Pozvánka: Hornonitrianska Enduro Séria 2019 - preteky v priateľskej atmosfére

Pozvánka: Hornonitrianska Enduro Séria 2019 - preteky v priateľskej atmosfére

20

wiedrzensky 29.04.2019   Pozvanka Sezona 2019 Horska Cyklistika Enduro Partizanske Preteky Bojnice

Enduro „scéna" na Slovensku neustále rastie, dôkazom čoho nie je len pripravovaný Slovenský pohár, ale aj lokálne seriály pretekov.

 

OZ Hornonitrianske stopy ohlásilo v sezóne 2019 vznik Hornonitrianskej Enduro Série. Seriál bude pozostávať z troch pretekov:
Počas tých sa bude pretekať v kategóriách: Muži, Ženy a Juniori. Výsledné umiestnenia budú v každých pretekoch bodované, pričom sa víťazom série stane účastník s najväčším počtom bodov. Celkový víťaz každej kategórie sa vyhlási v záverečnom kole v Bojniciach.Lokálna séria je určite vynikajúcou príležitosťou vyskúšať si nový formát aj pre tých, ktorí dosiaľ váhali, prípadne nemajú toľko jazdeckých skúseností. Len pripomenieme, že OZ Hornonitrianske stopy stáli za organizáciou enduro pretekov aj v minulých sezónach. A počas tých sa trate zakaždým stavali práve spôsobom, aby ich zvládol jednak začiatočník a zároveň si ich užili i skúsenejší cyklisti.

Napriek lokálnemu charakteru boli akcie zorganizované na vysokej úrovni a panovala počas nich priateľská atmosféra. Za všetko hovorí report z nultého ročníka podujatia Enduro Race Bojnice, ktorý si môžeš prečítať na tomto odkaze.Viac informácií k jednotlivým pretekom nájdeš na facebookových stránkach Hornonitrianskej Enduro SérieOZ Hornonitrianske stopy. Ak to máš na Hornú Nitru blízko a doteraz si s návštevou tejto lokality váhal, práve prišiel tvoj čas!

Foto: Vladimír Králik

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Hornonitrianska Enduro séria - Partizánske

29.06.2019
1. kolo - Hornonitrianska Enduro séria
MTB - Enduro
Partizánske (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár