Video: Ako sa obliecť pri jazdení v zime

thumb_up17thumb_down 5 komentárov

kimlo 20.12.2018   Vybava Youtube Sms Santini Horska Cyklistika Oblecenie Video Cestna Cyklistika Zima

Zvoliť tú správnu kombináciu oblečenia je základ spokojnej jazdy v zime a dnes si povieme niekoľko tipov ohľadom vhodnej výbavy.

 Opäť netreba zabúdať, že každý vníma chlad odlišne a preto presný návod ako sa obliecť neexistuje - navyše v neustále sa meniacich podmienkach. Je ale niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť sa na začiatok zorientovať a odraziť tým správnym smerom.

Video vzniklo na základe spolupráce so značkou SMS Santini. Jej ponuku nájdete na tomto odkaze.

Ak sa vám video páčilo, pozrite sa aj na ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Komentáre

phdr1 23.12.2018 (22:14)

thumb_up1thumb_down


V zime termo a vrchnú bundu , samozrejme odolnú voči vetru , nohavice s membránou , čiapku a rukavice ako vo videu, zimné tretry a keď je moc ľadový vietor návlek na prilbu + môj verný ľadvinový pás.
Do kopca intenzívne a z kopca tak isto, ale na ľahkom prevode a z brzdami. Neprefúkne ma a stále si ,, vyrábam " teplo. Síce to dlho trvá, ale zdravie na prvom mieste. Po jazde samozrejme 1. slivovičku

 
Hazard 20.12.2018 (21:18)

thumb_up0thumb_down


Koľko vrstiev teda ideálne? Minule som mal tri pri - 3 stupňoch - a dole kopcom som pekne vymrzol a prechladol S týmto vždy zápasím...

 
bigmig Hazard 20.12.2018 (22:09)

thumb_up1thumb_down


Štyri.tri vždy na sebe,najvrchnejsia s možnosťou rozopnut hore kopcom, a štvrtú vo vačku dresu hore kopcom a na sebe dole kopcom.

 
GaliPet Hazard 20.12.2018 (22:26)

thumb_up1thumb_down


Ono to nie je vždy len o obliekaní. Ja si regulujem telesnú teplotu intenzitou jazdenia tak, aby som sa nespotil.

 
kimlo Hazard 21.12.2018 (06:45)

thumb_up3thumb_down


ako pise bigmig, ked ides intenzivne, tak stacia niekedy dve. No akonahle povolis, alebo pride dlhsie zjazd, tak treba nahodit tretiu. 4 vrstvy nosim naozaj vynimocne, ked je pod nulou a idem mierne tempo. Idealne je si teplotu regulovat aj rozopnutim zipsu na bunde, clovek sa potom zbytocne tolko nepoti a ked zastavis, tak jednoducho zapnes zips a bunda uz telesne teplo udrzi. Treba zo zaciatku aj experimentovat a hladat, komu co vyhovuje. Ja jazdim tak ako som prezentoval vo videu.

 
Pridaj komentár
keyboard_arrow_up