Livia ako by si ziskala body tym ze Saldi diskvalifikuju? :shock:


stax tu nejde o dsq ale o body do serie..opakujem..ma iste pravidla:-) kto sutazi aj v rebricku body sa mu zidu. a zjavne ked niekto urobi chybu (aj ked nie vlastnou vinou) moze o nieco prist tak to uz je..nie ten co neurobil predsa nie??
18.05.2008 - 20:07:21
00
Už to prosím neriešme, je na organizátoroch ako sa k tomu postavia, oni sa majú v prvom rade postarať o to aby bolo všetko tak ako má byť 8)
Pravdu vravis. :D Ale bola sranda s tebou diskutovat.
18.05.2008 - 20:11:02
00
Už to prosím neriešme, je na organizátoroch ako sa k tomu postavia, oni sa majú v prvom rade postarať o to aby bolo všetko tak ako má byť 8)


Ja toto uz neriesim, ale skusim nieco vymysliet na Stefanika, aby bol predsa len nejaky ten bod ci dva :lol: :P :lol: 8) :lol:
18.05.2008 - 20:11:22
00
...myslím že computer máme všetci a vcieli by mu malo byť jasné že to asi celé neprešiel...


ja computer nemam, tak v pripade toho zeby som zle odbocil, ako mam zistit ze som si nieco skratil, pripadne predlzil :?:
18.05.2008 - 20:21:52
00

mily stax ide o body do serie !!! o to "go" nic osobne..

ver mi ze o bodoch v serii mam prehlad viac ako dokladny (dokonca aj za Selu) :wink:
tak isto mi ver ze viem triezvo posudit vykonnost Saldi aby som vedel posudit ci tych max. 200 bodov navyse bude na konci sezony vzhladom na celkove poradie nieco znamenat... Saldi to nespravila naschval a uz vobec nie vedome. ked uz sa tu hrame o body, preco by mala stratit tych min.600b ked to organizator domrvil?

ked sme uz pri tom Saldi nebola jedina na kratkej trati ktora mala na tachometri 26km...

ideme rychlo skontrolovat tachometre vsetkym ucastnikom kratkej trate ak ich este nevynulovali? :roll:
18.05.2008 - 20:21:56
00
Ja fakt nepotrebujem niekoho dodatocne diskvalifikovat, resp. ziskat nejaky ten bod ci dva... peace :!:

Livia ako by si ziskala body tym ze Saldi diskvalifikuju?

fakt ma na toto zaujima odpoved...
18.05.2008 - 20:26:48
00
no ved ale tu nejde o Saldi ale vseobecne ak organizator sparvil chybu nex ju napravi vlani v brezne sa davl rovnaky pocet bodov..napr riesenia su mozne.ale mily stax hajis a neuvedmujes si ze Ti co maju narok a dosli v poriadku prichadzaju o body?? to je pravne? okej takze vseci hupneme do krikov ked bude zle znacene a ved voalko dopadne tak robme cyklojazdy a nie preteky. nevravim o umysle ale o poskodeni regulerne prichodzich pretekarov! ma zauzjima ako vyriesis tento handicap:D
18.05.2008 - 20:27:16
00

ja computer nemam, tak v pripade toho zeby som zle odbocil, ako mam zistit ze som si nieco skratil, pripadne predlzil :?:


to zbadas mozno az v sprche:D ale vazne nenapadne Ta ze nejako nestrtas pretekarov alebo ze Ti co Ta obehli su zarzu zazracne za tebou..myslim ze to nie je masovka s 5000 ludmi:)
18.05.2008 - 20:28:51
00
Livia ako by si ziskala body tym ze Saldi diskvalifikuju?

fakt ma na toto zaujima odpoved...


btw ked mi chyba znacenie asi zbadam ze som siel na huby a nie na preteky nie:-)) ako chyba sa stane ale za to ostatni nemozu...! aked mam problemy s orientaciou mam jazyk pytam sa okolo iducich hadam taka krv sa nesla:DD
18.05.2008 - 20:33:12
00
Livia ako by si ziskala body tym ze Saldi diskvalifikuju?

fakt ma na toto zaujima odpoved...


