Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
OZ Malacky neexistuje.Urcite Smolenice.Na jar ich casto vidavam na aute blizko slavina.
17.08.2008 - 21:21:52
00
OZ Malacky neexistuje.Urcite Smolenice.Na jar ich casto vidavam na aute blizko slavina.

Mas pravdu, spravne ma byt OZ Sastin, LS Malacky... ja som tam bol, kvoli vybavovaniu povolenia na pretek... ani sami nevdeli, kolko z tej trate je u nich, a kolko v OZ Smolenice... Takze si to budem musiet odslapat este raz... :o(
17.08.2008 - 21:28:57
00
...nuz udel organizatora...
17.08.2008 - 21:31:22
00
... na cestnom tade neprejdes bez defektu ...

Nepíš somárčiny keď nevieš... Dnes ráno tadiaľ prešlo 17 ľudí na cesťákoch - a bez jediného defektu. Bez defektu na celom úseku Rača - Biely kríž - Košiariská - Lozorno v rámci Karpaťáku.
17.08.2008 - 21:31:59
00
Zaklad pre cyclokros...
17.08.2008 - 21:35:11
00
Nepíš somárčiny keď nevieš... Dnes ráno tadiaľ prešlo 17 ľudí na cesťákoch - a bez jediného defektu. Bez defektu na celom úseku Rača - Biely kríž - Košiariská - Lozorno v rámci Karpaťáku.


oki :lol:
17.08.2008 - 21:36:10
00
Myslím, že to čo chcela Bubu zakresliť bolo o asfaltku ďalej, teda smer Železná, keď po 100-200 m odbočuješ do prava do lesa, ale cez pretek tam určite bude natiahnutá páska alebo regulovčík, takže to bude v pohode. Čo sa týka toho miesta pod Kamzíkom, bude to asi kusok za miestom, keď sa k trati približuje asfaltová vracačka od Snežienky, taký výsek alebo lúčka - značená trasa pokračuje po červenej vpravo, pasky idu do zjazdu vľavo. A potom to príde... :D
17.08.2008 - 21:48:04
00
dnes som preesiel celu dlhu, ziadny problem som nemal...
inac trat je v pohode, az na henten kusok asfaltu, hned som si hovoril ze by som tam nechcel padnut :)
17.08.2008 - 21:52:03
00
...len by si zistil co to je cestny lišaj...
17.08.2008 - 21:54:37
00
Myslím, že to čo chcela Bubu zakresliť bolo o asfaltku ďalej, teda smer Železná, keď po 100-200 m odbočuješ do prava do lesa, ale cez pretek tam určite bude natiahnutá páska alebo regulovčík, takže to bude v pohode. Čo sa týka toho miesta pod Kamzíkom, bude to asi kusok za miestom, keď sa k trati približuje asfaltová vracačka od Snežienky, taký výsek alebo lúčka - značená trasa pokračuje po červenej vpravo, pasky idu do zjazdu vľavo. A potom to príde... :D

Myslim, ze si to vystihla, ale oba useky su dalej uplne jasne... :wink:
17.08.2008 - 22:02:09
00
Zatiaľ mám prejdenú len krátku, na dlhú nebol čas, a podľa mňa je to značené výborne. Dobrá práca Laco!!!
17.08.2008 - 22:34:00
00
aj ja som si presiel celu dlhu, som vcelku spokojny aj s cistym casom.

Potvrdzujem ten padnuty strom, tie stare su pekne odstranene.

snazil som sa zapamatat kde som mal problem s orientaciu, teda skor pochybnosti ci idem spravne. zabludit sa mi nepodarilo, nebolo kde. :)
zial neviem tie miesta celkom identifikovat.

1. na 7. kilometri je krizovatka, trasy ide mierne doprava. V tych miestach mi chybala znacka viditelna z krizovatky.
2. Bystricke: tam sa ide rovno, ale priamo na ceste su biele sipky, co krizuju trat. znacky su az o kusok dalej. Tam by bolo dobre ovesat stuzky.
3. prva krizovatka v Limbachu, tam som najprv zabocil do prava, rychlo som sa vratil na trasu. neviem ci by sa tam dalo jasnejsie vyznacit ako sa pokracuje.
4. cele stupania v Medvedom udoli ma mnozstvo krizovatiek. logika hovori ze kde nie je oznacena zmena smeru, treba ist rovno. ale pochybnosti boli.
5. podobne aj na asfaltke. dokonca na jednom mieste je znacka ako keby cyklotrasa krizovala cestu. nastastie su tam hlboke odvodnovacie kanaly, takze ...
6. medzi Silvom a Spariskami sa ide po asfalte. cyklotrasa ide ostrou zakrutou smer Mariina studna, ale na ceste su cervene sipky ktore vedu skratkou popri altanku. Aka je trasa maratonu? podla mapy sa ide po ceste.
17.08.2008 - 22:38:28
00
Este k Limbachu. Zjazd do dediny je v pohode, cesta je prehladna. Myslim ze bude treba zabezpecit prejazd tou ulicou, ktoru som skoro netrafil. v celom useku je to sice hlavna, ale ked sa tam budu rutit bikeri naplno, vidim tie krizovatky ako rizikove. Riziko vidim aj na ulici smer Medvedie udolie, je uzka a bikeri tam pojdu pomalsie. vodici by mali byt nejakym sposobom upozorneni aby davali pozor.

Neviem nakolko je to realne, ale dala by sa dat na zaciatky niektorych znacenych chodnikov informacia o maratone - datum konania, cas, trasa a ako je znacena (zelene C)?
17.08.2008 - 22:45:43
00
ale na ceste su cervene sipky


tie červené reflexné šípky sú tam od jarného behu Baba-Kamzík. malo by sa ísť po ceste


Naposledy upravil cicamica dňa 17.08.2008 - 22:58:14, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2008 - 22:49:52
00
tie červené reflexné šípky sú tam od jarného behu Baba-Kamzík. malo by sa ísť po ceste

aha, dik. lebo Stupavu som siel prave tadial - smerom dole. A par borcov sa prirutilo z kopca este skor, blizsie k Silvovi.
Po ceste je to smerom hore rozhodne jednoduhsie.
17.08.2008 - 22:56:08
00
keyboard_arrow_up