Dostal som výzvu hodnotiť tovar, ktorý som si neobjednal, nekúpil. Myslel som, že sa dajú hodnotiť len položky fakturované. Mal som ho v košíku, ale potom vyhodil z obavy, že dôjde k poškodeniu obalu a obsah vytečie na bundu,
Vážený zákazník,
ďakujeme za váš nákup v obchode MTBIKER shop pred 6 dňami. Ohodnoťte, prosím, obchod a zakúpené produkty: Cyclon Bike Care Bionet odmasťovač, 750 ml,
22.10.2023 - 15:50:56
00
Gusto0 napísal:
ked ste uz v kategorii, aj si vsimate filtre ktore su vlavo? (PC verzia) lebo napr. tie retaze si tam vies vyfiltrovat podla poctu prevodov. ok divne, az zbytocne to takto klikat ale je to tam.
co mne skor vadi su informacie priamo od vyrobcu - ked niesu tu v shope (na co som akosi zvyknuty) hladam priamo na strankach vyrobcu a to je velmi casto tragedia. asi firemne/vyrobne tajomstvo alebo co. casto potom neviem co kupujem a len triafam na zaklade recenzii, rad vo fore. preto sa ani necudujem ked v shope pri produkte takmer nic nieje napisane. za toto treba hejtovat hlavne vyrobcov, prip. dodavatelov.

Funguje to aj na mobile. Neviem, prisaham, ze to tam nebolo, alebo bol filter neaktivny. Vyrobcovia boli, ale pocty prevodov nie.
Teraz uz je to ok.
22.10.2023 - 16:13:11
00
dees napísal:
Dostal som výzvu hodnotiť tovar, ktorý som si neobjednal, nekúpil. Myslel som, že sa dajú hodnotiť len položky fakturované. Mal som ho v košíku, ale potom vyhodil z obavy, že dôjde k poškodeniu obalu a obsah vytečie na bundu,
Vážený zákazník,
ďakujeme za váš nákup v obchode MTBIKER shop pred 6 dňami. Ohodnoťte, prosím, obchod a zakúpené produkty: Cyclon Bike Care Bionet odmasťovač, 750 ml,


To znie ako email z Heureky - tam sa už zmeny v objednávke neprenesú, takze tá výzva na hodnotenie je vždy na báze pôvodného stavu objednávky.
22.10.2023 - 17:08:50
02
tu mi nieco nehra
tak je skladom alebo nie je skladom :)

Prílohy:

xc12skladom.PNG
xc12skladom.PNG 27.4 KiB thumb_up0thumb_down

xc12nieskladom.PNG
xc12nieskladom.PNG 49.37 KiB thumb_up0thumb_down

24.10.2023 - 17:57:39
00
scarinko, vdaka, je dostupny, nejake datove neduhy nastali :f:
24.10.2023 - 18:18:16
02
jachmel reagujem este na tvoj podnet ohladom stranky znacky - ked si do vyhladavania zadas znacku a nasledne ju zvolis vo vysledkoch, tak sa dostanes napr. na takuto podstranku https://www.mtbiker.sk/shop/brand/all/force, kde mas k dispozicii zoznam vsetkych podkategorii, v ktorych ma znacka sortiment. Podla zvolenej podkategorie sa ti zobrazia vlavo relevantne filtre. Teda neda sa filtrovat napr. podla pohlavia hned na uvodnej stranke vyrobcu, ale napr. az ked kliknes na "Oblecenie na bicykle a cyklisticke batohy od Force". Ak je este nieco, co podla teba chyba pri prezerani sortimentu cez vyrobcu, daj nam prosim vediet.
25.10.2023 - 21:49:28
00
Myslím si, že tých 11,49 by malo byť uvedených za výrezom - pred znížením 11,49 - a ďalej - na aktuálnu cenu 9,89 Aktuálna cena nie je 11,49 - Návrh pre všetky tovary s touto šablonou.

