vygoogli si meno Remco Grasman, ked uz nic ine
27.07.2022 - 19:25:30
00
Kristina napísal:
Nechceš, ale svojím vydraním si. A vieš o koho ide? Ty si v živote nespadol?


Nenarážal som na jej kariéru, len na to že sa mohla v úplne nevinnej situácii zmrzačiť na celý život.
27.07.2022 - 20:14:32
01
mne to pride tak ze tie bajky su na tie mikro zeny proste velke, resp kolesa su uz velke vzhladom na zvysok (ram atd). mi to pride take divne ako napr tie bmw x6-7. obrovsky podvozok a na tom bachnuta mala kabinka :)

kazdpadne je to sranda pozerat. 95% pelotonu sa mota niekde v zadu a favoritky si to rozdavaju vpredu bez domestikov :)
27.07.2022 - 20:22:12
00
Chris Froome aj Egan Bernal sa dosť zmrzačili práve na takýchto kozách...
27.07.2022 - 21:11:03
01
Ohľadne dopingu čo ste tu rozoberali som našiel dobrý YouTube kanál ktorý rozoberá všetky najväčšie aféry doping cyklistiky.
https://youtu.be/dORzJYwC4VQ
28.07.2022 - 02:11:51
01
ivan napísal:
všetci kvalitne ale nie rovnako, pri vyrovnanej výkonnosti rozhodujú detaily - kto je ako dlho vo výške, kedy, čo tam trénuje, kto tam trénuje - ak tam trénuje silnejší vrchársky tím príprava môže byť intenzívnejšia, ak je v tíme viac veľmi dobrých vrchárov o to viac sa môže zlepšiť kvalitný klasikár, ukážkový príklad nie rovnakej prípravy je pred tohtoročnou tour Pogačar s Majkom, ... a Vingegaard s Aertom, ... kým Pogačar, ... bol posledné dva týždne pred tour už dole na etapáku Okolo Slovinska tak Jumbo bolo do poslednej chvíle vo výške - už druhý krát, bolo to vidno napr. na Majkovi ako jeho výkonnosť v priebehu tour postupne klesala na rozdiel od Okolo Slovinska kde ešte maximálne ťažil z predchádzajúceho kempu vo výške

majka bol v pohode uplne v pohode celu tour kym sa nezranil
28.07.2022 - 03:57:09
00
michalkrempasky napísal:
majka bol v pohode uplne v pohode celu tour kym sa nezranil


ale jeho výkonnosť a aj celého UAE vrátane Pogačara šla aj tak postupne dole o týždeň a pol skôr ako u Jumba, ktoré bolo vo výške ešte aj tesne pred tour, výkonnosť akú malo UAE do stredu tour malo Jumbo až do konca
28.07.2022 - 04:26:35
01
Vyzerá to tak že Julko Aláfilip asi nepôjde na MS? To by mohla byť šanca aj pre Sagana. Verím že má veľkú motiváciu zobrať ten 4tý titul.
28.07.2022 - 08:50:01
00
Som teraz nepochopil ...
28.07.2022 - 09:18:29
01
ivan napísal:
ale jeho výkonnosť a aj celého UAE vrátane Pogačara šla aj tak postupne dole o týždeň a pol skôr ako u Jumba, ktoré bolo vo výške ešte aj tesne pred tour, výkonnosť akú malo UAE do stredu tour malo Jumbo až do konca

konstatovanie dobre akurat relativne pravdepodobne vychadzajuce z blbych predpokladov...
28.07.2022 - 09:34:22
00
Kristina napísal:
4 týždne staré video na Giro Donne. Ale stať sa môže aj chlapom..
thumb_up0thumb_down

Au :( ... ale prístup zdravoťáka trochu "vlažný"
28.07.2022 - 09:47:42
00
kakao napísal:
Au :( ... ale prístup zdravoťáka trochu "vlažný"

no tu ruku si tam dobre zvrtol na opacnu stranu... to uz asi nazad na bajk nesadol
28.07.2022 - 10:25:27
00
capulo napísal:
no tu ruku si tam dobre zvrtol na opacnu stranu... to uz asi nazad na bajk nesadol

Leda, že by ji mněl gumovou.
28.07.2022 - 10:39:59
01
ivan napísal:
ale jeho výkonnosť a aj celého UAE vrátane Pogačara šla aj tak postupne dole o týždeň a pol skôr ako u Jumba, ktoré bolo vo výške ešte aj tesne pred tour, výkonnosť akú malo UAE do stredu tour malo Jumbo až do konca

ale ved boli aj na dauphine v podobnom case ako pogacarovci ... ja som pocul ze efekt vyskoveho kempu vydrzi dva mesiace ked nie tri ... UAE malo nevyhodu ze zobralo asi kvoli kontraktu hirsiho po covide ktory ledva prezival a tazko tipnut ktori domestici mali peakovat treti tyzden(ineos styl) ... mozno to mal byt mcnulty s benettom alebo soler ... a mozno majka mal byt na druhy tyzden tak ako hovoris len udalosti s covidom vytvorili inu situaciu ... v jumbe to bolo tazko identifikovat lebo tam uz zacinaju robit to ze ked vedia ze netreba nejake silne tempo na kopci riesit s benefitom draftu tak proste dropnu domestikov nech sa setria na dalsie dni vid van aert na pariz-nice ale aj treti tyzden niektore kopce na tour s kussom ... jedine co ma zarmucuje je ze som nevidel ako je na tom benett a mal som pocit ze krujswik bol v dost dobrej forme tuto tour ale bohuzial sa vytrieskal :D
28.07.2022 - 10:56:35
00
michalkrempasky napísal:
efekt vyskoveho kempu vydrzi dva mesiace ked nie tri ...

len pre istotu pre ivana to dolezite ked uz to niekto napisal a nenechal ivana nech sa vzdelava sam :)
28.07.2022 - 12:16:20
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up