http://tesovicova.blog.sme.sk/c/143421/ ... -BIKE.html
15.04.2008 - 14:47:00
00
neda sa nesuhlasit, ale posledny prispevok z diskusie podcalnkom do Soundstorma ma tiez nieco do seba:

"Link na tento clanok som dostal od kamarata a bohuzial neda mi nezareagovat.... (gramatiku v clanku som sa snazil uspesne ignorovat)
Kaktus bike je Kaktus bike. Je to pojem a zrejme najuspesnejsi obchod s bicyklami a prislusenstvom v SR. A ci tomu verite alebo nie Kaktusbike poznaju ludia ci v Kosiciach, ci v Banskej Bystrici ci hocikde inde na Slovensku. A nepoznaju ho kvoli tomu ze je tam zla obsluha. Poznaju ho kvoli tomu, lebo bohuzial je jediny obchod s takym sirokym sortimentom a takou odbornostou na Slovensku.
Nazory stylu: "Je to velke, neosobne, predrazene, neochotne. Radsej si najdem maly obchod kde budem chodit" sa svojou podstatou zakladaju prevazne na skusenosti par ludi, ktori ked maju zlu skusenost tak rychlo von s nou ale ked je pozitivna tak sa nic nedeje lebo tak to ma byt. Tak preco niekoho chvalit aj ked si to zasluzi.
Kaktusbike zacinal ako obchod par ludi - nadsencov pre cyklistiku a vypracoval sa tam kde je teraz. Vypracoval sa tam iba svojim usilim a naozajstnym citom pre cyklistiku.
Ano aj ja som mal zopar neprijemnych skusenosti s predavacmi. Ale kto nemal niekedy zlu skusenost s predavacmi v hocijakom obchode?! Tu nejde o ich neochotu, o ich pocit nadradenosti nad ludmi ktori si prisli kupit suciastku za par korun. Vacsinu z tych chalanov co tam robia osobne poznam a poviem tak: ONI su v prvom rade bikeri a nie predavaci. Preto sa moze zdat ze nemaju absolutnu potrebu ochotne pomahat. Ale verte mi ze maju. A ked si tam clovek hociktoreho z nich odchyti, tak sa moze spolahnut na to, ze dostane odbornu a spravnu radu.
A ci chcete alebo nechcete Kaktusbike nezije z toho ci niekomu preda suciastku za 100,- Sk alebo nepreda. "

ale inak Kaktus tiez nemusim, a ani ostany ktorych poznam tam nechodia, aj ked obchod je pekny, ale prd z toho.
15.04.2008 - 16:16:48
00
... sa svojou podstatou zakladaju prevazne na skusenosti par ludi, ktori ked maju zlu skusenost tak rychlo von s nou ale ked je pozitivna tak sa nic nedeje lebo tak to ma byt. Tak preco niekoho chvalit aj ked si to zasluzi....


