Iba reagujeme na tvoje príspevky, ktoré už hraničia so spamom. Ale - na druhej strane - sa na nich ohromne bavím(e). Kľudne pokračuj a rozvíjaj svoje teórie k osobnej spokojnosti.
Ak sa budeš nudiť, urob si štatistiku hodnotení tvojich príspevkov a zvoľ si nejaký faktor na hodnotenie reakcií bez lajkov/dislajkov.
04.08.2023 - 18:14:56
10
Ivan, atmosférický tlak už nerátas? Lebo aj to bola tuším veličina ktorú si dával do tréningov…
04.08.2023 - 18:19:30
00
Tata1955 napísal:
Iba reagujeme na tvoje príspevky, ktoré už hraničia so spamom. Ale - na druhej strane - sa na nich ohromne bavím(e). Kľudne pokračuj a rozvíjaj svoje teórie k osobnej spokojnosti.
Ak sa budeš nudiť, urob si štatistiku hodnotení tvojich príspevkov a zvoľ si nejaký faktor na hodnotenie reakcií bez lajkov/dislajkov.


ale máš dat Dnešný tréning, toto neni téma reagovanie na moje kvalitné dnešné tréningy, ked nesi schopny dat tu svoj tréning že nemáš tak daj aspoň švekrin abo neviem koho, nemusia tu byt len kvalitne - kludne daj svoj, to som rád že sa na mojich treningoch so švekrou bavíte ale občas dajte aj svoje nejaké nech sa aj ja so švekrou bavíme, a štatistiku hodnotenia mojich príspevkov by som aj zrobil ale kedže to hodnotia takí experti jak ty, tvoja švekra, ... tak to nema vyznam
04.08.2023 - 18:21:15
00
Kto ti povedal, že sú kvalitné? A ktoré výsledky sú kvalitné? Tie reálne alebo tie prepočítané?
04.08.2023 - 19:10:26
00
Sorry mi to pripomenulo rozprávkového Ivana “keď sa vidím v zrkadle .. som so sebou spokojný .. aj múdry som aj pekný som !
04.08.2023 - 19:42:32
05
aj by som sem dal nejaky moj "trening" alebo teda skor vyprdenie sa starsieho pana ale na co... ak to niekoho zaujima tak si to moze pozriet na strave. dobra sprava je ze na zlepsovanie cisiel netreba WMAgeFactor. a uz vobec netreba WMAgeFactor na to aby nas jazdenie bavilo...
04.08.2023 - 19:50:02
22
Ono mi to pripomína vtip o impotentnom pesimistovi a optimistovi s ovisnutým prirodzením pred zrkadlom .
Pesimista: ...tak s tým si už neužijem...
Optimista: ...úžasné, ako krásne mi visí...
04.08.2023 - 19:52:27
01
Som nestihol včera dat ta až dnes. 25 kilometrov, 310 W (WMAgeFactor)

Prílohy:

25 kilometrov.PNG
25 kilometrov.PNG 76.32 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2023 - 14:20:31
00
Jazdím výlučne pre zábavu a pre zdravie. Nemám nutkanie kohokoľvek dobiehať, prekonávať... Jazdím výlučne pocitovo, niekedy denne, niekedy obdeň, niekedy mám aj 2-3 dni pauzu. Nakoľko bývam v Spišskom Podhradí, ktorýmkoľvek smerom sa vydám, idem okamžite do kopcov. Ale snažím sa jazdiť maximálne pohodovo. Občas sa na niektorom segmente "hecnem", ale iba tak zo srandy (koľko toho znesiem). A potom rád sledujem analýzy na Strave. Vidím, že je kopec cyklistov, ktorí brúsia rovnaké segmenty a majú neporovnateľne lepšie výsledky ako ja, ale nijako ma to neirituje. Plne rešpektujem svoj vek a skutočnosť, že bicyklujem iba 4 roky. Pre vlastné uspokojenie mi stačí vidieť, že som tu a tam prekonal na niektorom segmente sám seba. Napr. dnes: https://www.strava.com/activities/9587842243 (záznam bez akejkoľvek manipulácie diskutabilnými faktormi).
05.08.2023 - 17:47:40
08
Jaiub napísal:
Skor to hovori o akomsi vynalozenom usili, ze s 60-tkou na krku ist 250w je obdobna namaha ako ist v 20/30-tke watov ~300. Ale rozhodne nie, ze na spolocnom vyjazde bude musiet ist mladuch 300w aby stihal Ivanovych 250 :-D Ak teda vobec.. To ze sa tu ukaja tym ze isiel 300w je uplne mimo, ako uz nespocet teorii :lol:
Apropo, dnes som si dal po 8mesiacoch nedobrovolnej pauzy kvoli zdravotnym problemom kontrolny ftp test na 20min po 8 tyzdnoch strukturovaneho treningu. Rozdiel +20w sucasne pri hmotnosti -3kg proti prvemu tyzdnu na vyslednych 3,9w/kg prijemne prekvapil, telo nezabuda :muscle: :D Este dalsich 20 nech som cca tam kde som bol :$


