dxdexter napísal:
Navyse vobec nepozname ich zdravotny stav a dovody.

Presne na takuto reakciu som cakal. Ano, obaja zomieraju na zavaznu chorobu. Vola sa lenivost. To je zaroven aj dovod, preco boli na e-bajkoch. ;)
05.03.2024 - 19:06:59
09
Všetci e-lenivci sa vyhovárajú na vek a zdravotné problémy... A ja starý ujo (môžte si tam pokojne pridať ch, lebo niekedy sa pri tých e-lenivcoch naozaj tak cítim), ktorému tiahne na sedemdesiat a je po operácii kolena na elektriku ani nepomyslím!
05.03.2024 - 20:54:19
010
JoKo
Vidis a miesto toho aby si si uzil vyletiky na ebiku, na kt. uz na biobiku nemas pomyslenie, tak sa trapis a citis sa zle.
Myslis, ze by ta ten ebike zabil?
Na ebiku mozes sliapat tym istym vykonom ako doteraz na biobiku akurat toho prejdes ovela viac.
Divim sa. ze v tvojom veku sa takto trapis a myslis si, ze ti to nejako extra prospieva.
Na ebiku by si bol na tom uplne tak isto len by si mal viac km a zazitkov
---
Co sa tyka dnesnej doby. Ten trend nezastavis. Cim dalej tym viac trdiel bude vychadzat zo skol, viac neschopnych, viac anti-sportovcov. Dnes vypadol fakebuk a hned boli z toho ludia mrtvy.
Ani by som o tom nevedel, len som videl konverzaciu v pracovnom chate, kde si piseme kolegovia.
Tes sa z toho, ze si zdravy, ze si mal super detstvo a netrap sa ebikermi.
Kup si aj ty ebike a uzi si bikovanie este viac.

Nas uz necaka nic dobre ked budeme v dochodku.
Pre tych neschopnych z Poslusneho Slovenska budeme len na obtiaz, co uz nic pre spolocnost neprinasame.
---
Ostatni hejteri asi maju dost smutne zivoty ked stale sleduju tych ebikerov spoza stromu a trapia sa tym =)
Minuly tyzden som bol s biobikom v MK na BK s kolegom co ma biobike.
Tento tyzden som bol zasa s ebikom s kamaratom co ma ebike. Pobehali sme toho viac.
V oboch pripadoch, sa to len hemzilo ebikermi na BK a nikto nikoho nehejtoval.

Chlapci,
Venujte sa svojej jazde, svojim sportovym cielom a netrapte sa tym na com jazdia, preco a co maju oblecene ti ostatni.
Usetrite si vela stresov, budete mat dlhsi a spokojnejsi zivot.
05.03.2024 - 22:25:38
07
na leňocha si toho pomerne dost napísal, to máš nejakú elektrickú klávesnicu ? možno jediná vec kde sa môžeš trocha vytrápiť je bike a ešte ten zasereš motorom
05.03.2024 - 22:29:21
00
Hosť napísal:
na leňocha si toho pomerne dost napísal, to máš nejakú elektrickú klávesnicu ? možno jediná vec kde sa môžeš trocha vytrápiť je bike a ešte ten zasereš motorom


a este si aj nakadil do ust ... v jednej vete o kritizuje ze na bajku sa trapi a hned v dalsej vete mu odporuca ze na emotorke by pri rovnnakych wattoch presiel viac ...
ani si neuvedomuje ze pri rovnakych watoch by sa na emotorke trapil uplne rovnako ...
keby mal v hlavve aspon trocha rozumu tak by mu odporucal ze na emotorke by rovnaku trasu presiel s mensou namahou pri nizsich wattoch
ale co cakat od elektrohujerov ... okrem prazdnej hlavy nic
05.03.2024 - 22:44:38
01
Mňa tam najviac zaujalo bezdovodne navezenie sa do PS...
05.03.2024 - 23:22:29
01
A Ta to prekvapuje? Pozri si co vsetko tu uz popisal k vojne, ku Covidu, ku zlemu kapitalizmu...
05.03.2024 - 23:52:26
02
Nejaké to podozrenie sa dalo pojať hneď na začiatku keď vodič električky príde do karpatského vlákna rozdávať nepýtané trasy, ako keby ich mal prebajkovane ;-]
06.03.2024 - 07:16:18
00
jedna z mnohých, geneticky daných vlastností slovákov je starať sa do druhých. Jezus ty ako moderátor fóra by si mal vášne skôr tlmiť, ako rozdúchavať. či sa mýlim?
06.03.2024 - 07:55:35
14
Presne tak. Takze odteraz mazem vsetok offtopic od e-lenivcov a ich obhajcov, ktory tu vyvolava vasne. Geneticky danou vlastnostou e-lenivcov je totiz pchanie sa so svojimi nazormi a obhajobami svojej lenivosti do tem, kde nemaju co robit.
06.03.2024 - 08:39:30
16
Vzdy sa najdu eskymaci co vedia poradit domorodcom v Kongu ako prezit horucavy. (S.J.Lec)

Biosi radia nebiosom, mladi starym, neadministratori administratorom ... :P U nas taka obycaj!
06.03.2024 - 09:01:56
07
Red1
Vždy je jednoduchšie podliezť latku ako ju preskočiť.
Mnohí radšej podvádzaj ú a klamú ako žijú čestne, lebo je to jednoduchšie.
Ja nehľadám ľahšiu cestu životom a mám rád výzvy.
Tak mi, prosím ťa, neraď, ako mám žiť. O tvoj spôsob určite nemám záujem.
06.03.2024 - 12:20:51
13
Myslím, že tu viacerí nepochopili čo chcel Pišta povedať, aby sa každý staral o seba a nie o iných.
06.03.2024 - 13:19:08
01
Presne, presne, my si tu chceme v kľude zahejtovať, a furt prídu električkári, a starajú sa o nás.

STARAJTE SA O SEBA
06.03.2024 - 13:33:36
011
tak veru,a chodia nás sem presviedčať aké sú ich tie rárohy úžasné... pripomínajú mi tých čo chodia klopať na dvere že sa chcú porozprávať
06.03.2024 - 16:02:42
02
keyboard_arrow_up