Oblečenie Silvini – funkčný design za rozumnú cenu

Oblečenie Silvini – funkčný design za rozumnú cenu

PR článok

V dnešnom článku sa trochu bližšie pozrieme na niektoré produkty od českej spoločnosti Silvini Technical Sporstwear. Tá sa zameriava najmä na cyklistiku, beh a bežecké lyžovanie. V týchto oblastiach ponúka kompletný sortiment, ale predpokladáme, že bikerov bude zaujímať hlavne ten prvý spomínaný.

Nová letná kolekcia 2016 je v podstate pekne rozdelená do 4 hlavných kategórií. Tie majú mnohé spoločné znaky. Celá kolekcia je navrhnutá tak, aby sa mohla kombinovať bunda, nohavice, dresy a doplnky z rôznych produktových skupín v jednej farebnej škále. Kolekcia je prepojená zaujímavým asymetrickým dizajnom a ochrannými reflexnými prvkami. Z ponúkaných produktov si vyberú ako zástancovia rýchlej športovej jazdy a tesnejších strihov, tak aj pohodovejšie zameraní bikeri, ktorým ide v prvom rade o pohodlie a nepotrpia si na aerodynamiku.

Kolekcia MTB - na celodenné výlety v horách


Už samotný názov dáva tušiť, ktorým smerom sa uberá tento produktový rad. Cieľom je ponúknuť najmä pohodové oblečenie s voľnejším strihom, ktoré bude ideálne na celodenné výlety v horách. Oblečenie je odolné, funkčné a zvládne aj skutočne náročné výjazdy.

Silvini RANGO


Ideálnym predstaviteľom sú práve voľné nohavice Rango s opaskom, vetraním po bokoch a elastickými dielmi pre čo najväčšiu slobodu pohybu. Nohavice majú dve bočné vrecká na zips, dve vrecká so zipsom na zadnom dieli, vetranie a reflexné prvky. Sú v ponuke samostatne bez vnútorných nohavíc, takže je ideálne ich kombinovať s klasickými „elasťákmi“. Cena nohavíc sa pohybuje okolo 52,00 €.Silvini MAGLIA MD375 Lake-Lime


Nohavice Rango ideálne dopĺňa dres Maglia za cenu okolo 48,00 €. Zachováva si voľnejší strih, ale pritom nestráca nič z dôležitých vlastností, najmä čo sa týka priedušnosti. Stály tvar (dôležité najmä pri použití batohu) a vysokú elastickosť zabezpečuje pružné vlákno FlexiFIBRE. Dres má reflexné prvky, plochý šev, krátky zips v prednej časti a vrecko so zipsom na zadnom dieli na bezpečné uloženie drobností.Kolekcia TEAM - užší strih pre športových jazdcov


Práve oni najviac ocenia skvelé usadenie na tele a aj jednotný a moderný design.

Silvini Lacl TEAM


Krátke nohavice s trakmi (63 €) sú vyrobené z veľmi ľahkého rýchloschnúceho materiálu lightMESH s výbornou priedušnosťou. Sú vybavené cyklistickou vložkou Coolmax, majú plochý šev, sublimačnú potlač a protišmykovú manžetu. Traky sú z pružného a taktiež veľmi priedušného materiálu. Nohavice sú ponúkané v troch farebných variantoch.Vesta Silvini TEAM


Vetruodolná a ľahko zbaliteľná vesta (67 €) je základ aj v lete, kedy nás náhle zastihne zmena počasia, prípadne začíname výjazdy skoro ráno a končíme neskoro večer. Úzko strihaný a ľahký model je vyrobený z materiálu s vodeodolnou a priedušnou W-proof membránou. Táto vesta má dlhý hlavný zips YKK, predĺžený zadný diel, 3 zadné vrecká a vrecúško so zipsom. Má protišmykový silikónový pásik a reflexné prvky. Je ponúkaná v troch farebných variantoch.Kolekcia ROAD - pre milovníkov cestnej cyklistiky


Produkty sú zamerané hlavne na dlhé letné výjazdy, o čom svedčí najmä snaha o maximálne možné odvetranie. Strihy nie sú úplne tesné, takže na svoje si prídu aj rekreační jazdci.

Silvini LEMME


Dres so zapínaním po celej dĺžke (55 €) je vyrobený z veľmi ľahkého rýchloschnúceho materiálu lightMESH, ktorého hlavnou výhodou je najmä priedušnosť. Za účelom čo najlepšej ventilácie, má dres odľahčený materiál na bokoch a taktiež na chrbte. Nechýba dlhý hlavný zips, predĺžený zadný diel, lepený šev a protišmykový silikónový pásik. Tri zadné vrecká sú v podstate štandard, ale zaujímavosťou je vodeodolné vrecúško na prostriedku zadného dielu. Reflexné prvky sú neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou tohto dresu. V ponuke sú 2 farebné varianty.Silvini MARTA a LIMENTRA


Ani pri cestnej kolekcii, nezabúda sa ani na dámy. Oblečenie má tie isté základné charakteristiky ako pánske modely, teda maximálnu priedušnosť a komfort, no pritom nechýbajú špecifické dámske prvky vrátane designu. U nohavíc je základom talianska vložka TMF Super New W tvorená 3-vrstvovou konštrukciou bez švov. Traky sú z pružného a priedušného materiálu a vnútorná časť nohavíc má protišmykový silikónový pásik, aby spoľahlivo držali na svojom mieste. Pri drese nechýba mierne vypasovaný strih a rozopínanie po celej dĺžke. Ďalej má odľahčený materiál na bokoch a nechýba vetranie na chrbte. Dvojicu zadných vreciek dopĺňa vodeodolné vrecúško na zips. Samozrejmosťou sú reflexné prvky. Nohavice (55 €) aj dres (54 €) sú ponúkané v 2 farebných variantoch.


Ako vidno, v Silvini sa snažia o jednoduchý a pritom funkčný design. Ich cieľom je ponúknuť kvalitné materiály a strihy v rozumnej cene, či už pre milovníkov cestnej cyklistiky alebo MTB. V ponuke samozrejme nechýbajú ani doplnky, ako sú rukavice, návleky, čiapky a pod. Kompletný sortiment preto nájdete na silvini.sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Gabba - ako môže jeden nápad zmeniť celý segment oblečenia

Gabba - ako môže jeden nápad zmeniť celý segment oblečenia

Castelli a ich dres Gabba slávi 10 rokov, tak sa poďme pozrieť, ako to celé začalo a prečo sa vlastne jednalo o taký prelom v obliekaní.
V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

Rozdiel v teplotách v rámci dňa kolíše, občas už je mokro a aj keď svieti slnko, vietor vie byť pekne studený. Vďaka kúskom oblečenia od Sportful si jeseň napriek tomu užijete.
Dámske letné dresy - keď teplota stúpa PR článok

Dámske letné dresy - keď teplota stúpa

Máme leto. Obdobie, kedy si bicykle užívame asi najviac a na cestách či lesných chodníkoch strávime každú voľnú chvíľu. Tentoraz sme vybrali pre dámy niekoľko zaujímavých letných dresov.
keyboard_arrow_up