Reportáž: Testovacie dni Bianchi a Corratec - skutočne pohodová sobota

Reportáž: Testovacie dni Bianchi a Corratec - skutočne pohodová sobota

Ak ste si chceli vyskúšať, ako sa jazdí na celeste farbe, tak bola možnosť uplynulý víkend počas testovacích dní Bianchi a Corratec.

Najrýchlejšia farba je vraj červená, no ja si myslím, že celeste je rozhodne najštýlovejšia a určite platí, že keď to nejde, nech to aspoň dobre vyzerá . O tom sa mohli presvedčiť viacerí, ktorí prišli v sobotu a navyše prialo aj skutočne výborné počasie. Pre tých, čo sú viac „praktickí“, boli pripravené testovacie bicykle značky Corratec. Práve tie zase ponúkajú výborný pomer ceny a úžitkových vlastností.Keď sme už pri pomere cena/výkon, novinka v ponuke Bianchi, model Sprint zrejme poteší viacerých. Jedná sa totiž o bicykel, ktorý kombinuje všetky moderné prvky a servíruje ich v kabáte, ktorý na prvý pohľad ťažko rozoznáte od tých najvyšších modelov. To všetko pri priaznivej cene a dostupná bude ako verzia na klasických brzdách, tak aj disková. Bude teda ideálnou vstupnou bránou do sveta značky Bianchi pre všetkých fanúšikov. Ten si trošku bližšie predstavíme v ďalšom videjku na YouTube kanáli MTBIKER centra.Samozrejme okrem tých cestných nechýbali ani MTB modely vrátane hardtailu Methanol CV alebo celoodpruženého Methanol FS.Okolo pol druhej sa začal ďalší termín výpožičiek a tak som sa tesne pred druhou náhodne pridal k Filipovi, ktorý testoval Oltre a nakoniec z toho bol výborný pojazd na Bezovec, ktorý sme vďaka svižnému tempu stihli s prehľadom a naozaj dobre „pokecali“. Ak budete mať niekedy cestu okolo, toto stúpanie si určite zaraďte do programu a ak budete pokračovať ešte ďalej, dostanete sa do slávnej Hornej Dolnej .Kto teda nemohol prísť vyskúšať iný stroj než ten svoj, je tu šanca už túto sobotu. Teraz pre zmenu s bicyklami od inej talianskej značky Wilier. Všetky podrobnosti vrátane termínov nájdete na tomto odkaze

Testovacie dni 2019 - termíny a značky:


  • 25.5.2019 - Testovací deň Wilier
  • 8.6.2019 - Testovacie dni Superior a Marin
report_problem Našiel si v texte chybu?

Testovací deň Bianchi a Corratec

calendar_today 18.05.2019
format_list_numbered 5. kolo - Testovacie dni
label MTBIKER akce
place MTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)

Imroman (Martin Imrich)
Páči sa ti tento článok? thumb_up9thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: MTBIKER škola jazdy a komunitný výjazd - bolo super

Reportáž: MTBIKER škola jazdy a komunitný výjazd - bolo super

Minulú sobotu prebiehala u nás na pumptracku v Hrádku akcia MTBIKER škola jazdy, kde si mohli jazdci všetkých vekových kategórií zdokonaliť svoju techniku a priučiť sa niečomu novému.
Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – môj nečakaný výlet

Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – môj nečakaný výlet

Niekedy veci nejdú podľa plánu a všetko sa postupne sype ako domček z kariet. Buď sa môžete naštvať, alebo prispôsobiť a nakoniec z toho môže byť celkom dobrý deň. No a platí to aj o pretekoch...
Reportáž: Detská tour Petra Sagana - slnečná sobota v Nízkych Tatrách

Reportáž: Detská tour Petra Sagana - slnečná sobota v Nízkych Tatrách

Tak sa slniečko usmialo po prvýkrát tento rok aj na mladých „saganovcov“ a to počas 3. kola populárnej Detskej tour Petra Sagana.
keyboard_arrow_up