MTBIKER shop: výber toho najlepšieho, začíname!

MTBIKER shop: výber toho najlepšieho, začíname!

1824 komentárov

redakcia 09.04.2020   Sezona 2020 Mtbiker Centrum Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Kalendar Novinky

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.

 

Kým sa vrhneme na samotný prehľad najzaujímavejších vecí, ktoré stoja za pripomenutie a bola by škoda, aby unikli vašej pozornosti, dovoľte krátky úvod. Formu takéhoto prehľadu sme zvolili, nakoľko hlavne vďaka vašej podpore a vernosti sa počet našich aktivít zvyšuje, robíme pre vás najviac obsahu v histórii. K tomu sa poriadne rozrastá aj náš sortiment na predajni a v shope, pribúdajú nové služby pre zákazníkov a tak by bolo škoda, ak by vám niečo pre vás zaujímavé uniklo.

Na pravidelnej báze prinesieme prehľad videí a článkov, ktoré vás najviac zaujali, pripomenieme tie najzaujímavejšie, alebo najviac diskutované príspevky zo sociálnych sietí a ukážeme si novinky zo shopu. Pozrieme sa, čo pribudlo skladom, aké nové značky máme a aké sú naj výpredaje. A na záver ohlásime, čo zaujímavé nás čaká.

Do úvodu prvého prehľadu ešte informácie o aktuálnom režime predajne, internetový predaj beží naplno, objednávať môžete s doručením kuriérom alebo poštou. Ako to je so servisom a ďalšie dôležité info na tomto odkaze.

Sociálne siete


Pred výberom toho najlepšieho začneme informáciou o kozmetickej zmene, ktorú ste už mohli zaznamenať. Aby názvy jednotlivých kanálov boli ešte výstižnejšie, premenovali sme MTBIKER centrum na MTBIKER shop a eMTBIKER je odteraz MTBIKER elektrobicykle. Okrem toho, opäť pre vašu lepšiu orientáciu, "prefarbujeme" grafiku jednotlivých kanálov a jemne sa zmenili aj ich logá.Začneme tým najlepším na YouTube MTBIKER shopu, kde bolo najúspešnejším videom spoločné diskutovanie Imra a Cepa o trendoch sezóny 2020. Spolu sa pozreli na MTB aj cestu.Kanálom eMTBIKER najviac rezonovalo ďalšie spoločné video Imra a Cepa, kde sa snažili nájsť nielen výhody, ale aj nevýhody používania ebikov. Tento formát sa vám zrejme páči, tak určite ešte zopakujeme!Jedna z naj fotiek na Instagrame MTBIKER shopu , ktorá sa vám páčila najviac, bola táto zaujímavá kazeta. Kazety, ktoré hrajú farbami, nájdete aj u nás v shope na tomto odkaze.Instagram eMTBIKER ovládol tento nadupaný Ghost, v shope na tomto odkaze.Na Facebooku malo výborný ohlas toto čierne Pinarello. Ako prišlo, tak sa aj predalo. Detaily o bicykli v našom shope."Elektrický" Facebook eMTBIKER sa tešil z testu Bimjeama s jeho hybridným Lapierrom. Cestné ebiky od Lapierre v našom shope.

Predajňa a shop


Hlavnou novinkou je, že sme pre vás naskladnili top model Pinarello F12 a to hneď v dvoch veľkostiach. 57čka je už vystavená v predajni, 54ka čaká na majiteľa v sklade, tu je ponuka. Nemali sme moc na výber, Pinarello išlo minulý mesiac na dračku, predal sa Grevil a aj krásny Prince, tak musíme doplniť zásoby .Nová značka v ponuke! Wahoo je mladá a veľmi dynamicky sa rozvíjajúca značka z USA. Za krátky čas si vydobila miesto na poli GPS cyklopočítačov s radom ELEMNT a v ponuke nechýba ani rad hrudných pásov TICKR. Ich kompletná ponuka na tomto odkaze a zaujímavé video, prečo používať GPS na biku na tomto odkaze.Limitovanú kolekciu tretier značky Shimano nenájdete len tak v hocijakom obchode. Sledujte náš shop, budú k dispozícii v obmedzenom množstve. Kategória Tretry a obuv.Službou mesiaca môžeme nazvať meranie posedu Bikefitting. Váš záujem nás teší. Nosíte cestné bicykle, XC, full a aj ebiky. Všetky potrebné informácie na tomto odkaze. Vzhľadom na aktuálne pozastavené merania, ak ste kúpili bicykel a plynie vám lehota 30 dní na uplatnenie zľavy z ceny merania, túto lehotu vám samozrejme predĺžime.Skladom je teraz k dispozícii aj celý rad produktov od talianskej značky Namedsport, ktorá si zakladá na prírodnej báze ich výrobkov. Kompletná ponuka na tomto odkaze.TOP ponuka


