Vuk

Prílohy:

72E0A83A-FDD3-4BAC-9A1F-4F81FCECB360.jpeg
72E0A83A-FDD3-4BAC-9A1F-4F81FCECB360.jpeg 101.87 KiB thumb_up3thumb_down

21.09.2019 - 08:03:14
013
FeroR pri pocitaci sa da tiez odpadnut alebo znicit si chrbat, v kuchyni zatial prihori gulas alebo udrie blesk do elektriky. Nikto predsa nesmie nikomu kazat, aby jazdil rychlo, ani sa mu posmievat. Tu ide iba o zvysene riziko a statisticky viac urazov je na bicykli oproti pocitacu. Pad k rychlej jazde proste patri. Kto sa chce tomu vyhnut a znizit riziko, nech si zajazdi pekne pomaly, pozrie jaskynu a pokocha sa jelenmi na luke.
Pojde rychlo a nabehne na lano natiahnute cez cestu.
21.09.2019 - 20:24:37
00
Choď sa kochať a prestaň už prispievať do tejto (aj iných) tém. Prospeje to tvojmu, ale hlavne nášmu psychickému zdraviu - štatisticky dokázanô...
No, príspevky špičkuješ -Nazdravie!!!
21.09.2019 - 20:40:24
04
podla mna sa len sleduje parenie krtkov v nore :lol:
21.09.2019 - 21:17:07
00
FeroR Ty si tomu dal..a to tu bol chvíľu kľud :lol:
22.09.2019 - 06:35:57
04
Padám málo, keď už, tak keď sa spoja blbé udalosti a moja hlúposť. Viete si predstaviť horší držkopád? (bike naaranžovaní po tom, ako som sa pozbieral zo zeme). Na druhú stranu trochu oškreté úchyty rýchloupínaku, pretočené páčky s takmer neviditeľnimi škrabančekmi. Odnieslo si to len udelátko na nastavenie odskoku, ohnuté ale funkčné :y: Kotúča som sa ani nedotkol 8) Nedávam pozor, keď idem nájazd na most (pozerám na nový Garmin, čert mi ho bol dlžný) a zrazu ležím rozplesknutý na zemi. Ešte že som nešiel rýchlo, na tele si to odniesol boľavý lakeť :( Kto preboha vymyslel takýto most...

Prílohy:

E9939C47-0646-43F0-A15E-7AC95AC3EC9E.jpeg
E9939C47-0646-43F0-A15E-7AC95AC3EC9E.jpeg 957.68 KiB thumb_up1thumb_down

22.09.2019 - 15:13:23
017
media.giphy.com
22.09.2019 - 15:29:55
035
Výstižné :lol: Most trošku do kopčeka, zo zákruty, geniálne nadizajnovaný + moja debilita = v jeden moment bolestivá kombinácia... Keby som nešpekuloval a išiel cez plytký brod vedľa, nič by sa nestalo, nakoniec sa tá cesta spojila, to keby som vedel :tmi:
22.09.2019 - 18:01:52
00
Ja napriklad pri takomto niecom zosadam a vela ludi v skupine zosadlo. Nieje to hamba. O nic predsa nejde. S tymto maju problem skor deti. Kona sa akcia pre rodicov s detmi a deti su prvy krat na bicykli mimo sidliska a je pre nich priroda a vsetko nove, vzrusujuce a vsade sa obzeraju, len nie pred seba. Ked je zakruta, vzdy brzdim aj ked viem co je za nou, zo skusenosti viem, ze sa tam nieco pritrafi. Potom, ked sme sli v skupine, tak ostatni mi usli a cakali na mna niekde na razcesti, pripadne sli pomalsie a po rovine som ich dobehol. Aj vcera aj dnes mi zo zakruty vybehlo necakane auto a ledva som zabrzdil. Nastastie som pred zakrutou brzdil. V zakrute sa tazko brzdi. Aj ked sa cyklista za mnou hneva, ked zbytocne brzdim a musi aj on. No som vynimka. Do vienka som nedostal, ze by som mal radost z rychlej jazdy. Ci idem pomaly, alebo rychlo, mam rovnaky pocit radosti. Teda pri rychlej este pocit, ze mam byt opatrny. Nemozete mi vysvetlovat, co je to slast z rychlej jazdy, ked neviem co to je. Slovami sa to opisat neda. Ani orgazmus sa neda opisat. Rychlo som siel, (dnes podla mapy.cz 64km/h), ale nic vynimocne som necitil, tak isto, ako keby som siel 30km/h. Inak uz sa mi viaceri smiali, ze neustale zastavujem a fotim. Mne to nevadi. Tuzim skor poznavat nove trasy, vychutnat cerstvy vzduch, kondicku. Dokonca na jednom maratone som jediny zastavil a fotil.
Policia to velmi dobre vyjadruje pri nehodach, neprisposobil rychlost jazdy povahe a stavu vozovky, schopnostiam a nepredvidal. Mne sa tazko hodnoti niekoho rychla jazda, ked nemam z nej ziaden pocit.


