szc

13.052019, 13:00

library_books Článok

Haring so skalpom Čecha Kulhavého, v Drozdove víťazne aj Keseg Števková Haring so skalpom Čecha Kulhavého, v Drozdove víťazne aj Keseg Števková

Haring so skalpom Čecha Kulhavého, v Drozdove víťazne aj Keseg Števková

Na druhej slovenskej C1 v MTB XCO, ktorá sa konala tútu sobotu v Drozdove, si po ďalšie víťazstvo na jednotkových pretekoch v kariére prišli Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz).
07.082018, 17:15

Dráhar Junior Michalička zvíťazil nad elitnými cyklistami zvučných mien Dráhar Junior Michalička zvíťazil nad elitnými cyklistami zvučných mien

Dráhar Junior Michalička zvíťazil nad elitnými cyklistami zvučných mien

O doslova príjemný „škandál“ sa na dráhových pretekoch Tre Sere Internazionale di Citta di Pordenone kategórie CL1 postaral slovenský juniorský reprezentant Štefan Michalička.
22.062018, 18:00

Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký

Titul majstra SR kategórie elite po tretíkrát vybojoval Marek Čanecký

Majstrovský hattrick v časovke kategórie elite dnes vybojoval Marek Čanecký (Dukla Banská Bystrica).
17.062018, 14:35

Pozvánka: Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike 2018 Pozvánka: Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike 2018

Pozvánka: Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike 2018

Oficiálny začiatok tohtoročného leta sa bude niesť v znamení spoločných majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike.
08.062018, 14:00

Sálová cyklistika - slovenské krasojazdkyne získali bronzovú medailu na ME Sálová cyklistika - slovenské krasojazdkyne získali bronzovú medailu na ME

Sálová cyklistika - slovenské krasojazdkyne získali bronzovú medailu na ME

Na majstrovstvách Európy, ktoré sa konali 1.-2. júna 2018 v nemeckom Wiesbadene, vybojovali slovenské krasojazdkyne v zložení Dora Szabó, Henriet Dominová, Ester Kulichová a Panna Mihalicsová bronzovú medailu v kategórii štvoríc.
02.052018, 17:20

Radka Paulechová bodovala na svetovom pohári juniorov MTB Radka Paulechová bodovala na svetovom pohári juniorov MTB

Radka Paulechová bodovala na svetovom pohári juniorov MTB

Juniorská reprezentácia horských cyklistov v nedeľu štartovala na podujatí v nemeckom Heubachu, ktoré patrí do série svetového pohára juniorov.
14.032018, 13:25

Prezidentom UEC Rocco Cattaneo, Peter Privara prezidentom komisie pre cyklokros Prezidentom UEC Rocco Cattaneo, Peter Privara prezidentom komisie pre cyklokros

Prezidentom UEC Rocco Cattaneo, Peter Privara prezidentom komisie pre cyklokros

Delegáti 31. kongresu UEC (Európskej cyklistickej únie) potvrdili vo funkcii prezidenta tejto medzinárodnej organizácie Švajčiara Rocca Cattanea. Peter Privara bol oficiálne uvedený do funkcie prezidenta novozriadenej komisie cyklokrosu UEC.
27.022017, 15:20

V pretekoch svetového pohára si Filip Taragel vybojoval 10. miesto v scratchi aj miestenku na MS V pretekoch svetového pohára si Filip Taragel vybojoval 10. miesto v scratchi aj miestenku na MS

V pretekoch svetového pohára si Filip Taragel vybojoval 10. miesto v scratchi aj miestenku na MS

Taragel 10. miestom v scratchi ukázal, že v tejto disciplíne patrí do svetovej špičky a zároveň definitívne potvrdil miestenku pre elitných mužov na nastávajúce MS v Hongkongu.
18.042016, 12:45

Horskí cyklisti majú za sebou sériu víťazstiev v Srbsku Horskí cyklisti majú za sebou sériu víťazstiev v Srbsku

Horskí cyklisti majú za sebou sériu víťazstiev v Srbsku

Našim horským cyklistom na pretekoch v Srbsku sa uplynulý víkend výborne darilo. Tri víťazstvá, druhé i tretie miesto, priniesli Slovensku ďalších 81 bodov UCI do olympijskej kvalifikácie.