tulenik napísal:
KinDo pravda je taká, že kĺbovka JE placebo, s výnimkou stredne a silne bolestivých stavov, kde sa nejaký rozdiel zistil
myslím, že pred pár rokmi som tu aj vysvetľoval, prečo (populárne zložky sa ani len nedostanú na miesto určenia, v skratke)

Po dvoch sackoch Animal Flex je bolesť kĺbov na rukách preč. Úplne
07.05.2020 - 16:03:26
01
Ktory doplnok od Barnys mate pls odskúšaný?
03.06.2020 - 21:16:37
00
Niekto tu spomínal Alavis pre kone, užival som najsilnejší variant, triple blend formulu, účinok je výrazný, ale výrazný je aj dopad na kvalitu metabolizmu, bohužiaľ, rozvráti to mikroklímu žalúdka, hlavne pokiaľ to niekto užíva nalačno. Taktiež pri dlhodobom užívaní môžu stúpnuť pankreatické amylázy resp elastáza, a to už nie je sranda. Takže návrať naspäť k Swiss Natural Glucosamine &Chondroitine sulfat 900 mg, najvyššia koncentrácia dostupná na trhu.
13.06.2020 - 02:50:17
00
Uz je aj ludska verzia tohto alavisu - uzivam nalacno par tyzdnov a teda nejak som nepostrehol vedlajsie ucinky na zaludok. Tento ludsky ale urcite zmenili recepturu - pred 2 rokmi to bol hnus, teraz tam je pridane nejake sladidlo a je to trosku akceptovatelnejsie

Ci tie postrehy co uvadzas su z nejakych laboratornych testov ?
13.06.2020 - 18:25:22
00
Tiež užívam Alavis pre ľudí a žiadne problémy som nezbadal. Učinky toho bez sladidla sa mi zdali lepšie. Ale zasa je to poživatelné.
13.06.2020 - 18:55:31
00
[quote="@1610035"]Uz je aj ludska verzia tohto alavisu - uzivam nalacno par tyzdnov a teda nejak som nepostrehol vedlajsie ucinky na zaludok. Tento ludsky ale urcite zmenili recepturu - pred 2 rokmi to bol hnus, teraz tam je pridane nejake sladidlo a je to trosku akceptovatelnejsie

Ci tie postrehy co uvadzas su z nejakych laboratornych testov ?[/quote

Alavis pre ľudí je verzia výrazne očesaná oproti tej konskej. Upravená tak, aby k metabolickým problémom nedochádzalo resp. dochádzalo minimálne. Koncentrácia aj spektrum účinných zložiek je nižšie. Ja sa môžem vyjadriť len ku konskej variante, ktorú som dlhodobo užíval. A áno, bohužiaľ to mám podložené testami, odskákal som si to sám. Pri pravidelnej kontrole u ortopéda (koleno) som sa mu zmienil o určitých pocitoch v oblasti žalúdka, pričom som nemal žiadnu historickú anamnézu takýchto problémov. Rovno sa ma spýtal, či dávam konský alavis. Že sa s tým u športovcov stretáva. A nasmeroval ma na odbery krvi, stolice atď a následne na gastroenterológiu. Výsledky boli také, že som bol v podstate na začiatku pankreatitídy, hodnoty bežných aj pankreatických amyláz šialené (8 x vyššie ako norma), zvýšená lipáza aj gastrín. A to som pri tom nemal nejaké bolesti, len pocity tlaku resp sem tam nejaké pichnutie. Vysadil som okamžite alavis samozrejme, a kontrolné odbery o 4 resp 8 týždňov ukázali návrat do normálu, nepríjemné pocity ustúpili resp neskôr úplne vymizli. Okrem odbúrania alavisu som žiadne iné zmeny v strave neurobil. Takže tak.
14.06.2020 - 08:29:24
13
a Alavis si užíval stále? lebo kĺbovky sa odporúča užívať tak v 2-3 mesačných cykloch, asi práve kvôli záťaži na žalúdok... tiež som ho užíval pred pár rokmi, ale len 3 mesiace, stále by som to nebral
14.06.2020 - 09:30:38
00
Daniel6669 uf tak to sisi preskakal. Ja som mal vzdy len 'ludsky', ale skor preventivne kvoli zvysenej zatazi. Verziu bez sladidla som dal aj mojej mame, mala z toho 'kyselinu' po par uzitiach tak to dalej nebrala.

Velka vdaka za zdielanie tvojej nie velmi prijemnej skusenosti, aj ked urcite to neplati pre kazdeho, mozno to niekomu pomoze.
14.06.2020 - 10:42:22
00
@Lost mal som v pláne užívať v predpísanom cykle - 3 mesiace a potom mesiac pauza. Stalo sa to po cca 2,5 mesiaci, takže som cyklus nedokončil. Na gastroenterológii mi povedali, že je to individuálna, avšak relatívne častá reakcia organizmu na konský Alavis, hlavne pokiaľ sa berie plná dávka nalačno. Druhá vec je, že už dávno nemám 20😂, takže je možné, že mladý organizmus by sa s tým vysporiadal lepšie.

@snucho človek sa učí celý život, lepšie keď to nie je na vlastných chybách, ale čo už.
14.06.2020 - 11:41:14
00
ako hokwjovy4 brankári a milovník silových tréningov alavis, klbova výživa od animal Flex a samozrejme huspenina :) moje najobľúbenejšie jedlo :p
08.08.2020 - 21:09:39
00
Animal Flex môžem aj ja odporučiť, nakoľko mi aj reálne pomohol od bolesti kolena a tenisového lakťa. Kombinujem ho s práškovým kolagénom.
20.08.2020 - 04:43:18
00
Dobrý deň . Trápil tú niekoho problém že pri dlhšej jazde na bicykli vás začali bolieť kĺby ? Ja to začínam pozorovať v posledných mesiacoch . Kĺby ma normálne nebolí ale ako jedu na bicykli cez 40 kilometrov tak ma začnú hrozne bolieť hlavne kolená . Ako by ste to riešili? Pomôže na tohle nejaká kĺbová výživa? Ako hovorím normálne ma kĺby nebolia ale pri dlhšej jazde z ničoho nič začnú .
10.08.2021 - 08:30:54
00
Zjavne zly posed ked ta bolia kolena po 40km.
10.08.2021 - 08:46:38
00
Na kolena obcas beriem *** - vyziva pre klby. Beriem ho vždy 2 mesiace a ulaví sa mi od bolestí na dlhsiu dobu. Inak odporucam brat vitamín D a obcas dat si odpocinok ... ten je taky dolezity.
27.08.2021 - 14:45:30
00
aky pripravok je dobry na slachy? bolia ma casto achilovky, a uz dlhsiu dobu obe zapestia. Takze nejaka vyziva na slachy by mi asi pomohla...
Viem ze to mam vsetko pretazene z dlhodobej jednotvarnej zataze, tak ale jazdit kvoli tomu neprestanem.
Mate nejaky tip? dakujem

--nieco z tohto napriklad?
https://www.mall.sk/pripravky-na-slachy
16.05.2022 - 00:30:57
00
keyboard_arrow_up