Naposledy upravil zaman dňa 22.09.2019 - 19:51:26, celkovo upravené 1 krát.

22.09.2019 - 19:40:01
00
Si dobry ked necitiš rozdiel medzi 64 a 30km rychlosťou. :tmi:
22.09.2019 - 19:48:04
05
Dobry matros :)
22.09.2019 - 19:50:50
02
fofo050 napísal:
Si dobry ked necitiš rozdiel medzi 64 a 30km rychlosťou. :tmi:

citim ze idem rychlejsie, ale necitim ze by som mal nejaku slast z endorfinov pri rychlejsej jazde. Jednoducho nemam, za to nemozem. To je skor matros chybajuci.
22.09.2019 - 19:54:18
00
ku tej pomalej jazde: dnes v dobre znamom terene (Kozlinec smer do BB, opacne ako Vlkohron) som v strmom klesani stretol pesiu rodinku. Kedze som videl ich obavy, spomalil som a takmer som to neustal, bezne si to tam pustam, aby som ce nasledne korene preletel, ale v pomalej rychlosti to bolo velmi nestabilne - kamene sa prevalovali pod kolesami, prakticky cely cas v smyku, udrzat smer problem ....
vlastne som musel vyzerat ako totalne nemehlo :)
22.09.2019 - 20:06:14
01
nic mu neni, otras mozgu ma...:)
22.09.2019 - 20:42:38
00
Hosť napísal:
Ja napriklad pri takomto niecom zosadam a vela ludi v skupine zosadlo. Nieje to hamba. O nic predsa nejde. S tymto maju problem skor deti. Kona sa akcia pre rodicov s detmi a deti su prvy krat na bicykli mimo sidliska a je pre nich priroda a vsetko nove, vzrusujuce a vsade sa obzeraju, len nie pred seba. Ked je zakruta, vzdy brzdim aj ked viem co je za nou, zo skusenosti viem, ze sa tam nieco pritrafi. Potom, ked sme sli v skupine, tak ostatni mi usli a cakali na mna niekde na razcesti, pripadne sli pomalsie a po rovine som ich dobehol. Aj vcera aj dnes mi zo zakruty vybehlo necakane auto a ledva som zabrzdil. Nastastie som pred zakrutou brzdil. V zakrute sa tazko brzdi. Aj ked sa cyklista za mnou hneva, ked zbytocne brzdim a musi aj on. No som vynimka. Do vienka som nedostal, ze by som mal radost z rychlej jazdy. Ci idem pomaly, alebo rychlo, mam rovnaky pocit radosti. Teda pri rychlej este pocit, ze mam byt opatrny. Nemozete mi vysvetlovat, co je to slast z rychlej jazdy, ked neviem co to je. Slovami sa to opisat neda. Ani orgazmus sa neda opisat. Rychlo som siel, (dnes podla mapy.cz 64km/h), ale nic vynimocne som necitil, tak isto, ako keby som siel 30km/h. Inak uz sa mi viaceri smiali, ze neustale zastavujem a fotim. Mne to nevadi. Tuzim skor poznavat nove trasy, vychutnat cerstvy vzduch, kondicku. Dokonca na jednom maratone som jediny zastavil a fotil.
Policia to velmi dobre vyjadruje pri nehodach, neprisposobil rychlost jazdy povahe a stavu vozovky, schopnostiam a nepredvidal. Mne sa tazko hodnoti niekoho rychla jazda, ked nemam z nej ziaden pocit.


Nechceš sa na to už vykašlať? Založ si tému Vuk a jeho moralizovanie, ak to niekoho bude zaujímať, klikne si.
A inak píše sa hanba, slovo hamba v slovenčine neexistuje keď už poučuješ všetkých naokolo.
22.09.2019 - 20:53:28
09

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up