Tipujem, že má 44... :-)
04.01.2015 - 16:45:34
00
Heh ano mam velkost 44- 27,5 az 28cm su mi akurat skoda niesom z BA a ano tam nechodim .
04.01.2015 - 16:55:11
00
Heh ano mam velkost 44- 27,5 az 28cm su mi akurat skoda niesom z BA a ano tam nechodim .


Skoda, moje 5.10 by som ti posunul za rodinnu cenu nech sa ti splni sen ak by ti sadli :)
04.01.2015 - 17:02:32
00
Skoda, moje 5.10 by som ti posunul za rodinnu cenu nech sa ti splni sen ak by ti sadli :)


Hmm veru skoda a akej su velkosti ?
04.01.2015 - 17:07:36
00
Hmm veru skoda a akej su velkosti ?


doma mrknem a dam ti vediet, ale myslim ze 44.5
04.01.2015 - 17:21:52
00
Ako shimano tretry mam 45 tak neviem sedia perfektne Rimi budem vdacny zatial dakujem za ochotu
04.01.2015 - 17:24:41
00
Dnes prva jazda na spd a sa sam sebe cudujem ze som doteraz jazdil platformy... efektivita a kontrola nad bajkom sla hore... akurat ked som sa zarozpraval pri navsteve obcerstvenie s niekym tak som sa zabudol vycvaknut inak uplna pohoda :) ako kedy som ani nebol pripnuty
11.04.2015 - 23:53:21
03
Dnes prva jazda na spd a sa sam sebe cudujem ze som doteraz jazdil platformy... efektivita a kontrola nad bajkom sla hore... akurat ked som sa zarozpraval pri navsteve obcerstvenie s niekym tak som sa zabudol vycvaknut inak uplna pohoda :) ako kedy som ani nebol pripnuty
11.04.2015 - 23:53:21
01
ahojte. pridám sa sem. mám problém s tretrami. nech sa snažím kufre nastaviť ako koľvek, tak keď šlapem tak ma bolí na ľavej nohe kĺb pod dvoma najmenšími prstami. ako keby som silu prenášal cez nich. na pravej sa nič také nedeje. na platformách sa nič také nedeje. mám tretry shimano 087 a pedále M520. myslíte že by to vyriešili pedále s klietkou na ačšiu podporu nohy? alebo proste na to nemám nohu. pripomínam že tretry sú super nikde netlačia,sedia perfektne. to isté sa mi robilo na lidl tretrách no pripisoval som to ich spracovaniu. preto som si myslel že pri prechode na shimano to prestane.
13.04.2015 - 12:43:03
00
Máš súmerne pedále? Ja som teraz zistil, že mám pravý o viac ako 5 mm ďalej od rámu a tým pádom môžem čarovať v kuframi ako chcem, na úroveň ľavého sa nedostanem.

Teraz som kvôli tomu menil stred, ale ešte to nemám vyskúšan, či to pomohlo.
13.04.2015 - 12:50:46
00
ahojte. pridám sa sem. mám problém s tretrami. nech sa snažím kufre nastaviť ako koľvek, tak keď šlapem tak ma bolí na ľavej nohe kĺb pod dvoma najmenšími prstami. ako keby som silu prenášal cez nich. na pravej sa nič také nedeje. na platformách sa nič také nedeje. mám tretry shimano 087 a pedále M520. myslíte že by to vyriešili pedále s klietkou na ačšiu podporu nohy? alebo proste na to nemám nohu. pripomínam že tretry sú super nikde netlačia,sedia perfektne. to isté sa mi robilo na lidl tretrách no pripisoval som to ich spracovaniu. preto som si myslel že pri prechode na shimano to prestane.


V tomto pripade by som riesil nejake sportove vlozky do tretier, pobehaj obchody a poskusaj. Moze byt, ze pri slapani tlacis najviac v tom mieste kde ta to boli, vlozka by lepsie preniesla silu.
13.04.2015 - 16:14:16
01
Toto by bola nekonečná debata v ktorej by pravdepodobne nikto nevyhral. Osobne hodnotím, že nášľapy sú super na XCčko a naháňanie kilometre, kde mi ide o rýchlosť. Možno aj na zjazd, kde musí byť človek s bikom jedno " telo". No ako ide technika dopredu,stráca sa tá pravá hodnota nášho športu. Spoznávam prírodu, krásne traily atď. čiže na zlatý stred- AM/EN si myslím, (a je to len môj názor, no aj skúsenosť), že nieje nič lepšie ako flaty....a mysli si kto chceš čo chceš.
28.04.2015 - 16:11:18
00
Ahojte, cez vikend som kupil na skusku platformy Shimano Saint MX80. Dal som na nich jeden 50km vyjazd(dost blata) a dnes som si vsimol ze pravy pedal nema uplne plynuly pohyb ked ho krutim okolo vlastnej osi. To sekanie sa da najlepsie opisat ako krutenie "krokoveho" kolecka na mysi pri scrollovani. Jemne a striedave sekanie po velmi kratkych usekoch. Je to normalne, rozbeha sa to ci to mam ist reklamovat? Skusal som moje v podstate nove M520, ktore maju najazdene tak 400km a ich chod je uplne perfektny. Vdaka.
02.06.2015 - 20:18:22
00
Sainty mame s manzelkou a vobec nic co si napisal, uplne tichucke,ziadny klepot. Reklamuj cim skor a mas pokoj :)
02.06.2015 - 20:51:50
00
Toto by bola nekonečná debata v ktorej by pravdepodobne nikto nevyhral. Osobne hodnotím, že nášľapy sú super na XCčko a naháňanie kilometre, kde mi ide o rýchlosť. Možno aj na zjazd, kde musí byť človek s bikom jedno " telo". No ako ide technika dopredu,stráca sa tá pravá hodnota nášho športu. Spoznávam prírodu, krásne traily atď. čiže na zlatý stred- AM/EN si myslím, (a je to len môj názor, no aj skúsenosť), že nieje nič lepšie ako flaty....a mysli si kto chceš čo chceš.

Je to asi len o zvyku, no myslím že kto si raz zvykne na nášlapy, tak sa k flatom tak ľahko nevráti aj keď začne jazdiť náročnejší terén, teda pokiaľ bajkuje pravidelne, ale máš pravdu, že v tejto debate asi nikto nevyhrá, proste si každý musí nájsť to svoje čo mu najviac vyhovuje :) ja mám už dávno vybraté :)
02.06.2015 - 21:44:17
02
keyboard_arrow_up