred vjazdom do terenu. tam by mohlii byt pekne fotky. ak by ste mali niekto link tak ho prosim zverejnite, dakujem :D
a inac trat bola super. mam rad taketo. :D :D
24.04.2016 - 08:10:34
00
Trat a pocasie fajn az natie nadavky a ohrozovanie od akoze si hovoria profici a zabudli nato ze aj oni raz zacinali. No neodradi ma to a tesim sa na dalsi ročník
24.04.2016 - 12:03:48
01
Výsledky
24.04.2016 - 12:25:40
02
https://m.youtube.com/watch?v=xzlVfltpFeY
24.04.2016 - 18:24:37
04
skvely pretek, vyborna praca. XCO cast trati bola praveze vyborna vsuvka a je povinnostou organizatora ju stale zaradit, vynikajuca zabava. cela trat velmi pekna aj ked 43km nieje 50.
rozdelit start len ako? ak si predstavim, ze najlepsi z 25km sa maju predbiehat cez cele 50km pole v tych singlacoch no nic moc (a naopak)
fotografov na trati bolo dost. ak budete mat linky na fotogalerie, sem s nimi, dakujem.
25.04.2016 - 02:27:59
01
Na tento pretek som mal dobré referencie, tak som neváhal a zúčastnil sa. A nebanujem, trať úplne špica, hlavne tie technické časti, fakt som sa vybláznil (aj keď v niektorých častiach som mal na mále :D), s časom 2:20 na dlhej trate spokojnosť, cítil som sa celkom dobre, na začiatok sezóny som prekvapený :). A to nebude rozpitvávať, že som ledva stihol štart, mrzelo by ma, keby som sa preteku nezúčastnil.
Je pravda, že prvá časť bola natlačená, hlavne v tých singláčoch, ale potom sa to utriaslo a bolo dobre. Rozdeliť štart? Teoreticky by sa dalo, ale ako Strenki napísal, bolo by viac nebezpečnejších situácií, ako tomu bolo teraz. Značenie dostačujúce, nedalo sa zablúdiť. Tiež som mal záujem o gpx súbor pred pretekom, ale snáď nabudúce sa to napraví a organizátor pripraví. O občerstvovačke na trati ani neviem.. dajako som si ju nevšimol :D, a po pravde som ju ani nepotreboval. Po preteku som mal dostatok pitia, aj ovocie, tyčinky, bolo toho dosť (teda vtedy, keď som tam bol ja...)
Ale čo ma najviac nahnevalo... v tombole vylosovali z mojej desiatky 8 z desiatich možných.. a to moje nie :D (hlavne, že mám šťastie v láske)
Za mňa na výbornú.. vidíme sa o rok.
25.04.2016 - 09:02:23
00
Strenki napísal:
skvely pretek, vyborna praca. XCO cast trati bola praveze vyborna vsuvka a je povinnostou organizatora ju stale zaradit, vynikajuca zabava. cela trat velmi pekna aj ked 43km nieje 50.

Dovolím si trochu oponovať. Pre hobíkov (rozumej nepretekárov) sú XC vložky zbytočne ťažké a je to trápenie (osobne by mi bol stačil ten prvý prejazd).
Otázka je či organizátor chce aj týchto účastníkov na pretekoch.
Zbytok trate paráda. Preto rád prídem opäť a nejako to XC "pretlačím" :P
25.04.2016 - 09:05:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Plášte a duše / MTB)
keyboard_arrow_up