Jednou chybou toho cyklistu bolo, ze jazdil prilis blizko zaparkovanych aut, akoby im chcel "nastupit" do dveri. Druhou chybou bolo, ze jazdil prilis rovno, nakolko mal zrkadlo, mohol si dovolit sa trochu viac tackat zlava do prava, cim by viac odradil predbiehajuceho vodica. Nezartujem, totiz az vtedy vodici pochopia, ze na cestach su vytlky. Aj ked tam vytlky nie su, aspon si to myslia a predbiehaju s vacsim odstupom.
03.04.2017 - 01:18:49
00
miso_BA napísal:
Jednou chybou toho cyklistu bolo, ze jazdil prilis blizko zaparkovanych aut, akoby im chcel "nastupit" do dveri. Druhou chybou bolo, ze jazdil prilis rovno, nakolko mal zrkadlo, mohol si dovolit sa trochu viac tackat zlava do prava, cim by viac odradil predbiehajuceho vodica. Nezartujem, totiz az vtedy vodici pochopia, ze na cestach su vytlky. Aj ked tam vytlky nie su, aspon si to myslia a predbiehaju s vacsim odstupom.


mas recht, ale tupcovi to nevysvetlis ani keby si mu vybil okno na aute, idiot zostane idiotom.. (cest vynimkam)
03.04.2017 - 06:22:12
00
V sobotu ma prekvapil jeden dobrodruh na ziletke, ktory si pekne sliapal hore pristavnym mostom od Ruzinova. To ze pritom este telefonoval bola len ceresnicka na torte...
03.04.2017 - 12:45:47
00
tadeto? toto su ti co kazia meno cyklistom :(

Prílohy:

pm.PNG
pm.PNG 950.62 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2017 - 12:50:40
00
Presne tam...
03.04.2017 - 12:52:40
00
Tak som práve ostal v šoku: zišiel som Prístavného mosta v smere do mesta a na úrovni Stavebnej sporiteľne v protismere - do Petržalky pri stredovom deliacom ostrovčeku cyklista na cesťáku. Akurát vyliezol z podjazdu - dva pruhy plus tretí pripájací sprava. Čumel som ako puk. Jediné vysvetlenie prečo tak išiel je, že chcel pokračovať v smere rovno na Vrakuňu ale doprdele takto? Pri ľavom okraji ľavého jazdného pruhu???

Prílohy:

bajk.jpg
bajk.jpg 507.29 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2017 - 13:22:59
00
Fire napísal:


Toho 1,5 metra podla mna nie je schvalenych, ci sa mylim?
03.04.2017 - 13:42:47
00
V zakone sa to nepise. Aspon 1,5m je len zbozne prianie vsetkych z nas.

Cesta Moldava n/B. - KE siroka krajnica ale nie uplne ocistena tak jazdci sli po krajnicnej ciare. Som autom spomalil cakal kym sa uvolni protismer a uslo sa mi akurat vyblikania a nakoniec nebezpecneho obehnutia od typka za mnou. Cele zle
03.04.2017 - 14:37:34
00
astro napísal:
Tak som práve ostal v šoku: zišiel som Prístavného mosta v smere do mesta a na úrovni Stavebnej sporiteľne v protismere - do Petržalky pri stredovom deliacom ostrovčeku cyklista na cesťáku. Akurát vyliezol z podjazdu - dva pruhy plus tretí pripájací sprava. Čumel som ako puk. Jediné vysvetlenie prečo tak išiel je, že chcel pokračovať v smere rovno na Vrakuňu ale doprdele takto? Pri ľavom okraji ľavého jazdného pruhu???

tak pokial chcel ist smer slovnaft tak iny ako lavy pruh nie je velmi dobry napad akurat podla spravnosti by mal ist po pravej strane toho pruhu
ak by siel v pravom a chcel ist na slovnaft musel by to davat smerom hore kde je jednak brutal skok asfaltu s ktorym mam obcas problem aj v aute, jednak by musel prejest cez lavy odbocovaci pruh rovno co cez dennu premavku je skoro nerealne a jednak by musel ist cez kruhac kde pri vyjazde z neho su take kolaje ze by som sa divil keby nepadol :)

inac par metrov dalej google zachytil nejakeho bajkera smerujuceho na most :)

Prílohy:

pm1.PNG
pm1.PNG 1.21 MiB thumb_up0thumb_down

jazdec PM.PNG
jazdec PM.PNG 1.52 MiB thumb_up0thumb_down

03.04.2017 - 14:43:38
00
Na Racku kolizia 3-ja cyklisti vs "vodic BMW"
03.04.2017 - 15:41:49
00
"útok osamelého vlka"
03.04.2017 - 15:46:58
00
este stale? okolo 13:30 bola nahradna doprava to som zazrel autobusy na blumetali
03.04.2017 - 15:50:24
00
to som len prave cital na topkach
03.04.2017 - 15:53:46
00
Dnes v KE, miestne názvy neriešte ...

Dnešný skvelý zážitok mojej ženy ... bola na prechádzke s našim synom a psíkom, išla po chodníku ako je Hauserov cykloobchod za Lokomotívou. Od Baránka prichádza po ceste žiletkár, vedľa neho svetlá Suzuki SX4 s dvomi ženskými a cez stiahnuté okienko tie dve vrešťali na cyklistu niečo v zmysle že čo nejde po cyklochodníku, na to chalan ukáže smerom k vreskotu fuckera ... tu končí tá veselá časť ... vzápätí Suzuki spraví ukážkovú myšičku a chalan s fuckerom aj svojim šedým Giantom letí cez pravý blatník na zem ... vodička vybieha z auta a jačí na tú kôpku na zemi: "Ty mi nebudeš ukazovať prostredník!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Takže pekná prechádzka bola spestrená volaním pomáhačov a chráničov a svedčením pri nehode ... ľuďom už skutočne *****!!! Tiež si zanadávam keď vidím niekoho na MTB ísť po ceste, hoci tam má paralelne pár cm od cesty cyklochodník, žiletkárom ale rozumiem že tam sa to nedá ... ale úmyselne niekoho sundať chce fakt žalúdok ... :tmi:
03.04.2017 - 23:28:09
08
stálo jej to za to? neustále sa ale potvrdzuje, že vyšinutých jedincov si netreba všímať, lebo nikdy nevieš čo za prepnutý mozog bez zábran sa v tej plechovici vezie a potom tie následky za to nestoja.
03.04.2017 - 23:37:39
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up