Čo poviete na tento rám? Treba sa báť, že naň vyrúbia antidumpingové clo?
15.02.2018 - 14:57:17
00
v danej cene (v rátane dane a cla) by som radšej bral Cube z bike-discount ako tu bolo spomenuté, naň je aspoň záruka
15.02.2018 - 20:17:00
01
Rozhodne Cube z BD
15.02.2018 - 20:34:26
01
HDmotory12 Ahoj, pred necelym rokom som kupil tieto https://goo.gl/XMRcXM a najazdil na nich 4.700 km. Nepraskli a ani nic podobne. Avsak su citelne makke. Nechavam ich nahodene nie kvoli vahe (su to docela tazitka s 249g) ale maju velmi dobry tvar - teda aspon mne uzasne sadnu. Ale asi pohladam nejake pevnejsie podobne tvarovane.
17.02.2018 - 13:28:45
00
Zopar veci som uz objednal a zatial prislo skoro vsetko az doteraz….objednal som som tovar 10.12.2017 s tym ze by mal dojst za 21-39dni.9.2.2018 som otvoril spor lebo nic nedoslo zasielka sa neda sledovat a uplynula 60dnova lehota ktoru garantuje alipay(vraj po 60dnoch vratia platbu).Zial natahuju cas predavajuci mi radi cakat(co som odmietol predpokladam ze nic neposlal iba drzia moje peniaze) a alipay predlzil lehotu do 23.2.2018 s tym ze vtedy dojde k ukonceniu sporu a peniaze mi budu vratene az 3.3.2018.Skoro 3mesiace cakania a natahovania pricom som mal uz mat davno peniaze vratene doteraz nemam ani tovar ani peniaze.Keby si niekto myslel ze chcem pokazit meno cinanov dokazy mam …screen obrazovky s celou historiou objednavky a nieje problem ho poskytnut….Tento komentar ma sluzit ako varovanie ze aj nieco take sa moze stat…
18.02.2018 - 09:21:32
00
Keď uplynie ochranná lehota, peniaze ti vrátia. Podobne to funguje aj na ebay-i, dh gate a podobne, s tým musíš rátať, že sa také niečo môže stať. Keď si objednával nejakú lacnú vec, tam sa dá shipping sledovať len po výstup z Číny. Ak však shipping number nevykazoval žiaden záznam ani po desiatich dňoch od dátumu odoslania, mal si hneď otvoriť dispute za fake shipping...
18.02.2018 - 12:06:42
00
Objednavka je stale niekde v cine aj nepriek tomu ze odvtedy presli viac ako 2 mesiace.A ked som im napisal ze ziadam o vratenie platby kedze vyprsala lehota a tuto transakciu zverejnim ...tak ma dnes rano cakalo prekvapenie sms na mobile z banky ze niekto sa pokusil vybrat s mojho uctu 400e ......NAHODA??? mozno ale ja s aliexpresom koncim....
22.02.2018 - 07:53:56
00
Obdobne to je s ebayom. Raz sa mi dokonca stalo, ze zasielka neprisla. Pri reklamacii som sa dohodol s predavajucim, ze mi posle ako refundaciu miesto 5ks co som chcel len 3 a budeme si kvit. A po 2 tyzdnoch mi dosli 3 kusy. Tyzden na to prislo tych 5ks co som si objednal najprv. Kto vie, kde sa balik flakal.
22.02.2018 - 08:02:42
00
Mne sa stalo dokonca to, že som si objednal 2 košíky na fľašku trvalo 2 mesiace kym som otvoril spor, nakoniec ma presvedčil predávajúci že nech ešte počkám. Čakal som ďalší mesiac a stále nič, tak som otvoril spor znova, bez námietok vrátil celú sumu. Na druhý deň pro pripísaní peňazí na účet mi zvoní poštárka s balíkom, a čuduj sa svete stratene košíky :D takže som mal čínske karbónové košíky zadarmo :D
22.02.2018 - 08:17:07
00
Vždy je potrebné pri dispute komunikovať s predajcom, len prostredníctvom dispute konania. V súkromných správach vedia predajcovia nasľubovať hory-doly, ale takáto komunikácia nie je relevantná pre dispute. Pokiaľ si sám nedal číslo účtu predajcovi, nemá sa k nemu ako dostať. Tvoje peniaze sú zataľ u Aliexpressu, jemu prídu až, keď potvrdíš dodanie. Základ je si vždy trvať na svojom, nemeniť dôvod sporu. Z Ali som objednával cez 200 vecí a možno tak 5 nedorazilo, vždy vyriešené cez dispute a peniaze sa vrátili. Aj teraz som objednával priateľke nejaké štetce, uplynula ochranná lehota, otvoril sa spor a o 5 dní pokiaľ nedorazia budú vrátené peniaze. Ako sa ti niekto pokúsil vybrať 400€?
22.02.2018 - 08:23:50
00
Neodporucam sa spoliehat na predajcu ze odosle tovar znova ale zavcasu kym sa da otvorit spor a ziadat peniaze spat, a ak sa peniaze vratia tak nasledne vykonat objednavku znova. Ja som sa takto popalil ze som objednal svetlo za 19€ a este v case kedy som mohol otvorit spor som napisal predajcovi ze zasielka mi nebola dorucena a ziadam vratenie penazi, on ma prehovoril ze posle to znova a ze ked mi dojdu obidva tak ze mam jedno gratis, po dalsom mesiaci stale nic tak ma prehovaral ze mam este pockat, ze sa to mohlo niekde zaseknut, dalsie 2 tyzdne tak som na neho uz razantnejsie a on mi slubil vratenie penazi, no zas to natahoval az kym nepreslo 180dni od objednavky a vtedy ma zablokoval a prestal komunikovat, cize mi bolo uz jasne, a vtedy som este nevedel ze cez paypal sa da do tych 180dni otvorit spor priamo na paypal. No teraz mam smolu.
22.02.2018 - 08:53:33
01
To muselo byt hodne davno, ked sa na Ali dalo platit cez PP. Potom ich PP odpalil, lebo sa bal konkurencie.
22.02.2018 - 09:43:06
00
Moje zaciatky boli take ze sa dali platit len cez paypal a vtedy PP mal dokonca podmienku vlastnit embosovanu kartu, cize vela mojich kamaratov koli tomu nemohli mat PP, az potom sa to zmenilo ze sa da aj s obycajnou kartou a nasledne od toho zacali aj predajcovia ponukat pladbu kartou.
22.02.2018 - 10:18:40
00
"Tvoje peniaze sú zataľ u Aliexpressu, jemu prídu až, keď potvrdíš dodanie." - potvrdis dodanie? ako kde co?
22.02.2018 - 20:07:58
00
Kukni si v orderoch, pri vsetkom mas tlacitko na potvrdenie.
22.02.2018 - 21:22:38
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up