Niekto tu ma asi pocit že ebikeri asi jazdia na mikrovlnkách :)

Ak mate pocit že vaše bio jazdenie je super, tak vam to nikto neberie. Jazdenie na ebiku je viac ako super tak o čo tu ide?

Tema kulturisti - to ich snáď nepovažujete za športovcov??? Stretavky v posilne za účelom “kto má väčšieho” je len vysledkom nepochopenia zmyslu života. To je fajn pre teenager-ov čo chcú balit buchty na sex. V reálnom živote sú také svaly nepoužitelné a skôr na obtiaž.

Chlapi-bioši, vy za svoje vykony si vždy zaslúžite pochvalu, ale nečakajte ju od skupiny e-cykloturistov, ktorym je to jedno. My tiez nejako neprahneme po vasom obdive nášho vykonu, hoci medzi sebou si ho vieme oceniť.

Tak ako rozdielneho muza a ženu vie spojiť sex, tak biosov a ebikerov dokáže spojiť iba mudrosť. Inak to nejde :)

Niekedy sa mi zdá že elektrohejt je už oficiálna diagnôza , no este nieje na ňu liek. Je podobná rakovine, šíri sa pomaly a nenápadne az jednejo dna zničí všetko na com v živote záleží. Takže doporučujem hejterom 2xdenne diazepan, vzdy 30 min pred písaním príspevku ;) a svet bude krajší…
12.10.2023 - 22:39:29
00
píš menej blbostí a bude ešte krajší, táto bola ale top že ,,My tiez nejako neprahneme po vasom obdive nášho vykonu,, :D
12.10.2023 - 22:46:55
00
Zase tu niekto veľa šlapal a na rozvoj vnútornej múdrosti zabudol... nemal by si to zanedbávať ... Teraz som si spomenul na jedno príslovie " Kto nemá v hlave, má v nohách" :D A možno to platí aj opačne. Záleží mi na tebe a chcem ti pomôcť, aby ťa ľudia v okolí konečne začali mať radi.
13.10.2023 - 06:41:30
02
ked veľa šlapeš máš športovať menej, ked si bol na vojne tak tipujem že si bol čvo (číslo vojenskej odbornosti) 970 - športovec


Naposledy upravil Hosť dňa 13.10.2023 - 08:21:48, celkovo upravené 1 krát.

13.10.2023 - 07:38:22
00
bioši si myslia že si môžu jazdiť kde sa im zachce ... takto minule ohrozovali skupinku horolezcov :)

Prílohy:

sialenci.jpg
sialenci.jpg 62.56 KiB thumb_up0thumb_down

13.10.2023 - 08:15:11
02
ale to se e-bikeri, na zábere neni vidiet motory
13.10.2023 - 08:23:43
00
Nie, nie nie, Ivan. Toto sú určite bioši :D . majú krátke-krátke a čísla. Ečkari by boli minimálne v bundách a bez čísel. Vychutnávali by si výhľad :D :D
13.10.2023 - 08:35:40
04
Za prve by som sa zamyslel ci sa fotomontaz nedala urobit kvalitnejsie ... i ked napad dobry :P :rofl:
13.10.2023 - 08:46:05
01
marseluspp zasa zavádzaš. Horolezci boli informovaný sprievodnými vozidlami, že o 10 minút tadiaľ pôjde peloton :D
13.10.2023 - 08:52:11
03
Praveže to bol čierny neoznamený prejazd. Skupinka si skracovala oficialnu trasu TDF a dufala že im to vyjde. Nahnevaní horolezci však vsetko nahlasili.

Policajná sprava naviac uvádza, ze posledný ciklista sa nasilim zmocnil lana a s bicyklom na chrbte vyliezol na vrchol. Takto predbehol aj prvých dvoch ktorí vsadili na šlapanie za svoje a museli ísť dookola skaly… :)

Paradoxom sa stalo že uvedení traja cyklisti neboli diskvalifikovaní, ale naopak boli ocenení za kreativny pristup a ziskali fialove tričká s hodnotenim “kamzík roka” za inovativny pristup a vlastne aj netradičny vystup.

