A co junaci nevladali?
16.07.2016 - 20:08:29
00
Počasie bolo hrozné. V kuse lialo. Inak neviem. Možno bol aj nejaký pád...
16.07.2016 - 20:10:14
00
chytili federeriózu a otočili to v polke trati kôli vysokým tepom a zlému počasiu :lol:
16.07.2016 - 20:15:01
022
Profik, ktorý nedokonci pretek, kvôli tomu, ze nevladze, je na hanbu...!!!
16.07.2016 - 20:16:30
00
cize su to tym padom padavky?
16.07.2016 - 20:50:26
00
misopetrovic uz davno som sa tak nezasmial :))

FEDERER Vzdat to isto nemali, aspon nie tak skoro a kvoli pocasiu sa tiez nezabali pretek. Ale zas ak to naozaj neslo a nebola ziadna sanca na uspech, tak naco sa trapit?
16.07.2016 - 20:51:57
01
Konig vcera na Okolo Polska takto zaparkoval na tvar..tiez uz je mimo

www.cyklonovinky.cz
16.07.2016 - 20:59:44
01
randy napísal:
misopetrovic uz davno som sa tak nezasmial :))

FEDERER Vzdat to isto nemali, aspon nie tak skoro a kvoli pocasiu sa tiez nezabali pretek. Ale zas ak to naozaj neslo a nebola ziadna sanca na uspech, tak naco sa trapit?


tak vieš ako :D to bolo čisté nadhodenie na smeč :lol:
16.07.2016 - 21:15:10
00
co sa k tomuto da napisat? proste typicky saganovsky fanusik, a podla poctu lajkov ani zdaleka nie je sam.
A ked im tam clovek napise, ze predsa kazdy tim chce vyhrat etapu a ze nemaju dovod brat na Peta ohlady a ustupovat mu, tak mu este aj nadavaju. Cloveku az rozum zastava.

Prílohy:

fb.jpg
fb.jpg 79.1 KiB thumb_up0thumb_down

16.07.2016 - 22:22:11
03
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
16.07.2016 - 23:05:47
019
iron.hide napísal:
co sa k tomuto da napisat? proste typicky saganovsky fanusik, a podla poctu lajkov ani zdaleka nie je sam.
A ked im tam clovek napise, ze predsa kazdy tim chce vyhrat etapu a ze nemaju dovod brat na Peta ohlady a ustupovat mu, tak mu este aj nadavaju. Cloveku az rozum zastava.


No toto je zaujímavá téma. Pravidelne, rok čo rok pribúda odborníkov na cyklistiku s týmito skalopevnými fanúšikmi. Na ventiláciu som si dokonca na túto tému aj napísal článok do blogu, len som ešte nenašiel odvahu ho publikovať vzhľadom na to, že trošku pochybujem o tom, či by ho vôbec adresáti pochopili. A mne to trošku pomohlo sa odreagovať, takže zatiaľ som spokojný :) . Málo čo ma dokáže vytočiť viac, ako rýchlokvasný odborník z rád fanúšikov, ktorý sleduje cyklistiku (rozumej Sagana) 21 dní v roku. Aj to max. 2. rok, pretože tie dva roky dozadu to ešte nebolo také zaujímavé. Podotýkam, že dotyčný typ fanúšika nesedel pravdepodobne na bicykli v živote viac ako 10km pri rovnakej rýchlosti po rovine. Možnože sa tento priemerný odborník bude v nejakých veciach líšiť, ale ináč si myslím, že je to všetko na jedno kopyto. Keď čítam ako mu má kto pomáhať a kde je celý jeho tím a prečo je Alberto tretia brzda a prečo nejdu na Sagana. Normálne sa mi dvíha krvný tlak, ktorý mám bez tak na hranici. To zase nemám rád tento spôsob, že Sagan je jediný cyklista najlepší na svete, ale mal byť okolo seba ďalších 8 Saganov, aby bol stále v bezpečí ale vlastne nie tak dobrých, aby Sagan mohol vyhrávať a nie tí 8 saganovia, čo musia pomáhať, ale stále byť pri ňom... Ak ste nepochopili čo som teraz písal, nevadí, mne to pomohlo po pozretí toho obrázka zase :D
16.07.2016 - 23:19:08
08
Zas na druhej strane je dobre ze ludia aspon sleduju cyklistiku :-D aj ked potrva este aspon 5 rokov kym pochopia ako je mozne ze niekto vyhra TDF bez toho aby vyhral jedinu etapu :-D na margo sagana vsak treba poznamenat ze je pravda ze nikto z timu mu nepomoze....dvakrat mu pomohli bodnar a kroiziger a vyhral etapu :-D mozno je to len moj pocit ale pride mi zvlastne ze oleg postavil celu taktiku na contadorovi a sagan ostal ako taka "samostatna jednotka". A zrazu ked vyhrava tak zacne oleg prehlasovat ze ak vyhra sagan 3 etapy tak osstane v cyklistike. Je to take trochu vypocitave a manipulativne. Kazdopadne treba tolerovat fanusikov cyklistiky (sagana), lebo to co robi je skutocne fenomenalne, robi fantasticku reklamu celemu slovensku.
17.07.2016 - 00:43:17
00
Richie18 asi som aspon ciastocne pochopil co si chcel povedat. ale je to hlavne vdaka tomu, ze si na ten bicykel obcas sadnem. ludom, ktori si nan sadnu, ked idu kupit rozky, to nevysvetlis.
17.07.2016 - 05:26:14
01
Prečo sa týmto vôbec zaťažujete? Proste ľudia, ktorí nerozumejú cyklistike mu fandia, aj keď pre nás cyklistov je to smiešne, keď sa vyjadrujú. Ja som si na to zvykol. Má to aj svetlé stránky. Niektorých to prilákalo k športovaniu na bicykli. To je podobné ako keď sa mnoho ľudí vyjadruje do politiky a pritom sa jej vôbec nerozumejú...
17.07.2016 - 09:31:45
04
Politik=zlodej a chamtivec, čo treba tomu viac rozumiet :)
17.07.2016 - 09:47:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up