Stax necitas vyssie? :arrow: Pisala som ze sa kvoli bodom chystam na Stefanika, potom to skusim aj na rusov, to bude bodooov :lol: :lol: :lol:
18.05.2008 - 20:33:37
00

to zbadas mozno az v sprche:D ale vazne nenapadne Ta ze nejako nestrtas pretekarov alebo ze Ti co Ta obehli su zarzu zazracne za tebou..myslim ze to nie je masovka s 5000 ludmi:)


vies, obcas sa mi stalo ze na maratone ( na Slovensku...na dlhych tratiach ) boli take rozdieli medzi bikermi ze aj keby si nieco skratim a ziskam 15 min tak som stale na tom istom mieste

...inak riesite tu na styroch stranach taku vec ktora by ma vobec netrapila...a to mi niekedy niektori "nadavali" do zavodaka :twisted:

taktiez mi nesedi aby saldi mala vo vysledku DSQ ...co znamena diskvalifikaciu, pretoze to sa robi hlavne vtedy ak clovek nieco svojou vinou o.*****...myslim ze po vsetkych prispevkoch co som si tu precital je chyba na strane organizatora...takze ja by som skor dal DSQ organizatorom tohto preteku :oops:


Naposledy upravil matt dňa 18.05.2008 - 20:43:17, celkovo upravené 1 krát.

18.05.2008 - 20:37:33
00
Nenapísal som už niečo na predchádzajúcej strane?! Stačilo. :evil: Nikto sa tu nebude obviňovať za niečo čo nespôsobil vlastnou vinou. Ďakujem.
18.05.2008 - 20:39:35
00
Livia ako by si ziskala body tym ze Saldi diskvalifikuju? :shock:

predpokladám, že ked je niekto DSQ tak sa posúva poradie a automaticky aj body.....
ALEBO sa mýlim ??
8)
18.05.2008 - 20:46:34
00

vies, obcas sa mi stalo ze na maratone ( na Slovensku...na dlhych tratiach ) boli take rozdieli medzi bikermi ze aj keby si nieco skratim a ziskam 15 min tak som stale na tom istom mieste

...inak riesite tu na styroch stranach taku vec ktora by ma vobec netrapila...a to mi niekedy niektori "nadavali" do zavodaka :twisted:

taktiez mi nesedi aby saldi mala vo vysledku DSQ ...co znamena diskvalifikaciu, pretoze to sa robi hlavne vtedy ak clovek nieco svojou vinou o.*****...myslim ze po vsetkych prispevkoch co som si tu precital je chyba na strane organizatora...takze ja by som skor dal DSQ organizatorom tohto preteku :oops:


tak jasne znacenie hlavna chyba..plny suhlas nebolo by keby bolo poriadne teda zaidne pochybnosti. nik tu nehovori umyselne neumyslene. to je dlasia rovina!taktak

a este zaujimave k teme aj k organizacii a k rieseniam co tu preberame

http://www.cyklomaraton.sk/modules.php? ... topic&t=95
18.05.2008 - 20:47:21
00
Pár mojich postrehov. Štart ako väčšina ste už popísali...Ten prvý stupák na tej lúke a potom ten singel bol otrasný, červený +modrý z toho vznikol pekný štuplík. Značenie, aspoň ja som nemal problém, tak v pohode. Trať myslím celkom OK, pekné lúčne výšľapy, zjazdy tie ma nejako neuchvátili. Hlavne bol zaujímavy zjazd po lúke do Súľova. Pekne neoznačený tam bol úsek kde bola cestička prekopaná naprieč. Ten predomnou sa tam pekne prekotil. Ja som o pár metrov ďalej si mohol vybrať v 36 km/h do ktorého výmoľa vletím, tak som si jeden vybral samozrejme brzdil čo to dalo, ale aj tak pekne zapadol predným kolesom a katapultoval sa za krásneho dunenia keď mi "vybuchla" predná duša. Takže keď ste míňali niekoho na tej cestičke do Súľova ktorý mení plášť tak to som bol ja. 10 min v kýbli. Do cieľa som tušim nejakých 10-15 bikerov obehol, ale žiadna sláva. Ak by sa usporiadateľ poučil hlavne čo sa týka štartu, možno trošku ešte upravil občerstvovačky(aj keď čo som potreboval, tak som na nich našiel), zrýchlil registráciu(tá bola fakt otrasná) tak by som prišiel aj o rok, aj keď teraz už viem že prídem tak či tak :-)
18.05.2008 - 20:48:08
00
keyboard_arrow_up