Podporte projekt sčítača horských cyklistov

Podporte projekt sčítača horských cyklistov

Ktovie, koľko ich tadiaľto dnes prešlo, vŕtalo mi v hlave. Ešte som neprešiel ani polovicu Horného hodrušského jarku a už som sa vyhýbal tretej skupine cyklistov.

Parkovisko na Červenej studni, odkiaľ som išiel, bolo obsadené autami, mnohé z nich mali nosiče bicyklov. Bola krásna septembrová sobota. „Toto je asi vrchol sezóny, toľko ľudí som ešte nestretol“, napadlo mi. „Ale nie, v júni na MDD to bolo ešte plnšie.“Možno si aj ty takto rozmýšľal, keď si jazdil po trasách Bajkom k tajchom. Možno ste to vy, majitelia hotelov či penziónov a pýtate sa: „Cyklistov pribúda –  alebo je to iba pocit? Je ich naozaj viac, ako minulý rok? Ak áno, o koľko?“Môžeme sa dozvedieť pravdu. Holú, nespochybniteľnú pravdu priamo z terénu. A môžeme ju poznať všetci, ktorých sa to týka – správcovia trás, návštevníci, podnikatelia v turizme, samosprávy obcí.Podporte projekt prvého sčítača cyklistov na Slovensku, ktorý bude nainštalovaný na horskej cyklotrase. Pomôžte nám získať potrebné financie na zakúpenie sčítača cyklistov.
report_problem Našiel si v texte chybu?
bajkomktajchom 
Páči sa ti tento článok? thumb_up15thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Shotgun Pro - zábava na trailoch môže pokračovať

Test: Shotgun Pro - zábava na trailoch môže pokračovať

Vedieť zobrať vaše dieťa na váš obľúbený trail a pritom si to užiť? S modernými trailovými sedačkami sa to naozaj dá. Poďme sa pozrieť na najnovší kúsok od Shotgun.
Odvrátená strana bikingu

Odvrátená strana bikingu

V prvom rade chcem upozorniť, že tento článok nie je písaný za účelom odradiť niekoho od zážitkov a radostí spojených s bikom. Chcem sa podeliť o svoj príbeh a nech už si z neho zoberie každý to, čo uzná za vhodné.
Tip na výlet: Horný Spiš – horami a trailami za 3 dni

Tip na výlet: Horný Spiš – horami a trailami za 3 dni

Pri hľadaní lokality pre letnú cykloakciu som sa zameral na východné Slovensko, kam sa počas bežného víkendového jazdenia nedostanem.
keyboard_arrow_up