Kráľovský maratón 2013

Kráľovský maratón 2013

PR článok

„Je to ozajstný maratón v horách, je to Impreza, výzva a nie turistická prechádzka po šotolinách. Zbierajte sily, pretože Kráľ vo svojom šiestom vydaní Vám ostane ešte nadlho v pamäti ako nová úroveň bicyklovania.“

Čas sa neuveriteľne kráti - ešte pár týždňov a zapráši sa za kolesami po štarte šiesteho vydania Kráľovského MTB maratónu 2013. Každá duša pretekára sa ženie ďalej, rýchlejšie, vyššie a hlavne vpred. Aj v nás drieme pretekárska duša a tá nás ženie dopredu v organizovaní Kráľovského MTB maratónu. Ako sme sľúbili, aj tento rok sa chceme posunúť o pár schodíkov vyššie.

Trať prešla kozmetickými úpravami. Asfalt a šotolinu vystriedali lesné cestičky a obľúbené „single“. Z dolín a zvážnic sme sa posunuli bližšie ku hrebeňom Smrekovice Branickej. V cieli si povedať „SOM KRÁĽ“ - je výzva a nie turistická prechádzka po šotolinách. Aj tento rok Vás po pretekoch budú na srdci hriať TRIČKÁ s fotospomienkou od nášho partnera FAXCOPY.No najodvážnejšou novinkou je:

Voľnosť, adrenalín a návrat k prírode to je MTB ENDURO. MTB ENDURO KRÁĽ 2013


Drsné hory, náročné výjazdy, rýchlostné skúšky, preteky s časom, technika, stratégia a rozvaha pretekárov - to všetko je MTB ENDURO !

Pre milovníkov vysokozdvihových bike-ov pripravujeme novú kategóriu - MTB ENDURO na strednej trati maratónu. Je určená tým čo uprednostnia umenie ovládať bicykel pred hrubou silou a rýchlosťou dostihového koňa. Preteky budú pozostávať zo štyroch meraných úsekov (RS) a limitu na celkový prejazd trate. Poradie bude odzrkadľovať súčet časov RSiet, no podmienkou je absolvovať celú trať v stanovenom limite, ktorý tiež nebude na „vyložené nohy“, ale bude v pohode zvládnuteľný priemerným pretekárom. RS budú v prevažnej miere najkrajšie zjazdové úseky strednej trate okorenené drobnými výšľapmi, či rovinatými pasážami, kde bude potrebné riadne šľiapnuť do pedálov a vyhnať tepy k maximám. Iba jeden z Vás môže byť prvý ENDURO KRÁĽ 2013...

O všetkých novinách sa dozviete viac na našej stránke http://www.kralovskymaraton.sk
report_problem Našiel si v texte chybu?

Kráľovský MTB maratón

calendar_today 24.08.2013
label MTB - maratón
place Granč- Petrovce (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Birell BikeFest 2021 - na výber enduro aj maratón

Pozvánka: Birell BikeFest 2021 - na výber enduro aj maratón

Kálnické enduro sa bude už tradične konať ako súčasť najväčšej bike akcie na Slovensku a to Birell Bikefest 2021.
Pozvánka: Birell BikeFest - bikerská topka na záver leta

Pozvánka: Birell BikeFest - bikerská topka na záver leta

„Je libo" trochu adrenalínu? Posledný augustový víkend čaká všetkých priaznivcov horskej cyklistiky či extrémneho športu veľký sviatok.
Reportáž: Kráľovský maratón – majstrák v štýle poctivého MTB

Reportáž: Kráľovský maratón – majstrák v štýle poctivého MTB

Je to jasné...poriadne trate prinášajú aj poriadnu porciu zážitkov. Dôkazom bol opäť Kráľovský maratón, ktorý pripravil množstvo prekvapení a o ďalšie sa postaralo samotné počasie.
keyboard_arrow_up