vladoPN napísal:
v čom má Coros najhorší soft?


Podla recenzii je polar flow s najlepsou strukturou pre trening, garmin connect vraj najviac info ... a coros je na trhu este pomerne kratko tak zrejme sa skor spoliehaju na tretostranne softy. Ale ja mam skusenst len s garminom tak to porovnat priamo neviem, a ja teda nie som prave "trenujuci" sportovec takze je mi to vlastne jedno. Kazdopadne cerpam len s recenzii ako napr dcrainmaker.com

Ak mas skusenost s viacero tak sa rad dam poucit aby som vedel pred kupou
16.09.2020 - 18:59:00
00
tak každý udáva max výdrž :) čo znamená povypínať všetko čo sa dá :) nie výdrž pri štandartnom používaní s fičúrkami :D
16.09.2020 - 19:00:59
01
Zihadlo tak co som ja cital tak aj polar gritx aj coros apex pro ma realne cez 25 aj s optickym senzorom
16.09.2020 - 19:03:24
00
zihadlo 5

Čisto marketingovo treba, aby začali udávať výdrž baterky s totálne vypnutými hodinkami, to bude možno aj 100 dní, ohúria zákazníkov, bude to mód dekorácia :D
16.09.2020 - 19:07:10
02
potvrdzujem že na sledovanie treningu a pokroku je Flow na super urovni....
tu len jedna ukážka jednej časti

Prílohy:

graf.jpg
graf.jpg 221.13 KiB thumb_up1thumb_down

16.09.2020 - 19:10:28
00
Ja som stale nic nevybral a namiesto toho aby som vyber zuzil tak ho rozsirujem :x Co poviete na suunto spartan trainer? Najhorsie je ze sa neviem rozhodnut ani v zakladnych vlastnostiach, dizajne, nehovoriac o funkciach a softe... :tmi:
16.09.2020 - 19:50:40
00
lapaloma napísal:
Podla recenzii je polar flow s najlepsou strukturou pre trening, garmin connect vraj najviac info ... a coros je na trhu este pomerne kratko tak zrejme sa skor spoliehaju na tretostranne softy. Ale ja mam skusenst len s garminom tak to porovnat priamo neviem, a ja teda nie som prave "trenujuci" sportovec takze je mi to vlastne jedno. Kazdopadne cerpam len s recenzii ako napr dcrainmaker.com

Ak mas skusenost s viacero tak sa rad dam poucit aby som vedel pred kupou

Coros má svoju aplikáciu a myslím, že celom dobrú.. Pravidelne pribúdajú nové veci do hodín, aj do app. Ja ich používam hlavne na turistiku a max. spokojnosť. Ak by si chcel vedieť niečo konkrétne, kľudne, ak budem vedieť..
16.09.2020 - 20:02:02
00
Jaiub napísal:
Ja som stale nic nevybral a namiesto toho aby som vyber zuzil tak ho rozsirujem :x Co poviete na suunto spartan trainer? Najhorsie je ze sa neviem rozhodnut ani v zakladnych vlastnostiach, dizajne, nehovoriac o funkciach a softe... :tmi:

Ja som na tom podobne :) Čakám minimálne do Black friday. Možno sa už objavia info o Coros Apex 2.
Výber mám zúžený momentálne na Fenix 5 plus a Fenix 6 Pro.
17.09.2020 - 07:42:07
01
Jaiub napísal:
Ja som stale nic nevybral a namiesto toho aby som vyber zuzil tak ho rozsirujem :x Co poviete na suunto spartan trainer? Najhorsie je ze sa neviem rozhodnut ani v zakladnych vlastnostiach, dizajne, nehovoriac o funkciach a softe... :tmi:


Ak uz Suunto nizsej rady, chod do Suunto 5. To je viac-menej priamy nasledovnik Trainerov, s viac funkciami a nie o tolko drahsi. Trainery su uz starsie a ani updaty na ne uz nechodia. Na 5ky vyssiel velky novy pred par tyzdnami a dost mozno pridu aj dalsie.

Osobne mam Suunto Spartan Sport a som so Suuntami velmi spokojny. GPS velmi presne, vydrz uplne v pohode. Nie som si ale isty, do akej miery som schopny ich odporucat dalej, najma v sucasnosti.
Predtym mali komplexny web Movescount, kde si vedel analyzovat strasnu kopu veci, robit jednoducho vyseky z aktivity a pozerat jak si isiel rychlo a na akych tepoch dany usek a podobne, co bolo super.
Teraz ale uz v podstate bezia len na mobilnej Suunto App, ktora je sice dizajnovo velmi pekna a funkcie do nej postupne pridavaju, stale je dost jednoducha a nejaka lepsia analyza svojich aktivit je tam v podstate nemozna. Na to by si musel vyuzivat nejaku aplikaciu tretej strany, kam by si si posielal aktivity.

Ak ti ale staci jednoduchy prehlad co robis alebo si ok s tym ze vacsiu analyzu budes robit cez tretiu stranu, Suunto naozaj nie je problem.
17.09.2020 - 07:50:21
10
mikhail napísal:
Ja som na tom podobne :) Čakám minimálne do Black friday. Možno sa už objavia info o Coros Apex 2.
Výber mám zúžený momentálne na Fenix 5 plus a Fenix 6 Pro.

Apex boli pre teba drahé s čakáš na Apex 2? Btw, odkiaľ máš info, že také niečo má byť?
17.09.2020 - 08:13:41
00
vladoPN napísal:
Apex boli pre teba drahé s čakáš na Apex 2? Btw, odkiaľ máš info, že také niečo má byť?

Tak podľa zúženého výberu musíš vidieť, že som sa posunul o triedu vyššie. Vyšli predsa Pace 2 a a pôvodné Apexy vyšli cca pol roka po Pace 1. Čiže logický predpoklad.
17.09.2020 - 08:39:21
00
mikhail napísal:
Tak podľa zúženého výberu musíš vidieť, že som sa posunul o triedu vyššie. Vyšli predsa Pace 2 a a pôvodné Apexy vyšli cca pol roka po Pace 1. Čiže logický predpoklad.

Aha... ok :)
17.09.2020 - 10:02:33
00
čo si myslíte na tento typ hodiniek, bez nutnosti nabíjania :
https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/matrix-powerwatch-2/recenze/?s=6#reviews
17.09.2020 - 10:20:29
00
Má niekto skúsenosť s kombináciou Polar M460 HR + Polar snímač kadencie Bluetooth Smart?
https://www.insportline.sk/22926/inteligentny-cyklocomputer-polar-m460-hr
https://www.fitendo.sk/polar-snimac-kadencie-bluetooth-smart/
17.09.2020 - 11:01:52
00
vinyltronic napísal:
čo si myslíte na tento typ hodiniek, bez nutnosti nabíjania :
https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/matrix-powerwatch-2/recenze/?s=6#reviews

V CZ/SK recenzie nie sú. Recenzent tu nižšie uvádza, že funkciami sa jedná o slabšie vybavené hodinky, ale že potenciál majú obrovský. Vôbec by som sa nečudoval, keby Garmin poškuloval po licencii na technológiu.

https://www.youtube.com/watch?v=g6ZmlqZaNoM
17.09.2020 - 15:09:50
00
keyboard_arrow_up