Tecka Napíš viac skúseností s tým vysokohorským kempom, myslím že tu veľa takých ľudí nie je čo si to vyskúšali, teda okrem ivana, ten bol všade :D
28.07.2022 - 19:16:57
01
Tecka napísal:
to silno pochybujem...
ked som tyzden nad 3000m.n.m. (2800-3500) , tak watmeter mi ukazuje lepsie cisla maximalne dva tyzdne.


môžeš lepšie vyjadriť čo si týmto chcel povedať ? dúfam že nie to, že po kempe v hocakej výške hocako dlho je badať jeho pozitívny efekt maximálne dva týždne po jeho ukončení
28.07.2022 - 19:20:19
00
:)) Par stranok dozadu tu "ktosi" písal ,že Pogačar minul treningovy efekt z vysokohorskej prípravy a zacal pretekať Okolo Slovinska A ze vyprchal tento efekt. No a Tdf zacala 14 dni po skončeni Okolo Slovinska . Ciže ak teda efekt pripravy vo vysokej n.m. by mal podla uvah Dr.prof Ivana csc Bc.Mudr trvať dlhsie ako 14 dni tak by Pogačar by tento efekt mal mat aj v 3 tyzdni kde ho rozobralo Jumbo a uz sa nespamatal z toho. Tak ako to potom je ? Lebo toto mi volajako nevychadza povedal raz jeden klasik. Alebo si niekto s.rie do huby
28.07.2022 - 19:31:15
01
musíš si vedieť časovo predstaviť zmeny v srdcovo cievnom systéme /od ktorého závisí vytrvalostný výkon - ako dlho dokážeš tlačiť do pedálov určitou silou/ vplyvom menšieho parciálneho tlaku kyslíka vo vzduchu vo väčšej nadmorskej výške a pozrieť si presne /nie že všetci trénujú rovnako - lebo netrénujú/ kde - ako vysoko a ako dlho sa nachádzali Vingegaard a Pogačar celé dva mesiace pred tour, a zistíš že netrénovali rovnako, Pogačar nebol na etapáku Dauphiné, Vingegaard nebol tam kde Pogi - na Okolo Slovinska, ... všetkým pretekárom na tour okamžite po príchode do Dánska začal rovnako slabnúť efekt predchádzajúcich pobytov vo výškach len niektorým už aj určitú dobu pred začiatkom tour /ak ukončili posledný kemp napr. 10 a viac dní pred tour - co sa netýkalo Jumba ktoré tam bolo ešte 2 dni pred začiatkom TDF/, takisto neboli efekty vytvorené kempami posledné dva mesiace pred tour u všetkých rovnaké ale závislé od toho v akej výške prebiehali, kolko dní z tých dvoch mesiacov pred tour tam boli a ako intenzívne na tých kempoch vo výškach trénovali - tieto tri veci tvoriace tréning neboli ani náhodou u všetkých rovnaké - netrénujú všetci rovnako, všetkým pretekárom v priebehu tour postupne rovnako klesal efekt pobytov vo výškach len nie všetci prišli na tour s týmto efektom rovnako veľkým a v rovnakom čase - po ukončení posledného kempu pred tour
28.07.2022 - 19:42:50
02
Primoz Roglič do Ineosu?
https://www.velonews.com/events/tour-de-france/primoz-roglic-from-jumbo-visma-to-ineos-grenadiers-both-teams-play-down-the-speculation/
28.07.2022 - 20:30:27
00
Interviews aké uvidíte iba v podaní Cecilie Uttrup Ludwig :clap:
https://fb.watch/eyG3yh5HnT/
28.07.2022 - 22:20:24
210
vdaka Bohu, ze nezostala pri sporaku :lol: :rock:
28.07.2022 - 22:27:37
03
Kristina napísal:

ved tam aj pisu v tom clanku ze to je blbost lebo ma kontrakt do 2025 a potrebuju GC lidra aj na ine preteky(dumolin konci tento rok) a zatial osobne nevidim preco by mali po jednej tour vinegarda pasovat za najlepsieho GC z jumba. Cize klasicke britske dristy namiesto toho zeby u seba pozreli doma ze o rok mozu byt lahko mimo top 5 na kazdej grand tour. Co som pocul ineos pride asi aj o carapaza tento rok a byt martinezom tiez sa o rok zdvihnem. Tam maju ludia ucelovo stracat cas aby bol Thomyy v pokoji ze je lider. Potom sa vytrepe a briti zvalia neuspech na carapaza lebo zrazu magicky nevedel dohnat cas na pogacara.
28.07.2022 - 22:52:55
00
Co neurobis pre sponzora 🤮 https://sportnet.sme.sk/spravy/peter-sagan-program-ebike-majstrovstva-sveta-2022/
28.07.2022 - 23:43:27
02
Neviem ci ma na vyber.
28.07.2022 - 23:48:45
01
michalkrempasky napísal:
ved tam aj pisu v tom clanku ze to je blbost lebo ma kontrakt do 2025 a potrebuju GC lidra aj na ine preteky(dumolin konci tento rok) a zatial osobne nevidim preco by mali po jednej tour vinegarda pasovat za najlepsieho GC z jumba. Cize klasicke britske dristy namiesto toho zeby u seba pozreli doma ze o rok mozu byt lahko mimo top 5 na kazdej grand tour. Co som pocul ineos pride asi aj o carapaza tento rok a byt martinezom tiez sa o rok zdvihnem. Tam maju ludia ucelovo stracat cas aby bol Thomyy v pokoji ze je lider. Potom sa vytrepe a briti zvalia neuspech na carapaza lebo zrazu magicky nevedel dohnat cas na pogacara.

Ja mám vo svojom príspevku otáznik. Takže je to zatiaľ iba špekulácia. Ale bez vetra sa ani lístok na strome nepohne. Roglič je skvelý GC riders. Ale posledné dve TdF nedokončil. A možno ani Jumbo v čase krízy nemá neobmedzený rozpočet na toľko "hviezd".
29.07.2022 - 07:12:32
00
Reklamný ťah s PS na e-bikoch je to od Spešlu IMHO skvelý.
29.07.2022 - 07:13:34
00
len aby si nespravil hanbu ako na XC
29.07.2022 - 07:53:09
00
Niečo mi uniklo? Na ktorom XC si urobil hanbu?
29.07.2022 - 08:03:21
00
Asi myslí OH 2016...
29.07.2022 - 08:06:03
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up