Trenažér Elite Real Turbo Muin B+ je super tichý spoločník na zimné radovánky

Trenažér Elite Real Turbo Muin B+ je super tichý spoločník na zimné radovánky

PR článok

Real Turbo Muin B+ poskytuje najefektívnejší prenos jazdcom vygenerovanej sily vďaka priamemu spojeniu medzi trenažérom a reťazou bicykla. Jednoducho zložíte z bicykla zadné koleso, pripojíte bicykel priamo na trenažér a tréning takmer identický s tréningom vonku môže začať. Obe jednotky odporu - fluid aj magnetická, sú riadené elektronicky. Je poháňaný technológiou Real Software, Real Turbo Muin B+ a perfektne simuluje tréning vonku.

Kompatibilný s aplikáciou „My E-training“


Aplikácia „My E-training“, ktorá je dostupná pre smartfóny s operačným systémom iOS aj Android, spravuje interaktívny, vyzývajúci a vzrušujúci indoor tréningový zážitok. Aplikácia je kompatibilná so senzormi ANT a Bluetooth smart a zobrazuje dáta výkonu, kadencie, srdcovej frekvencie, rýchlosti, času a vzdialenosti.

Elite Real Turbo Muin B+
Možnosti „Real Software“


„Real Software“ zobrazuje a analyzuje všetky funkcie tréningu:
 • RealVideo.
 • Tréningové programy.
 • Conconiho test.
 • Tréningový test.
 • „My RealVideo“.
 • Webové preteky.
 • Import GPS dát.
 • Možnosť výberu miesta pretekov.

Softvér obsahuje aj návod, ktorý vás prevedie cez všetky funkcie, a teda učenie a zvládnutie softvéru (aj najzložitejšie funkcie) je vďaka tomu hračkou.

RealVideo


Porazte šampiónov na ich vlastnej trati! Viac ako 60 Elite videí je dostupných a sú delené podľa troch výkonnostných kategórií: „Šport Tréning“ – „Intenzívny Tréning“ – „Pro Tréning“.

Všetci jazdci môžu trénovať na svojej úrovni a postupne si voliť náročnejšie trasy, ako stúpa ich kondícia. *Odporúčame si overiť kompatibilitu s RealTour.

Tréningové programy


Šesť tréningových programov vytvorených s cieľom zamerať tréning na vaše špecifické ciele.

Sila/ vzdialenosť
 • cyklista určuje výkon a vzdialenosť pre každý segment
Sila/ čas
 • cyklista určuje výkon a čas pre každý segment
Prevýšenie/ vzdialenosť
 • hodnoty prevýšenia a vzdialenosti z akýchkoľvek pretekov môžu byť skopírované do programu
Sklon/ vzdialenosť
 • cyklista určuje sklon a vzdialenosť pre každý segment
Sklon/ čas
 • cyklista určuje sklon a čas pre každý segment


Conconiho test

Zahrnutý Conconiho test určuje váš anaeróbny prah pomocou výpočtu maximálnej hranice tepovej frekvencie, pri ktorej prekročení sa začne tvoriť vo svaloch kyselina mliečna. Test obsahuje progresívne cvičenia, ktoré podčiarkujú vzťah medzi úsilím a srdcovou frekvenciou.

Tréningový test

Tréningový test je váš virtuálny tréner. Aby bolo možné vyhodnotiť úroveň výkonnosti cyklistov, softvér pripraví test a vytvára 4-týždenný tréningový plán na základe výsledkov. Každá fáza tréningového testu označuje správnu srdcovú frekvenciu, ktorú by mal cyklista dodržiavať, aby vyťažil z tréningu maximum.

Elite Real Turbo Muin B+: Test a tréning
„My RealVideo“

Zaznamenaj akúkoľvek cestu alebo trasu na svoj smartfón a preži ju znova na Real Turbo Muin B+ vďaka aplikácii RealVideo. Zisti viac TU.Webové preteky

Vďaka Real software môžete súťažiť proti cyklistom z celého sveta. Webové preteky vám umožnia súťažiť so súpermi na rovnakej trati a zobrazujú sa aj ich dáta (pozícia, vzdialenosť, rýchlosť, srdcová frekvencia, atď.). Každý cyklista môže vytvárať nové trate a súťažiť na tratiach vytvorených inými jazdcami. Hodnoty každého jazdca sú zobrazené na konci pretekov.

Import GPS dát

Do Real Software môžete importovať dáta z GPS a vytvorí sa trať so zaznamenaným prevýšením. Je možné porovnávať jednotlivé časy na daných profiloch. Softvér je kompatibilný s väčšinou známych formátov, .crs a .tcx z prístrojov Garmin, .kml z Google maps a mnohými ďalšími.

Možnosť výberu miesta pretekov


Google maps vám umožňuje vytvoriť vlastnú trať kdekoľvek na svete a budete jazdiť s rovnakým odporom šliapania, ako keby ste tam naozaj boli, a to vďaka výškovému profilu.

Mapy môžu byť zobrazené viacerými spôsobmi:
 • jednoduchá mapa,
 • satelitné snímky,
 • režim prevýšenia a
 • perspektívny pohľad (povinný pri MTB tratiach).

Možnosť výberu miesta pretekov môže byť aktivovaná aj počas jazdy a zobrazuje na obrazovke trať aj pozíciu jazdca. Je tiež možné vytvoriť nové trasy z obľúbených ciest a kontrolovať obnovené dáta.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up4thumb_down comments 10 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Beh a cyklistika - prečo behať a ako začať

Beh a cyklistika - prečo behať a ako začať

Prečo je beh príjemné spestrenie pre cyklistov, aké benefity im prináša a ako sa vystrojiť a začať tak, aby bolo všetko ok.
Test: Elite Sterzo Smart – ďalší krok k realite

Test: Elite Sterzo Smart – ďalší krok k realite

Je tento „zatáčač” k trenažéru skutočný krok smerom k realite alebo len zábavka na krátku chvíľu?
Tréning počas jesene a zimy – základy ostávajú stále rovnaké

Tréning počas jesene a zimy – základy ostávajú stále rovnaké

Mimosezónne obdobie je síce ideálny čas hlavne na relax, no zároveň môže slúžiť ako odrazový mostík k dobrej kondícii. Len si treba nájsť ten vhodný mix.
keyboard_arrow_up