Je doba polovodičov...
09.05.2022 - 13:28:11
02
A k lesným cestám. Neviem ako vy, ale v lese ak narazím na lesnú techniku tak ju dobrovoľne púšťam…
09.05.2022 - 14:09:13
06
neviem ako na orave ale tu ta cestou hore ofukne nakladiak plne nalozeny stromami a nepyta sa ta ci mu uhnes alebo nie. on sa rozhodne za teba.
09.05.2022 - 14:13:51
00
Na tych lesnych a polnych cestach pokial to niesu vyslovene dedikovane cyklotrasy co zvacsa niesu to je niekedy otazne. Ja tiez ked vidim ze sa proti mne tacka John Deere so zavesenou poskladanou sejackou snad na 50 riadkov, s ktorou znacne precnieva cez oba okraje cesty tak zleziem z bicykla a radsej sa postavim na kraj ako daleko mozem. Aj v pripade ze je medzera, kade by som presiel. Preco zbytocne stresovat cloveka v robote za volantom, ktory ma co robit aby s tou mechanizaciou presiel, nieto aby si sledoval ci ma niecim nezachytil keby som sa silou mocou snazil pretlacit za jazdy popri nom. A potom sa mi na oplatku iny den on zatiahne na kraj a zastane, ked vidi ze som za nim a idem rychlejsie. Kyvnutim si podakujeme a pokracujeme v cinnosti, obaja bez zbytocne zvysenej hladiny stresoveho hormonu.
09.05.2022 - 14:26:07
06
Moc by som tie lesné cesty neriešil, nie sú žiadny problémom. Mnohí moji známi v Čechách sa domnievajú, že celý ten povyk s nemožnosťou odstupu 1.5 na lesných cestách je iba zámienka, pokus o uzavretie lesných ciest pre verejnosť, aby bola ťažba menej viditeľná.
09.05.2022 - 14:37:09
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up