Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

Šedá myška by to bola, ak by sme pri tejto farbe videli klasický bike bez motora. Teraz tu však máme slušný pohon, takže zdrobneniny nie sú na mieste.

Začať môžeme dizajnom, čo je vec, ktorú každý vnímame po svojom. Cannondale sa toho nebojí a ich modelové rady pre rok 2020 majú moderný look. Dominujú jednoduché farebné kombinácie, minimalistické detaily, retro písmo v logu značky. Podľa tohto prístupu sú zvolené aj farby, ako napríklad aj táto šedá. Podobné farby sa aktuálne používajú napríklad aj pri nových autách, aj vám napadla RSa? Navyše väčšinou platí, že kvalitný jednoduchý dizajn vydrží v obľube dlhšie, ako prekombinované a príliš výrazné kreácie.

Špecifikácia
Unboxing


Krabice značky Cannondale vďaka potlači dobre poznáme. Je super, ak značky využívajú tento priestor a nepríde len obyčajný obal s názvom výrobcu a nápisom krehké.Po vytiahnutí z krabice je skoro všetko na svojom mieste. Žiadna extrémne zložitá montáž to nebude.Všetko je pekne zabalené a chránené. Škoda toho plastu, všeobecne sa ho používa stále veľa. Otázka na zamyslenie: "Boli by ste ochotní priplatiť za eko balenie?"Rám tvorí hliníková zliatina, čo je materiál, ktorý Cannondale ovláda ako jeden z najlepších. Rozbaľujeme ebike s hliníkovým rámom, skúste si tipnúť hmotnosť! Na konci sa ju dozviete…O výbavu sa stará kombinácia sád Shimano Deore, Alivio, Acera. Zaujme ochrana prevodníka, ktorá pomôže s padaním reťaze a prípadne ochráni zuby prevodníka pri nepodarenom preskakovaní spadnutého stromu.Brzdíme hydraulikou od Shimana, kotúče 180 mm, takže zastavíme vždy bez problémov. Predná vidlica SR Suntour XCM s 100 mm zdvihom je len pružinová, čo je kompromisným riešením pri takomto biku.Kolesá sú 29 palcové od značky WTB, špice DT Swiss. Obuté sú do plášťov Schwalbe Smart Sam, 29 x 2.25.Posledné detaily, nezabudnúť na použitie pasty, aby sa nám hliník “nekusol”, alebo neposúval, dotiahnutie momentovým kľúčom. Nikto si nechce strhnúť skrutku na novom biku.Pohon tu máme značkový od Bosch. Motor má výkon 250 W, batéria kapacitu 400 Wh a displej v prevedení Purion. Zakomponovanie motora do stredu a interná batéria tvoria uhladený celok, ktorý by mal správanie ebiku ovplyvňovať minimálne.

Výsledná hmotnosť nie je vôbec zlá. Cannondale to s hliníkom vie, a keď si pozriete šedé lakovanie s názvom Stealth Grey naživo, naplno oceníte prevedenie tohto kúsku.Pripravený vyraziť za každého počasia.Geometria


Vyrábajú sa 4 veľkosti.Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 2 679 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope, kde sú aj ďalšie ebiky od Cannondale.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100% nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 9 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Horské modely spoza veľkej mláky - Cannondale 2020 PR článok

Horské modely spoza veľkej mláky - Cannondale 2020

Už pri vyslovení mena tohto výrobcu sa nám vynárajú obrazy v podobe vidlice Lefty, či charakteristickej zelenej farby. Okrem týchto prvkov ide predovšetkým o kvalitné bicykle s nezameniteľnou osobitosťou.
Video: Rock Machine Blizzard INT e50 - nový motor Shimano EP8 play_arrow

Video: Rock Machine Blizzard INT e50 - nový motor Shimano EP8

Zábavný elektrobicykel na traily a singletracky s novým motorom Shimano EP8, ktorý ponúka kombináciu moderných prvkov a osvedčených riešení.
Získajte dostatok sily s elektro kolekciou Giant 2020 PR článok

Získajte dostatok sily s elektro kolekciou Giant 2020

Významný počet modelov v ponuke Giant v tomto roku zastáva aj elektro kategória. Od mestkých cez gravel až k horským. Výber je už na každom jazdcovi.
keyboard_arrow_up