no zhruba tak nejak, alebo zhruba do 150€ ako co som pozeral tak funkciami a vybavou by mi uplne stacil asi aj Coros Pace 2 ale u neho nemozem nejak prekusnut dizajn, keby bolo vecsie telo a vyzor ako Apex Pro tak neriesim asi nic ine
zatial chcem len vyskusat co by bolo u mna podstatne a co nepodstatne kym sa rozhodnem kupit nieco drahsie
ako nasiel som aj Amazfit Stratos 2 zhruba za 70€ alebo Mobvoi Ticwatch GTX okolo 40€ ale do takych hodiniek sa zatial rozumiem iba asi ako hus do piva
do teraz som mal iba taketo ale po 6tich rokoch uz dosluzili
Príloha:
IMG_20210928_192117.jpg
IMG_20210928_192117.jpg 127.39 KiB thumb_up0thumb_down

28.09.2021 - 19:23:11
00
Záleží čo chceš. Ak športovo smart plus výdrž, tak určite Huawei alebo Honor, pretože majú lepšie GPS ako amazfit a mali by mať aj trochu lepšiu výdrž(až21 dní pri hodinovej aktivite denne). Ak čisto smart tak mobvoi ale tie budeš nabíjať každý deň.
29.09.2021 - 06:56:19
00
Hovori sa: "rozumiet tomu", "chapat to" alebo "vyznat sa v tom", pripadne "vidiet do toho".
Vyrazy ako "rozumiet/chapat sa do toho" alebo "chapat tomu" su nespravne.
Taktiez sa spravne hovori: "bolo by treba", nie "trebalo".
Tieto vyrazy su asi najcastejsie a nejde o prirodzene zmeny v jazyku, ktore sa casom zavedu ako spisovne. Su to skomoleniny, ktore vela ludom udru do oci/usi. Takze, ked sa snazite zniet mudro a zrazu pouzijete vetu v style: "Trebalo by to ale este viac preskumat, lebo ja sa do toho az tak nerozumiem", tak vas to hned degraduje, pretoze je jasne, ze clovek, ktory pouziva take vyrazy, tak nikdy vela necital a v skole sa tiez nenaucil hovorit spravne. A to som si isty, ze kazda slovencinarka na toto specialne a opakovane upozornuje.
29.09.2021 - 07:41:27
00
trebalo by takéto dať do jazykového okienka :)
29.09.2021 - 08:47:06
01
Ahojte rozmyslam nad kupou smart hodiniek hlavne kvoli biku, hladam nieco cenovo dostupne a hlavne aby to spolahlivo fungovalo so Stravou, nieco co bude merat prevysenia a tep, nie som nejako velmi narocny. Som len zaciatocnik a momentalne mam Xiaomi Mi Band 4 , s ktorymi fungujem na Strave cez tretiu aplikaciu takze to nefunguje spolahlivo, nemeria mi spravne prevysenia a obcas blbne aj tep. Dakujem za kazdu radu :)
10.10.2021 - 21:10:33
00
garmin vivoactive 3 ? (ak sa dajú ešte zohnať)
10.10.2021 - 21:58:05
00
Este ma napadlo ako funguju garmin cyclo pocitace? da sa z nich uploadnut info do stravy? ked by ano to by bolo mozno idealnejsia volba pre mna...
10.10.2021 - 22:58:49
00
app Garmin Connect si prepojíš so Stravou a automaticky sa do nej nahrajú aktivity, je jedno či máš hodinky alebo cyklocomp
11.10.2021 - 17:56:13
00
To by nebolo zle aj keď nechapem prečo mi to nesprávne meria prevýšenia,hodnoty by si malo brat z telefónu podľa gps a tepe meria z mi band. Teraz fungujem tak že musím si zapnúť mi fit a potom po jazde synchronizovať so stravou. Ešte skúsim priamo zapnúť stravu a dať jazdu cez ňu či to bude správne merať ale zas mi to nebude merať tep keďže strava priamo nepodporuje xiaomi. Ešte jedna alternatíva by bola si kúpiť hrudný pás na meranie tepu a používať telefón priamo na stravu...
11.10.2021 - 21:57:11
10
Ja som chcel povodne menit svoje AW5 za Garmin Delta Tactic ..ni nakoniec som to zmenil ponechali si AW ( koli platbam, sms, a hlavne hovorom pocas jazdy ) a kupil Garmin Edge 830 a obrovska spokojnost. Prepojenie so stravou super , presnejsie meranie tepu atd .. vzdy zalezi co ocakavas a kollo si ochotny investovat .. alterativa v tvojom pripde by este mohli byt Garmin Venu 2
11.10.2021 - 23:26:45
00
R91 napísal:
To by nebolo zle aj keď nechapem prečo mi to nesprávne meria prevýšenia,hodnoty by si malo brat z telefónu podľa gps a tepe meria z mi band. Teraz fungujem tak že musím si zapnúť mi fit a potom po jazde synchronizovať so stravou. Ešte skúsim priamo zapnúť stravu a dať jazdu cez ňu či to bude správne merať ale zas mi to nebude merať tep keďže strava priamo nepodporuje xiaomi. Ešte jedna alternatíva by bola si kúpiť hrudný pás na meranie tepu a používať telefón priamo na stravu...


mi band sa dá prepojiť so stravou
https://techwiser.com/sync-strava-mi-fit/amp/
12.10.2021 - 07:49:49
00
RastikSVK napísal:
Ja som chcel povodne menit svoje AW5 za Garmin Delta Tactic ..ni nakoniec som to zmenil ponechali si AW ( koli platbam, sms, a hlavne hovorom pocas jazdy ) a kupil Garmin Edge 830 a obrovska spokojnost. Prepojenie so stravou super , presnejsie meranie tepu atd .. vzdy zalezi co ocakavas a kollo si ochotny investovat .. alterativa v tvojom pripde by este mohli byt Garmin Venu 2


A to presnejsie meranie tepu vyplyva z coho ???
12.10.2021 - 08:02:49
00
vlastoch napísal:
A to presnejsie meranie tepu vyplyva z coho ???

Hrudny pas meria presnejsie ako hodinky na zapesti predsa ?
12.10.2021 - 08:06:26
03
lebo zapästie nemá stálu kontaktnú plochu ako hrudník s pásom, keď mam zápästie v klude napr na turistike, tak mi aj hodinky odmerajú relatívne presne ,ale akonáhle som na biku a hodinky sa trasú a zapästie sa hýbe ,už strácajú kontakt meracie ledky a presnosť ide do kytek :D
12.10.2021 - 08:53:14
01
Co moze sposobovat taketo vypadky v merani tepu pri behu? Robi mi to asi posledny tyzden, hodinky garmin va3. Na biku s garminom edge130 funguje vsetko spolahlivo, tam to takto blbne ked je slaba baterka, ale sak tu som menil prednedavnom, ani mesiac. Hrudak je nejaka cina, snimac bryton. Vacsinou to robi iba na zaciatku, aj ked hodinky pred aktivitou oznamia sparovanie s pasom, obr.2. Vcera aj medzi tym na biku vsetko ok, ziadne zavahanie... :?:

Prílohy:

Snímka.JPG
Snímka.JPG 126.87 KiB thumb_up0thumb_down

Snímka2.JPG
Snímka2.JPG 44.16 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2021 - 07:23:42
00
keyboard_arrow_up