Pozvánka: 24h SLOVAKIA RING  – možnosť stráviť 24h na okruhu

Pozvánka: 24h SLOVAKIA RING – možnosť stráviť 24h na okruhu

Keď sú klasické preteky málo a máte chuť zažiť niečo odlišné navyše v jedinečnom prostredí kam sa na bicykli často nedostanete.

Formát 24-hodinoviek ponúka skutočne výnimočnú atmosféru. V tomto prípade jej ale výrazne pomáha prostredie, pretože možnosť krúžiť na TOP automobilovom okruhu nebýva tak úplne bežné...Ako som v úvode spomínal, formát 24 – hodinovky sa tak trochu vymyká klasickým predstavám o cestnom preteku. Bližšie sme si už mnohé špecifiká predstavili v reportážach od Donnyho, ktorý tu krúžil v roku 2015 (Reportáž: Moje víťazstvo na Slovakia ringu: 923,5 km za 24 hodín na bicykli) a tiež v 2016 (Reportáž: 24h SLOVAKIA RING Cycling Race 2016 - opäť rekordný). Takže, ak máte chuť, budete mať opäť možnosť vyskúšať túto netradičnú akciu, kde samozrejme nemusíte ísť iba psychicky a fyzicky veľmi náročné sólo, no rovnako môžete vytvoriť vlastný tím. Práve tam začína nová „dimenzia“ zábavy, ktorú vám tento formát ponúka .A hlavne nezabúdajte na najväčšiu výhodu 24-hodinoviek – ak už nemôžete, stačí si sadnúť a čakať, kým príde cieľ . Všetko začína 28. júna, takže dovtedy už síce veľa nenajazdíte, ale o to bude väčšia "zábava" a podrobné informácie sa dozviete na tomto odkaze.

BIKE ATTACK - SLOVAKIA RING 2016
Ak túžite skúsiť niečo menej tradičné a zapojiť do toho prípadne obľúbenú partiu, s ktorou jazdíte po ceste, tak neváhajte a skúste 24-hodinovku na SLOVAKIA RINGU – nudiť sa určite nebudete a navyše je vždy na blízku depo, keby niečo...
report_problem Našiel si v texte chybu?

24h SLOVAKIA RING cycling race

calendar_today 28.06.2017 - 29.06.2017
label Cesta - preteky jednotlivcov
place Orechová Potôň (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up1thumb_down comments 4 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2022 - 16. ročník je už za rohom

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2022 - 16. ročník je už za rohom

Dve horské a tri šprintérske prémie, rovina aj brdky, toto všetko nám prináša trasa už 16. vydania obľúbených medzinárodných pretekov - DHL Sereďmaratón.
Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2021 - jedinečné UCI preteky na Slovensku

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2021 - jedinečné UCI preteky na Slovensku

Už 8. augusta si môžete otestovať vaše nohy a zažiť atmosféru najväčšieho cyklistického maratónu na Slovensku.
keyboard_arrow_up