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 22.55 KiB thumb_up0thumb_down

30.10.2023 - 19:45:01
00
Výkrik do tmy :) ... po dlhšej dobe som sa rozhodol investovať do prádla 60,- / objednávam rozmer L / príde zásielka, skúšam a vidím, potrebujem rozmer M; tovar posielam späť, idem do e-shopu po rozmer M, a tam zmena ceny na 73,- € ; to som už za hranicou ; 73,- mi príde hodne ... Najskôr začnem hľadať v iných e-shopoch / a návrh ... nebolo by možné pre kupujúceho tovaru držať pôvodnú cenu po dobu 5 dní po zakúpení prvej veľkosti tovaru ak je druhá objednávka na tenže tovar len so zmenenou veľkosťou - čo by sa muselo napr. deklarovať vo vratke ? resp. pri objednávke pripojiť prvú faktúru s daným tovarom nie staršou ako 5 dní ... :) Pre pár jedincov sa to najskôr neoplatí, ale možno v budúcnosti ..... :)
30.10.2023 - 19:59:50
01
dees mozno ta formulacia nie je 100% jednoznacna, ale 9.89 je aktualna cena, 11.49 je cena pred znizenim na aktualnu cenu (cize zlava 14%). MOC je vyrobcom odporucana maloobchodna cena resp. cena pri uvedeni do predaja. Povodne sme uvadzali zlavu ako rozdiel medzi aktualnou cenou a touto MOC; implementovali sme ale zmeny na zaklade novej smernice, ktora vyzaduje taketo (trocha krkolomne) pocitanie zliav.

A co sa tyka drzania ceny - to asi nebude mozne. Na cenu vplyva vela faktorov (primarne to za kolko konkretny kus nakupime a skladove zasoby / dostupnost u dodavatela), takze ceny sa mozu menit na dennej baze (hore ci dole) a bolo by technicky aj procesne narocne taketo drzanie ceny zaviest.
30.10.2023 - 20:10:45
01
dees a bolo M za tu istu cenu ako L? casto je cenovy rozdiel vo velkostiach. a vsimol som si, ze sa oplati cakat kym bude tovar skladom - vtedy mava zvycajne nizsiu cenu ako ked je napr. do 3 dni :-)
30.10.2023 - 20:20:00
00
Lenze vacsinu veci neberu na sklad, iba ak si to niekto objedna a vrati. Cize na niektore veci mozes cakat aj do vianoc a nebudu skladom.
30.10.2023 - 20:23:07
00
Gusto0 áno, bola jednotná cena na všetky veľkosti 59,99 , po zakúpení rozmeru L toto z ponuky vypadlo a cena kdesi v období 1 dňa po prevzatí tovaru v Packete vybehla na 72,99 ... cca; všetko v poriadku, zdvihol cenu výrobca, nabehli kalkulované zisky atd a cena v e-shope je v tú ranu iná;
Tu na MTB nakupujeme dosť, vrátane obuvi. Zdá sa, že to budem robiť ako pred 2-3 týždňami, s bundami ... kúpim 2 veľkosti a jednu vrátim. Vrátenie je jednoduché, obal máš k dispozícii, nevyhovujúci rozmer na druhý deň putuje späť.
A dôležité je nakupovať v predstihu pri tovare, ktorý nie je skladom. Dodanie položky 5 dní (asi na sklad MTB) s dodaním ku kupujúcemu a so sobotami a nedeľami sa môže predĺžiť na 2 týždne. U mňa v pohode, málokedy ponáhľam :)
30.10.2023 - 21:16:05
00
cervo ... úplne v pohode, ale ... píšete ... pred znížením na aktuálnu cenu (11,49 €) .... No aktuálna cena je 9,89 € . Skrátka pletie to čítajúceho / mňa :) . Prečo nenapísač namiesto 11,49 cenu 9,89 - čo by bolo logickejšie - to je aktuálna cena. Cena 11,49 bola pred znížením ... :) Ale OK. To je moje videnie.
Čo sa týka ceny ... také otázne. Všetky veľkosti boli a sú skladom. Otázka znie, či položky na sklade sú už zaplatené výrobcovi či dodávateľovi či nie. Či má právo na zmenu vašich nákupných cien či nie. Cena bola stanovená pri dodaní tovaru (myslím si ... vyplýva mi zo skúsenosti, ale nie e-shop predajov). Inak by bolo, ak by bola položka na sklade dodávateľa, v polici, to by ich predajnou cenou hýbať mohol ---- ale to je všetko skôr pre porozumenie tomu, ako také obchody pri toľkých druhov tovarov prebiehajú .
30.10.2023 - 21:35:20
00
na PC mi nabieha reklama na tovary z MTBikera, ktoré nie sú skladom ... napr. v tento moment na ... Fastop AZ-640 Shimano Saint 810 organické brzdové doštičky ... Je otázne, pre mňa, či takáto reklama je reklamou ... či potenciálny kupujúci, ak je oslovený tovarom, nezačne tento hľadať inde ... taká zaujímavosť :)
31.10.2023 - 21:52:03
01
Ja som vecer objednal tovar, zaplatil a stale ho mam v kosiku 😁
31.10.2023 - 21:57:38
00
keyboard_arrow_up