Kliknutím prejdeš na
www.alpina-sports.com
Reklama
VŠETCI NA BAJK - s appkou bajkuješ, spoznávaš a vyhrávaš

VŠETCI NA BAJK - s appkou bajkuješ, spoznávaš a vyhrávaš

712 komentárov

redakcia 08.08.2019   Cyklistika Horsky Bike Horska Cyklistika Priroda Sutaz Zabava Vylet

Väčšina z nás trávi voľný čas na bicykli a užíva si takýmto spôsobom leto. No niektorí potrebujú aj dodatočnú motiváciu. Preto si hľadajú partiu ľudí, s ktorou by sa mohli porovnať a ktorá ich núti sa zlepšovať. No dá sa to aj inak.

 

Mobilná aplikácia „Všetci na bajk“ slúži ako váš itinerár a obsahuje takmer 800 miest na území Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja. V aplikácii nájdete popis, fotografie, GPS pozície, a tak nielen šliapete do pedálov, ale aj spoznávate nové lokality vo svojom okolí. Za každé navštívené miesto získavate body a hráte o super ceny.Návštevy Pezinskej baby, Čachtického hradu, dreveného mosta v Kolárove či vodnej nádrže Sĺňava patria medzi najvyhľadávanejšie lokality na cyklovýlety. No vďaka aplikácii sa dozviete niečo aj o rozhľadni Rozbehy alebo hore Žibrica. Počuli ste o nich? Ak nie, tak súťaž „Všetci na bajk“ vám ukáže nielen tieto zaujímavé miesta, ktoré stoja za návštevu na bicykli. A ako čerešnička na torte je tu možnosť hrať o super ceny.Ako sa zapojiť?


V prípade, že by ste si chceli zasúťažiť, tak vo svojom profile môžete uhradiť štartovné v hodnote 15 € (20 € ak súťažite ako jedna rodina) a automaticky sa zaradíte do záverečného zlosovania. V cene štartovného je aj balíček obsahujúci tričko s logom súťaže, cykloknihu a mnohé ďalšie suveníry od partnerov akcie. Návštevou jednotlivých miest z aplikácie získavate body. Každá pamiatka či miesto je ohodnotené určitým počtom bodov a tie je možné získať na jednom mieste len raz. To znamená, že na čo najlepšie umiestnenie potrebuje navštíviť čo najviac lokalít.

Okrem hlavnej súťaže sú tu aj výzvy „Bajkom k hradom“ a „Cyklookruhy“. Absolvovaním vybraných trás sa zapojíte taktiež do súťaže a za každý absolvovaný cyklookruh a cyklovýlet k hradu máte navyše jeden žreb v záverečnom žrebovaní. A aké ceny na vás čakajú? Kompletný servis bicykla, cyklobatohy, knihy, pitné vaky a mnohé ďalšie cyklodoplnky. Kompletný zoznam cien je na tomto odkaze. Aplikácia samozrejme funguje aj na bezplatnej báze a slúži ako pekná príručka a zdroj inšpirácií pre vás a vaše rodiny.Súťaž trvá celé leto až do 18. septembra a všetky ceny budú odovzdané na septembrovom celodennom cyklopodujatí „Na bajku do mesta“, ktoré sa uskutoční v Bratislave 21. septembra 2019. Na spoznávanie západnej časti našej krásnej krajiny tak máte ešte dostatok času.

Ak sme vás navnadili a chceli by ste to skúsiť, tak aplikáciu pre iOS nájdete na tomto odkaze a majitelia mobilov s operačným programom Android môžu kliknúť tu.

Vyhraj bezplatné štartovné s MTBIKER


MTBIKER vám navyše ako mediálny partner aplikácie prináša súťaž o 2x2 bezplatné štartovné do súťaže, v rámci ktorej hráte celé leto o bicykle a iné ceny a dostanete štartovací balíček s cykloknihou, tričkom a ďalšími vecami od partnerov. Podrobnejšie informácie o súťaži, ktorá trvá do utorka 13. augusta, sa dozviete na tomto odkaze.

Podrobnejšie informácie o tomto projekte nájdete na internetovej stránke vsetcinabajk.sk alebo na facebokovej stránke.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

N/A 08.08.2019 (11:39)

7


Zda sa, ze sa nam spoznavanie kras Slovneska zredukovalo na BA,TT,TN a NR. Tak drzim palce nech sa tejto zapadoslovenskej apke dari.

 
IanPP N/A 08.08.2019 (12:21)

3


Na východe aj tak nič nieje

 
N/A IanPP 08.08.2019 (12:24)

0


To je jasna paka ale uz ani nas trednom Slovensku to je novinka

 
OlafTopan N/A 08.08.2019 (12:58)

0


Tak, myslim si, ze k bucuemu roku toho moze pribudnut na cele Slovensko. Len vyvojari asi skor poznali zapad

 
N/A OlafTopan 08.08.2019 (12:59)

0


Aha ze to vyvojari rucne dratuju do apky tie vylety aha tak to som nevedel .

 
vlastoch 08.08.2019 (19:22)

6


vyborne nacasovane, na koniec leta, bude to mat uspech

 
Cykloturista 10.08.2019 (22:06)

1


Apka bezi vzdy v lete cez prazdniny od zaciatku jula do septembra, ale az teraz v auguste sa dostala info na mtbiker.

A ano musis mat GPS v mobile. Ale nemusi ho mat stale zapnute a zaznamenavat trasu. Prides na miesto, zapnes GPS v mobile, aplikacia skontroluje ci si v okoli daneho miesto a ak ano mozes sa odfotit na danom mieste. Potom mozes zase pokracovaf dalej. A ani nemusis byt stale na internete, len potom ked budes v dosahu internetu tak musis sa pripojit a aktualizovat apku, aktualizuju sa Ti nazbierane body do Tvojho profilu. Vysledny pocet bodov vidis v apke aj na webe.

A robia to postupne, prvy rok bol len BA kraj, teraz je uz aj zapadne Slovensko. Vsetko ma dobrovolnej baze, takze chvilu to trva.
Ci bude aj dalsi kraj je na tvorcoch a zaujme cyklistov.

Ja nie som autor, ale jazdime so synom kazdy rok.

 
N/A Cykloturista 12.08.2019 (07:19)

0


Vidis ak by to bolo napisane tak ako to pises Ty tak by ustipacne komentare mojeho typu neboli. Dakujem Ti za Tvoj prispevok.

 
milsu 08.08.2019 (14:00)

0


Bez appky v mobile to nejde? Napríklad cez gpx.

 
DeniDu milsu 08.08.2019 (14:37)

0


Keď sa dostaneš k záujmovému bodu, je nutné sa priamo aplikáciou odfotiť a tak potvrdiť že si tam bol.

 
milsu DeniDu 08.08.2019 (15:13)

0


Takže pre mňa nepoužitelné

 
antonfercik 09.08.2019 (10:59)

0


a východ 👎🏿👎🏿👎🏿

 
Pridaj komentár