Z najvýhodnejších ponúk vyberáme skoro nejazdené Pinarello F10 vrátane karbónových kolies na galuskách Pirelli. Kompletná špecifikácia v našom shope.Akcie, aktivity a podujatia


Tu cítime aktuálnu situáciu tiež, v tomto momente žiadne podujatia neprebiehajú. Ktoré sa definitívne zrušia, ktoré presunú na iný termín a ktoré uskutočnia tak, ako bolo plánované, sa dozviete buď v zozname Testovacích dní, alebo v našom kalendári. Po minuloročnej úspešnej spolupráci máme v pláne podporiť aj tento rok Dubničák (22. 8. 2020) a pridali sme aj príjemnú nesúťažnú MTB akciu v obci Častá, ktorá leží medzi Trnavou a Modrou, s názvom Častovský cyklookruh (6. 6. 2020). Svojou podporou chceme pomôcť aj cestnej cyklistike ako partneri Trnavskej cyklistickej ligy, pozvánku nájdete na tomto odkaze.


Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

LukeBikerider 09.04.2020 (22:07)

2


Snáď si ešte dakedy to Pinarello splním ☺️

 
lajdak LukeBikerider 10.04.2020 (18:58)

3


Pinarelo je síce ikona medzi žiletkami,ale dať 8000 eur za mechanickú ultegru mi príde ako blbosť keď Canyon ponúka stroje s rovnakou výbavou za 2500 e.

 
LukeBikerider lajdak 10.04.2020 (19:40)

2


Tak nemyslel som zrovna F12 nie som profík. Keď už tak, aj bicykel za viac ako 2000€ je "blbosť" ak sa tým človek neživí, a takto by sme mohli pokračovať. ☺️ Ale o tom to nie je, však vieme, ide o to splniť si nejaký ten sen kým tu sme.

 
MisoGrno2 09.04.2020 (22:40)

-4


paci sa mi, ze e-biky maju zelene logo, su predsa trendy eko. a na hanbu je cierne logo cisto mechanickych bikov, ich fundamentalisticki spiatocnicki jazdci maju v bidonoch asi diesel

 
xfce4 MisoGrno2 11.04.2020 (19:21)

0


to myslíš ironicky?Auto elektrické možno trošku eko oproti diesel je "ak bude zvládnutá recyklácia bateriek" . Naproti tomu elektro kola hlavne elektrické sady sú pre mňa absolútnym nezmyslom .Lanko je lacnejšie ľahšie a spoľahlivejšie

 
lajdak xfce4 11.04.2020 (19:39)

0


E bajk je nezmysel pre lenivcov a alibistov a čo sa týka hybridov tak hybrid Toyota Prius spĺňa emisnú normu euro 5 a naftová Toyota Avensis spĺňa emisnú normu euro 6 a koľko emisií sa vyrobí na nabíjanie elektromobilov ???

 
xfce4 lajdak 11.04.2020 (19:46)

0


pri výrobe slnečných panelov a veterných turbín ale potom sa o to postará príroda . U nás sú hádam 3 turbíny rakúsko je extrém ale bol som tam robiť mne to nevadilo polia osadené turbínami ,
Je to smiešne ale ozaj technológie pokročilý že elektrina nieje problém.
Skorej sú to slabé baterky a ich ekologická závadnosť "slabomyseľný Slováci si spravia smetisko v každom lese"

 
Zigo xfce4 11.04.2020 (20:45)

1


U mna je zatial elektronicke radenie spolahlivejsie ako mechanicke ale zas mam ho len na cestaku.

 
lajdak Zigo 11.04.2020 (20:54)

0


Skús tú elektriku na cyklokrose vo vode a blate 🤔 otázka času

 
Zigo lajdak 11.04.2020 (21:01)

0


V zime som ju jazdil aj v dazdi a skor mi odisla retaz- cez noc zhrdzavela a ztuhla, sada radila. Na CX sa ale zatial nechystam. Na MTB s mechanikou mavam v zime problem hlavne s presmykom. Raz som napr omylom pouzil hrdzavejuce lanko a to bol pre mna zatial najvacsi problem s radenim.

 
lajdak Zigo 11.04.2020 (21:05)

-7


Tento príspevok vyhodnotili používatelia ako nekvalitný, a preto sa nezobrazuje. Klikni sem ak si ho želáš napriek tomu zobraziť.
 
xfce4 lajdak 11.04.2020 (22:59)

0


za mlada v v zamrznutom lese je to paráda , Ale už len spomínam už by som sa nato nedal

 
lajdak Zigo 11.04.2020 (20:57)

