Video: Kellys Factory Team na majstrovstvách Európy v zjazde

Čo obnáša príprava na finálové jazdy a aké mali jazdci pocity zo svojich výkonov?Kellys Factory Team je jedným z mála slovenských zjazdových zoskupení, navyše na bicykloch, ktoré patria medzi tradičné domáce značky. Nedávno sa tím zúčastnil na Európskom šampionáte v Sestole (Taliansko), kde sa jazdci prezentovali výbornými výkonmi. Najlepšie zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 12. mieste ako najrýchlejší slovenský jazdec. Hugo Robenek z Česka obsadil 16. miesto a bol pre zmenu najrýchlejším jazdcom od našich západných susedov. Ľuboš Stano obsadil 33. miesto a Peter Folvarečný sa medzi juniormi prezentoval na 18. mieste. Pozrite si video-report z tohto podujatia, ktoré mapuje prípravu jazdcov a ich pocity pred samotnými jazdami. Keďže na trati nikdy predtým neboli, základom je podrobná obhliadka po vlastných, po ktorej nasledujú samostatné tréningy pred jednotlivými finálovými jazdami. Tam už rozhoduje každá sekunda...

Druhé video pochádza priamo z tréningu a točil ho spomínaný Hugo Robenek, takže si môžete spraviť detailnejšiu predstavu o tom, čo obnáša trať na majstrovstvách Európy. Každopádne vidno, že nuda rozhodne nebola.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up20thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Sezóna v ťahu a dva týždne na Kinga play_arrow

Sezóna v ťahu a dva týždne na Kinga

Dá sa to vôbec? Dá, určite. A dám to? Uvidíme. Cyklistická sezóna 2021 mala byť najlepšia, akú som doteraz zažil, tak čo sa stalo?
Video: 5 chýb, ktoré bránia zlepšeniu v technike jazdy play_arrow

Video: 5 chýb, ktoré bránia zlepšeniu v technike jazdy

Každý z nás raz na bicykli začínal. Niekedy príde pokrok hneď a niekedy to nejde ani o mesiac. Prečo je tomu tak?
Majstrovstvá sveta v MTB maratóne Masters - hľadanie motivácie play_arrow

Majstrovstvá sveta v MTB maratóne Masters - hľadanie motivácie

To fakt je majstrák sveta v bike maratóne „starých chrenov“? A kde to bude? Tieto otázky som položil Tomášovi Hauserovi na maratóne v Raji, keď sa ma pýtal, či sa chcem zúčastniť.
keyboard_arrow_up