Pozvánka: Testovací deň Wilier - koncom mája v MTBIKER centre

Séria testovacích dní v našom MTBIKER centre pokračuje tentokrát v spolupráci so značkou Wilier, ktorá patrí medzi tradičné talianske značky a svoju históriu píše už od roku 1906.

V sobotu 25. mája budete mať možnosť zajazdiť si v okolí Hrádku a odskúšať si cestné a horské kúsky z dielne tejto kultovej talianskej značky. Neváhajte a zarezervujte si voľný termín, pretože testovací deň už máme na dohľad a počet modelov je limitovaný.

Zoznam testovacích bicyklov:

MTB
Cestné modely

Vystavené modely:

 • Jareen 105 HYDRO (L)
 • 101X PRO GX 1x12 SID (L)

Rezervácie

Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na tomto odkaze. Rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk, pričom uveďte aj konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel.

Na mieste nebude chýbať ani náš redaktor Michal Kimlička (Kimlo), ktorý vám rád zodpovie na otázky a povedie aj spoločný výjazd.


Cena za testovanie

Tešíme sa na každého, ale po skúsenostiach z minulých rokov, kedy sa na vážnejších kupujúcich záujemcov o bicykle nedostal priestor, pristupujeme k zopár novým opatreniam. Každý testovací termín má špecifické podmienky, lebo testovacie bicykle sú rôzne a ich cena siaha aj cez hranicu 5 000 €.

Podmienky sú uvedené v online dokumente, ktorý slúži na rezerváciu termínov. Ak si našim verným zákazníkom, pre testovacie dni získaš viacero výhod a v mnohých prípadoch bezplatné testovanie bicyklov. Viac o vernostnom systéme a zľavách v MTBIKER shope sa dozvieš na tomto odkaze.

Kategória zákazníka vo vernostnom systéme ťa oprávňuje pri testovacom dni na:
 • VIP - 2x bicykel bezplatne
 • Premium - 2x bicykel bezplatne

Zrušenie rezervácie je potrebné ohlásiť najneskôr v stredu v týždni, kedy sa testovacie dni uskutočnia. Tvoju kategóriu vernostných zliav v MTBIKER shope si môžeš pozrieť v sekcii Tvoje objednávky, alebo na tomto odkaze. Do piatku 17. 5. 2019 si môžu bicykle rezervovať len zákazníci z kategórie VIP a Premium. Po tomto termíne bude možná rezervácia dostupných modelov a termínov aj pre ostatných záujemcov.

Ak si ešte nenakupoval v MTBIKER shope, samozrejme testovanie bicyklov je dostupné aj pre teba. Tešíme sa aj na tvoju účasť!


Test: Wilier GTR Team - pohodlný bicykel na výjazdy, ale nezľakne sa ani pretekov

Model GTR Team je komfortný taliansky cestný bicykel, ktorý aj napriek pohodlnejšej a vzpriamenejšej geometrii v sebe nezaprie gény tradičného pretekárskeho bicykla z rodiny Wilier Triestina. Viac sa dočítate v celom článku.Wilier 501 XN – vstupná brána medzi karbónových rýchlikov

Talianska značka Wilier Triestina má pripravený model, ktorý by mohol osloviť športových nadšencov, a pritom zbytočne nezaťažiť ich peňaženku. 29-palcové hardtaily zďaleka nie sú na ústupe, skôr naopak. Vďaka svojím vlastnostiam ponúkajú alternatívu v prípade, že požadujete nízku hmotnosť a tuhosť. Navyše, ak nejazdíte vyslovene náročný terén, tak s vhodným obutím poskytnú aj veľmi dobrý komfort. Viac informácií na tomto odkaze.Video: Wilier 101FX - XC full na taliansky spôsob

Značku Wilier si väčšina spája s cestnou cyklistikou, ale má čo ponúknuť aj milovníkom tej horskej - v tomto prípade maratóncom a jazdcom XC.


Program testovacieho dňa

Prvé zápožičky bicyklov sa uskutočnia o 10:00 v MTBIKER centre (obec Hrádok). Testovanie môže prebiehať na pumptracku za MTBIKER centrom alebo na značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia. Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa).

O 11:00 bude pripravené malé občerstvenie v centre pre účastníkov, počas ktorého bude náš redaktor predvádzať servisné úkony, ktoré ste možno mohli vidieť aj v našich videách na YouTube alebo podľa možností unboxing zaujímavého modelu Wilier.

O 13:45 sa uskutoční spoločný výjazd s redaktorom (Kimlo) na Tematín, pri ktorom sa pôjde turistické tempo a dozviete sa zaujímavosti o konkrétnych modeloch bicyklov. Na výjazd je možne ísť na svojom bicykli alebo na zapožičanom z testu, pokiaľ ste si ho rezervovali. Náš fotograf zhotoví fotky, ktoré bude možné zaslať na vyžiadanie mailom. Po príchode zo spoločného výjazdu sa môžete tešiť na občerstvenie v podobe grilovačky, ukážky zo servisu alebo nazbierate cenné rady v oblasti výbavy na bikovačku. Testovací deň ukončíme cca 18:15.

Dĺžka zápožičky a trasy

Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie tak, aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností. Elektrobicykle sa budú testovať maximálne 20 minút spoločne aj s našim redaktorom, aby sme sa vyhli prípadnému vybitiu batérie.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bicykel môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi. O vašu pohodu a dôkladné informácie o bicykloch sa postarajú členovia MTBIKER tímu.

Užitočné informácie

 • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného bicykla počas testovacej jazdy.
 • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
 • Ak používate SPD pedále a pod., pokojne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
 • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov, alebo ich zákonným zástupcom.

Kde vás nájdem?

MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny.

Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.

Testovacie dni 2019 - termíny a značky:

 • 18.5.2019 - Testovací deň Bianchi a Corratec
 • 25.5.2019 - Testovací deň Wilier
 • 8.6.2019 - Testovacie dni Superior a Marin

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že si užijete testovačky, ktoré vás zaujímajú.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MTBIKER na Domaši - náš prvý festival

Pozvánka: MTBIKER na Domaši - náš prvý festival

Prvý júlový víkend nás na Domaši čaká akcia, ktorá svojou veľkosťou prekoná všetko, čo sme doteraz v MTBIKER pre vás, našu komunitu, pripravili. Na čo všetko sa môžeme počas troch dní tešiť?
Predstavenie: MTBIKER požičovňa – bicykel a príslušenstvo pre každého

Predstavenie: MTBIKER požičovňa – bicykel a príslušenstvo pre každého

Dlhoočakávaná novinka je tu – MTBIKER spúšťa požičovňu. Čo všetko u nás momentálne nájdete?
MTBIKER novinky – naše plány do sezóny 2024

MTBIKER novinky – naše plány do sezóny 2024

Nové značky, nové spolupráce, nová predajňa, komunitné jazdy, ale aj jeden veľký letný projekt na východe. Pozrite si prehľad toho, čo chystáme.

Výber z produktov

Wilier BRAVE rukavice, červená Skladom 3 páry

Akcia -24% Wilier BRAVE rukavice, červená

od 19,79  -24% MOC 27,99 

Wilier Jaroon GRX 1x11 28 bicykel, spring grey Skladom 1 ks

Výpredaj -22% Wilier Jaroon GRX 1x11 28 bicykel, spring grey

1 999  -22% MOC 2 550 

keyboard_arrow_up