0


Alebo sa opýtaj Sagana ako to bolo keď v kopci nemohol zaradiť ľahší prevod a mechanik musel najskôr naštudovať ako to opraviť 🤫

 
xfce4 Zigo 11.04.2020 (21:14)

0


Ja som išiel lesom a predbiehal ma v ozaj ostrom stúpaní chlapík a na ťažkom prevode vysmiaty tak som sa ho spýtal dobre nabite baterky? Pekne sa prestal smiať a pekne si sadol do sedla .
O 2 dni nepršalo len bolo v lese vlhko a pekne ho dobehnem lebo mu chodila prehadzovačka sama od seba hore dole .Tak sa ho pýtam čo vlhko? Nasral sa otočil eko bike a vrátil sa domov .
A rypnem si aj k systému bez presmykača všetci tu tvrdia ze nepadá reťaz a ja v lese každú chvíľu vidím ju nahadzovať keď majú jeden prevodník?

 
lajdak xfce4 11.04.2020 (21:28)

0


A si predstav že reťaz mi spadla aj z dvoj prevodnika a dokonca aj z trojprevodnika. A keď sa ti reťaz zasekne medzi rám a prevodník tak ho ani presmykacom nenahodis. Dokonca sa stáva že reťaz spadne z jednoprevodnika aj keď máš vodítko reťaze, sa zasekne medzi voditkom a prevodnikom a to je na výmenu reťaze. Namakany borci jazdia jednoplacku,pozri si svetový pohár a lenivemu **** nepomôže ani elektrika.

 
xfce4 xfce4 11.04.2020 (21:55)

0


kua mne aj smrtka na praskom orloji vyká ale mne na 3 prevodní ku nikdy nespadol reťaz keď bol dobre nastavený presmykač .
To ze sa zasvinené mu presmykaču nechce na najmenší prevodník je pravda .
Ale aj to len o údržbe jasne nemyslím také bahno že nejdu otáčať kola kvôli bahnu to vám ani elektronika nepôjde

 
lajdak xfce4 11.04.2020 (22:08)

0


Slabo jazdis,spadnuta reťaz nemá nič spoločné s nastavením presmykaca. Reťaz spadne pri skoku alebo otrase keď prehadzovacka neudrží napätie na reťazi a tá zoskoci z prevodnika.😉

 
xfce4 lajdak 11.04.2020 (22:49)

0


môj mal som ako 28 ročný 56 kilo pri 173cm takže viem čo písem dokonca pri otočnom radení som sa bal nechceného preradenia nikdy sa mi to nestalo a to ho mam od 1997 takže dosť dlho !! a Mam už kúpené otočne radenie do dôchodku

 
lajdak xfce4 12.04.2020 (07:06)

-1


Píšeš tu nezmysly,tie tvoje údaje, výška, váha a dokonca ani otočné radenie nemajú nič spoločné s padanim reťaze. Kúsok vyššie som ti napisal kedy padne reťaz 😉

 
xfce4 lajdak 12.04.2020 (16:15)

-1


ja len písem ze mam 3 prevodník od 97 roku .Mne nepadol lebo som nemal pomačkané prevodníky vtedy sa nalepí nova reťaz naň a môže potom spadnúť aj nastavenie presmýkača hra rolu !!
Napísal si nejazdím dosť ostro a to váha za mlada ze som ostro jazdil nasvedčuje .
Ale tebe padá reťaz a más všetko OK a jazdíš ostro .
Ja pomalí len aby som nespadol mne nikdy reťaz z trojprevodníka nespadla
Dohodnuté?

 
cepooo Zigo 12.04.2020 (09:40)

0


Na ceste elektrika na nezaplatenie. Pouzivam 5 rokov a len spoko.

 
MisoGrno2 xfce4 11.04.2020 (21:09)

0


ach jaj...!

pisem o logu, nie? nepisem o autach, ani neotvaram vecny spor "pro vs anti ebike". kritizujem podla mna chabo ponaty (odflaknuty?) rebranding loga. message to mtbiker. dobre by bolo prestudovat si dostupne zdroje (napr. https://howtobuildabrand.org/brand-design/how-to-rebrand-your-logo-design/) a dat tomu este jednu sancu. drzim palce.

 
Boo_boo MisoGrno2 12.04.2020 (08:58)

0


Az som si klikol na Tvoj nick, ze ta oslovime na rebranding ale Tvoja profilovka ma odrovnala. Peace

 
MisoGrno2 Boo_boo 12.04.2020 (15:18)

0


fajn, ze sa prihlasil aj adresat. nadeji tak mozno svita.
p.s. moja "profilovka" zjavne plni zamer

 
Pridaj komentár