Vo vyhlasení cyklistov sa uvádza ze ich na to naviedla aplikacia Strava,kde bol vyznačený mnohonasobný prejazd. Vysvitlo ale že to iba horolezci z nedostatku kyslika zabudli zmenit svoj profil z bicykla na lezenie :)
13.10.2023 - 09:26:48
01
Vzhľadom na bezpečnosť premávky doporučuje dopravný inšpektorát aby sa cyklisti nemotali po cestách ale aby ostali v mieste svojho bydliska a pomáhali s domácimi prácami manželkám. EU z hľadiska udržatelnosti doporučuje presmerovať zbytočné jazdenie po asfalte a tým aj ničenie pneumatík na jednoduchú činnosť hoci aj v prírode. Podrobnosti sú zrejmé z obrázka.... :)

Aplikácia Strava vytvorila pre týchto športovcov nový profil nazvaný FAMILY (RODINA), kde odjazdené kilometre budú prenesené do fiktívnej mapy, ktorú potom bude možné zdielať. Mapa bude znázorňovať fiktívny ostrov v Pacifiku s rozlohou 500x500km a názvom Family island a čiastočne bude interaktívna s možnosťou tvorby terénu ako v Minecrafte.

Ako prvý prispievateľ s nickom Milvan (na obrázku č.1) napísal:
" Konečne sa cítim skvele, nakoľko to bezduché šlapanie do pedálov po cestách už ma nenaplňovalo. Takto si môžem zamakať za svoje a aj manželka je spokojná, čo nečakanie viedlo k zlepšeniu môjho sexuálneho života"

Hneď nato sa ozval miestny kutil Bikoš102 so svojim prototypom komerčnej Šlapacej Práčky ktorú v skratke nazval Šlapka. Ako prvý tester a zákazník sám hovorí:
"Neveril som žene keď vravela že iba doma som naozaj šťastný, ona vždy vedela čo je pre mňa najlepšie a až teraz tomu rozumiem. Som rád že túto skúsenosť sprostredkujem priamo do života mnohým mužom po celom svete"

Ako vidíte sami, je to nový trend a aj organizátori TDF vidia v tom neskutočný potenciál. Už sa teším na nové preteky v praní športovej bielizne, povedal v priamom prenose nový organizačný riaditeľ Piere Bikofixyz ;)

Prílohy:

práčka.jpg
práčka.jpg 108.19 KiB thumb_up0thumb_down

13.10.2023 - 09:46:49
01
marseluspp napísal:
bioši si myslia že si môžu jazdiť kde sa im zachce ... takto minule ohrozovali skupinku horolezcov :)

no..práve že e-boši si myslia že môžu jazdiť kde sa im chce,bo motor ich tam vyvezie...kľudne aj v piatom stupni ochrany prírody...
13.10.2023 - 11:25:46
01
5-ty stupeň je vpohode, keď je to značená cyklotrasa. Dokonca vraj pripravujú výnimku pre ebiky na pohyb v ochranných pásmach všetkých stupňov, pretože zistili že sú to kultivovaní cyklisti čo neprekračujú rýchlosť 25km/hod a naviac pomáhajú zbierať odpadky čo tam zanechali turisti.
Práve agresívna jazda biošov s ničením pôdneho krytu parkov privádza ochranárov k myšlienke zákazu vjazdu šlapacích bio bicyklistov. Som zvedavý ako to dopadne... :)

Kámošova žena strašne chcela jazdiť na bicykli, no kvôli vyťaženosti v záhradke nemala času. Tak jej zostrojil Cyklopluh a ženabola náramne šťastná. Po vyskúšaní však dostal pluh do prevádzky práve on, s čím nepočítal. Najprv bol zdesený, ale po dvoch hodinách orania si to nevedel vynachváliť. Konečne sa mu splnil sen. Vždy totiž hovorieval : "Kiežby som tak mohol tráviť viac času so ženou na bicykli" a tiež žene často opakoval "Rád by som oral" a tak sa mu naraz obidve želania splnili :)

Prílohy:

pluh.JPG
pluh.JPG 94.86 KiB thumb_up0thumb_down

13.10.2023 - 12:32:17
01
V sobotu som siel na Chatu pod Chlebom a tam to tí cyklisti brali naozaj vážne, len zopár ma odzdravilo. Asi dávali najavo, ze tam s tým e-bikom nepatrím poprípade ich asi stvalo,že musia íst za svoje:). Chcel som pokračovať na Velký Kriván ale v sedle už prichádzajúci front alebo stráž:) mi to prekazili. Skusim budúci sezonu a rovno to potiahnut na Chatu pod Magurou
16.10.2023 - 19:30:02
01
Hlavne sa na tento nápad nevyber v sobotu ako píšeš...máš okamžitú pokutu...naši vzácni ochranári namiesto toho aby sa venovali naozaj ochrane prírody, tak si sadkajú pekne na niektorý z vrcholov a kukajú do ďalekohľadu a okamžite ako sa priblížiš na biku ide pokutka.
16.10.2023 - 19:48:10
00
keyboard_arrow_up