Video: Kellys Factory Team na majstrovstvách Európy v zjazde

202 komentáre

redakcia 08.06.2017   Downhill Video Kellys Maraton Preteky Trening Horska Cyklistika

Čo obnáša príprava na finálové jazdy a aké mali jazdci pocity zo svojich výkonov?

 Kellys Factory Team je jedným z mála slovenských zjazdových zoskupení, navyše na bicykloch, ktoré patria medzi tradičné domáce značky. Nedávno sa tím zúčastnil na Európskom šampionáte v Sestole (Taliansko), kde sa jazdci prezentovali výbornými výkonmi. Najlepšie zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 12. mieste ako najrýchlejší slovenský jazdec. Hugo Robenek z Česka obsadil 16. miesto a bol pre zmenu najrýchlejším jazdcom od našich západných susedov. Ľuboš Stano obsadil 33. miesto a Peter Folvarečný sa medzi juniormi prezentoval na 18. mieste. Pozrite si video-report z tohto podujatia, ktoré mapuje prípravu jazdcov a ich pocity pred samotnými jazdami. Keďže na trati nikdy predtým neboli, základom je podrobná obhliadka po vlastných, po ktorej nasledujú samostatné tréningy pred jednotlivými finálovými jazdami. Tam už rozhoduje každá sekunda...

Druhé video pochádza priamo z tréningu a točil ho spomínaný Hugo Robenek, takže si môžete spraviť detailnejšiu predstavu o tom, čo obnáša trať na majstrovstvách Európy. Každopádne vidno, že nuda rozhodne nebola.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Komentáre

Body 09.06.2017 (17:28)

0


V tom videu z jazdy, neviem ci ma z toho taku radost, alebo na neho len prijemne posobia vibracie z biku, ale vzdycha pri tom ako puberltalna skolacka.
Inak jazda super, no skor nejaky podmaz tam mohli dat.

 
CamoTao 09.06.2017 (17:59)

0


Napočítal som 2-3 skoky ,čakal som od takých pretekov veľkých trochu vedsi skokanský nárez ale inak pekná trať.

 
Pridaj komentár