Lebo je normalne od kazdeho obchodu ocakavat maximalnu ustretovost a slusnost. Ak sa to nedeje, nieco nie je v poriadku a je v poriadku podelit sa so zlou skusenostou s ostatnymi.
Ja automaticky predpokladam ustretovost a ochotu od kazdeho obchodnika - to ich zivi. Tak by to malo byt vsade a automaticky.
15.04.2008 - 16:21:03
00
ked som littlefoxovi posielal vidlicu , nemal som ju do coho zabalit
zbehol som do kaktusu, spytal som sa ci maju prazdnu skatulu na vidlu, chalan zbehol do servisu, doniesol skatulu, usmial sa a bolo vybavene
15.04.2008 - 16:32:58
00
:P
15.04.2008 - 16:39:56
00
marecej neodrbávaj...
15.04.2008 - 16:56:21
00
Aj ked som v Kaktuse nikdy nebol, skusenosti zle nemam. Na objednavku e-mailom reagovali rychlo, tovar bol do 3-4 dni doma. Bratislavcania nadavaju na ich drahost, zato ja som u nich kupil lacnesie asi o tretinu ako v PO. A kupil som aj take veci, ktore som doma zhanal marne.
15.04.2008 - 17:13:15
00
Podla toho co tu pisete, to vyzera, ze su 2 druhy ludi: Ti co Kaktus neznasaju a ti, ktori tam este neboli.
PS: Nemyslim to ako urazku, len konstatujem.
15.04.2008 - 18:57:07
00
Ja som bol v Kaktuse raz, zháňal som rukavice, nemali veľkosť, nič som nekúpil. Ale nemal som pocit, že by tam mali nejaký úžasný sortiment. Ich výhodou je to, že si svojou šikovnosťou podchytili silné značky ako Spešl, Author a Kona. Inak ma absolútne netrápia.
15.04.2008 - 19:06:22
00
Ja som s predavacmi ci servisakmi v Kaktuse spokojny...chodievam tam, obcas ak nieco potrebujem kupit. Zatial som nemal zle skusenosti s ich ochotou, sice som niekedy musel dlhsie cakat nez sa mi zacali venovat ale to pri tolkych zakaznikoch sa da ocakavat. 8)

ako sa vravi ,,nas zakanznik, nas pan,,
16.04.2008 - 13:05:43
00
Ja som bol v Kaktuse raz, zháňal som rukavice, nemali veľkosť, nič som nekúpil. Ale nemal som pocit, že by tam mali nejaký úžasný sortiment. Ich výhodou je to, že si svojou šikovnosťou podchytili silné značky ako Spešl, Author a Kona. Inak ma absolútne netrápia.


Author je silna znacka v porovnani so Specialized a Kona? Od kedy? :lol:
Kaktus je ok obchod.
13.05.2008 - 07:02:13
00
ja na tento obchod nemozem nic zle povedat...
...obsluha v pohodke ochotna, poradili mi a vysvetlili veci co som potrboval vediet....ked som poziadal o skusku biku ci sa mozem posadit ochotne mi ho zvesil a povedal ze sa mozem aj previezt:) takze ja hodnotim tento shop ako jeden z tych lepsich
20.05.2008 - 17:47:49
00
Tak napisem aj ja nieco co sa mi posledne stalo (ide o klubovu kartu), takze zacalo to asi pred rokom ked som si kupoval bike, vyplnoval som vtedy nejaky papeir na zlavu alebo co to bolo uz si nepametam, no a asi pred tyzdnom som tam isiel kupit vidlu a som mu aj pripomenul co som vtedy podpisoval ze ako to je, no on vysunul suflik a ukazal mi karticku(klubovu kartu)a pytal sa ci to mam a ja ze to nemam, tak sa ma potom podorbnejsie pytal co to bolo, a pozrel sa do suflika jedneho a tam bola obalka ktoru som si mal akoze asi pred rokom vyzdvihnut v ktorej bola aj ta karta, no a on sa potom obaval ci bude este platna ale nastasite bola, Ale ide o to ze nikto nic nepovedal ze kedy apreco tam mam prist, tak som sa dost cudoval, inak kaktus je fajn obchod az na to ze je trochu drahy.
20.05.2008 - 21:00:13
00
... az na to ze je trochu drahy.

Co mas na mysli? Znacka Specialized je drahsia (bajky aj oblecenie), bajky Lappiere maju rovnaku doporucenu cenu ako inde na SK, komponenty Shimano/Sram su myslim za rovnaku cenu ako inde na SK.
21.05.2008 - 09:20:47
00
tiez nemozem na nich napisat jedine zle slovo, kupoval som tam uz dva biky, jeden este v 2005 a druhy v 2008, personal uplne v pohode, bike sme vyskusali a porovnali aj s inymi kedze sme sa nevedeli rozhodnut. Takze ho hodnotim urcite lepsie ako tie nase bikove shopy co tu mame my v LV, kiez by aj tu bol taky ako kaktus alebo jemu podobny napr.SUNCYCLE
21.05.2008 - 09:59:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up