Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

thumb_up0thumb_down 9 komentárov

redakcia 23.05.2020 30 fotografií   Sezona 2020 Elektrobicykle Predstavenie Unboxing Ebike Horska Cyklistika Pohon Cannondale Motor Novinky Cyklistika

Šedá myška by to bola, ak by sme pri tejto farbe videli klasický bike bez motora. Teraz tu však máme slušný pohon, takže zdrobneniny nie sú na mieste.

 

Začať môžeme dizajnom, čo je vec, ktorú každý vnímame po svojom. Cannondale sa toho nebojí a ich modelové rady pre rok 2020 majú moderný look. Dominujú jednoduché farebné kombinácie, minimalistické detaily, retro písmo v logu značky. Podľa tohto prístupu sú zvolené aj farby, ako napríklad aj táto šedá. Podobné farby sa aktuálne používajú napríklad aj pri nových autách, aj vám napadla RSa? Navyše väčšinou platí, že kvalitný jednoduchý dizajn vydrží v obľube dlhšie, ako prekombinované a príliš výrazné kreácie.

Špecifikácia
Unboxing


Krabice značky Cannondale vďaka potlači dobre poznáme. Je super, ak značky využívajú tento priestor a nepríde len obyčajný obal s názvom výrobcu a nápisom krehké.Po vytiahnutí z krabice je skoro všetko na svojom mieste. Žiadna extrémne zložitá montáž to nebude.Všetko je pekne zabalené a chránené. Škoda toho plastu, všeobecne sa ho používa stále veľa. Otázka na zamyslenie: "Boli by ste ochotní priplatiť za eko balenie?"Rám tvorí hliníková zliatina, čo je materiál, ktorý Cannondale ovláda ako jeden z najlepších. Rozbaľujeme ebike s hliníkovým rámom, skúste si tipnúť hmotnosť! Na konci sa ju dozviete…O výbavu sa stará kombinácia sád Shimano Deore, Alivio, Acera. Zaujme ochrana prevodníka, ktorá pomôže s padaním reťaze a prípadne ochráni zuby prevodníka pri nepodarenom preskakovaní spadnutého stromu.Brzdíme hydraulikou od Shimana, kotúče 180 mm, takže zastavíme vždy bez problémov. Predná vidlica SR Suntour XCM s 100 mm zdvihom je len pružinová, čo je kompromisným riešením pri takomto biku.Kolesá sú 29 palcové od značky WTB, špice DT Swiss. Obuté sú do plášťov Schwalbe Smart Sam, 29 x 2.25.Posledné detaily, nezabudnúť na použitie pasty, aby sa nám hliník “nekusol”, alebo neposúval, dotiahnutie momentovým kľúčom. Nikto si nechce strhnúť skrutku na novom biku.Pohon tu máme značkový od Bosch. Motor má výkon 250 W, batéria kapacitu 400 Wh a displej v prevedení Purion. Zakomponovanie motora do stredu a interná batéria tvoria uhladený celok, ktorý by mal správanie ebiku ovplyvňovať minimálne.

Výsledná hmotnosť nie je vôbec zlá. Cannondale to s hliníkom vie, a keď si pozriete šedé lakovanie s názvom Stealth Grey naživo, naplno oceníte prevedenie tohto kúsku.Pripravený vyraziť za každého počasia.Geometria


Vyrábajú sa 4 veľkosti.Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 2 679 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope, kde sú aj ďalšie ebiky od Cannondale.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100% nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.

Fotogaléria k článku

 

Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v novej sekcii Elektrobicykle v skratke.

Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

mariomihal 23.05.2020 (11:07)

thumb_up7thumb_down


Asi to bude leziak, preto sa mu robi reklama. Velmi slaba vybava za tu cenu.

 
miro_o mariomihal 23.05.2020 (20:15)

thumb_up1thumb_down


679€ bike a 2000€ elektricky pohon

 
trial miro_o 25.05.2020 (07:11)

thumb_up0thumb_down


No ta cena ma tiez prekvapila.

 
lacika_dnb miro_o 27.05.2020 (00:05)

thumb_up0thumb_down


skor 679 bike, 1000 pohon, 1000 zisk.

 
GaliPet 23.05.2020 (23:33)

thumb_up2thumb_down


Otázka z príspevku: "Boli by ste ochotní priplatiť za eko balenie?"
To akože by miesto plastov bola v krabici slama?

 
lacika_dnb GaliPet 24.05.2020 (11:04)

thumb_up1thumb_down


viac kartonu, menej plastu.

 
shaggy16 lacika_dnb 25.05.2020 (16:47)

thumb_up0thumb_down


A je kartón viac eko? Plast sa dá dobre zrecyklovať (pri správnom výbere typu), kartón veľmi nie. Do toho je ho potrebného viac (neochráni tak, ako plast), ale dnes je moderné používať prvoplánovo ekologické riešenia, aj keď je ich konečný dopad na životné prostredie oveľa horší.

 
michalkkk1313 26.05.2020 (22:16)

thumb_up1thumb_down


2700€ za najlowendovejsiu vidlicu XCM, 9 prevodov, iba 400Wh baterka, to musi kupit iba sialenec, toto je normalne vysmech vyrobcu zakaznikom, viacej ku tomuto pisat ani nema ceny, nestoji za povsimnutie

 
yozefb 28.05.2020 (21:27)

thumb_up0thumb_down


Zadná stavba dlhá ako čínsky múr. To bude rezať zákruty ako zaoceánsky parník...

 
Pridaj komentár
keyboard_arrow_up