286 W ? sa nehanbíš v tvojom veku uspokojiť sa s takým výkonom ? ved je to uplne mimo, ako uz nespocet teorii :lol:

Dnes som si aj ja dal kontrolny ftp test na 20min no nie po 8 tyzdnoch ako ty ale len po 5 tyzdnoch a neštrukturovaného vlastného treningu bez všelijakych Frielovych, Cogganovych, ... výkonových, pulzových zón a dalšich neefektívnych komerčných blbostí (ked som mal štrukturovaný vlastný - efektívnejší tréning 2 hodiny 48 minút týždenne mal som v 53 rokoch 20 minút FTP 4,2 W/kg), dnes 300 W bez 3 W - 297 W, 3,9 W/kg, a to nemám 30 rokov ako ty ale 60 . :muscle: :D Ešte ...

Prílohy:

20 minút FTP.PNG
20 minút FTP.PNG 91 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2023 - 23:59:16
00
Tata1955 napísal:
Jazdím výlučne pre zábavu a pre zdravie. Nemám nutkanie kohokoľvek dobiehať, prekonávať... Jazdím výlučne pocitovo, niekedy denne, niekedy obdeň, niekedy mám aj 2-3 dni pauzu. Nakoľko bývam v Spišskom Podhradí, ktorýmkoľvek smerom sa vydám, idem okamžite do kopcov. Ale snažím sa jazdiť maximálne pohodovo. Občas sa na niektorom segmente "hecnem", ale iba tak zo srandy (koľko toho znesiem). A potom rád sledujem analýzy na Strave. Vidím, že je kopec cyklistov, ktorí brúsia rovnaké segmenty a majú neporovnateľne lepšie výsledky ako ja, ale nijako ma to neirituje. Plne rešpektujem svoj vek a skutočnosť, že bicyklujem iba 4 roky. Pre vlastné uspokojenie mi stačí vidieť, že som tu a tam prekonal na niektorom segmente sám seba. Napr. dnes: https://www.strava.com/activities/9587842243 (záznam bez akejkoľvek manipulácie diskutabilnými faktormi).


Ked jazdíš výlučne pre zábavu a zdravie tak choď reagovať do témy Dnešný švih ktorá je na takéto jazdenie určená. Už ti to tu niekto pred časom tiež odporučil no z nepochopiteľných dôvodov sa tu znova miešaš do toho čomu nerozumieš, nedal si tu ani raz žiadny svoj tréning, vypisuješ tu hlúposti - napr. že rovnomerné pulzy v členitejšom profile sa dajú dosiahnuť len na e-bike, ak sú tam minimálne odchylky bpm tak si treba kúpiť nový hrudný pás, garmin, ... V tejto téme Dnešný tréning je x-tvojích reagovaní spamovaním. Tu tvoje len reagovanie a len na základe skúseností z výlučného jazdenia pre radosť a zdravie, ked si len tak robíš srandy na svojich švihoch, ... nemá žiadnu hodnotu. Nie že si tu nepriniesol nič nové, vlastné ale netrénuješ ani na základe orafaných tréningových metód z netu podľa nejakých výkonových, pulzových zón, ... a ani jeden aspoň taký Dnešný tréning si tu nedal. vlsu tu mal napr. nedávno zo svojho tréningu zaujímavý postreh ked porovnal rovnaký výkon a pulzy s iného tréningom.
08.08.2023 - 04:51:28
00
Dnes som si aj ja dal kontrolny ftp test na 20min
Ivan som sklamaný, není tak dávno čo si nás presviedčal o tom že jediný správny ftp test je ten hodinový a zrazu bum stači aj 20min a ešte aj bez wma faktoru tak teraz už fakt neviem či to myslíš vážne alebo si tu z nás robíš p.rdel?
08.08.2023 - 05:42:35
00
60 minútový je len pre vekové kategórie do 59 rokov - z dôvodu Age Factor, a ďe máš ten skoro ranný FTP test ? bo toto je spamovanie ala Tata1955, a ešte neslušné s potrebou vybodkovania


Naposledy upravil Hosť dňa 08.08.2023 - 06:04:21, celkovo upravené 1 krát.

08.08.2023 - 05:47:37
00
Nesklamal si čo sa týka výhovoriek
08.08.2023 - 06:03:27
01
Nesklamal si čo sa týka klamania, 60 minútový je z dôvodu Age Factor pre vekové kategórie co som písal nevhodný - to neni výhovorka ale realita
08.08.2023 - 06:05:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up