Pozvánka: Si z IT brandže a máš chuť si poriadne zašprintovať zoči voči súperom?

Pozvánka: Si z IT brandže a máš chuť si poriadne zašprintovať zoči voči súperom?

44 komentáre

PR článok 18.09.2018   Slovensko Cestna Cyklistika Peter Velits Relax Pozvanka Bratislava Preteky Trening Cyklistika

Koncom septembra je pripravené zaujímavé podujatie s originálnym konceptom, kde môžete preveriť svoje šprintérske schopnosti ale hlavne sa dobre zabaviť.

 

Základom celej myšlienky je tzv. Goldsprint. Jedná sa o súboj dvojice jazdcov na trenažéri pred publikom, ktorý má svoje korene v Švajčiarsku. Tu sa konali v roku 1999 prvé preteky ako súčasť svetového šampionátu kuriérov (messengerov), pričom názov pochádza od obľúbenej značky piva .29.9.2018 sa bude ale konať v Bratislave na nábreží pod Mostom Lafranconi trochu upravená verzia a to v duchu súboja na 300 m dráhe, teda bez trenažéru. Paralelne teda budú štartovať dvaja pretekári, každý vo vlastnej dráhe. Kvalifikácia bude prebiehať náhodným výberom dvojíc, ktoré budú spolu štartovať a snažiť sa dosiahnuť najlepší čas. Čas každého jazdca bude zaznamenaný a tí najlepší postúpia do hlavných pretekov podľa kľúča – najlepší s najhorším. Tie budú následne prebiehať formou vyraďovacieho pavúka, kde už sa pôjde v štýle "kto z koho".Štartovné je zadarmo a môžeš sa registrovať online na tomto odkaze do 27.9.2018. Prezentácia pretekárov prebehne v sobotu 29.9. od 9:00 do 9:45 v areáli FTVŠ. O 10:00 potom začína kvalifikácia, o 14:00 hlavné preteky a o 17:00 je vyhlásenie výsledkov.

Preteky ale hlavne zábava


Aj keď je samozrejme dôležitý súťažný duch a pôjde sa naplno, dôležitá je v prvom rade dobrá zábava. Tomu bude prispôsobený aj bohatý sprievodný program pre všetkých, čo prídu povzbudiť vrátane rodín s deťmi. Pre ne je pripravený skákací hrad, či cukrová vata a zmrzlina zadarmo. Dospelých čaká výborné občerstvenie a dobrá atmosféra. Navyše sa okrem toho môžu stretnúť s Petrom Velitsom, ktorý príde akciu osobne podporiť. Jednoducho bude z toho hlavne príjemná akcia a navyše pre všetkých nebude chýbať možnosť vyskúšať si originál Goldsprint na trenažéroch Elite.

Ak teda pracuješ v rámci IT segmentu, alebo si študent, či máš niečo s IT spoločné, neváhaj sa prihlásiť a trochu zdvihnúť hladinu adrenalínu. Ak s počítačmi nerobíš, to nevadí...prídi pozrieť a vychutnať príjemnú atmosféru.

Všetky podrobnosti sa dozvieš na hlavnej stránke podujatia.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Siemens Sprint IT

29.09.2018
Ostatné
Bratislava (Slovensko)

Pozvánka, Výsledky

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)

Komentáre

GaliPet 18.09.2018 (11:57)

1


Akcia je pre ITčkárov.
Nenašiel som na stránke organizátora informácie to tom, koho chápe pod IT a ako to mieni overiť. (resp. ako deklarovať, že som IT)

 
Tomas84us GaliPet 18.09.2018 (15:39)

3


To sa hned spozna podla vzhladu

 
user_id GaliPet 18.09.2018 (18:28)

0


Preveria si ta na Linkedin-e .

 
dellax 18.09.2018 (13:01)

0


Hmm nieco pre mna. Len aby som retazku a kazetu neodpalil bez rozbehu ...

 
Pridaj komentár