Peter Sagan a Specialized: Znovu spolu a opäť s parádičkami

Peter Sagan a Specialized: Znovu spolu a opäť s parádičkami

PR článok

"Je skvelé vrátiť sa ku Specialized, spolu sme vyhrali juniorský titul majstra sveta v horskej cyklistike, tým viac sa teším na novú sezónu" - Peter Sagan. To bolo v roku 2008 v talianskom Val di Sole. Pozrite si Petrove parádičky a prečítajte si aj niečo o jeho príprave a cieľoch na sezónu 2015.Peter perfektne dopĺňa už tak svelo zložený tím Tinkoff-Saxo, vrátane najúspešnejšieho jazdca Grand Tour Alberta Contadora a taktiež Romana Kreuzigera, či Slovákov Michaela Kolářa a Petrovho brata Juraja Sagana. Do roku 2015 tak vstupujú ako jeden z najsilnejších celkov profesionálneho pelotónu. Spoločne budú bojovať o víťazstvá v jarných klasikách ale aj Grand Tours, pričom Petrovým cieľom bude obhajoba zeleného dresu na Tour de France.

Zábava na biku aj bez neho

Sagan


Sagan


Sagan


Sagan


Tím zahájil prípravu kompletnou procedúrou Body Geometry Fit, aby sa uistil, že jazdci, doplnky ale aj bicykle budú tvoriť jeden harmonický celok. Absolvovali už aj prvé kilometre v sedlách nových bicyklov S-Works Tarmac navrhnutých metódou Rider-First Engineered, vybavených bicyklov Roval obutých do S-Works Turbo, najrýchlejších plášťov na trhu. Na výber budú mať jazdci z modelov S-Works Venge, Roubaix a Shiv TT. S pomocou prilieb Prevail a tretier S-Works Body Geometry máme istotu dokonalého využitia potenciálu našich cyklistov. Mnohé z výrobkov boli navrhnuté spoločne s jazdcami tímu.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up5thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Čo so starým MTB z povaly alebo ako na low cost gravel?

Čo so starým MTB z povaly alebo ako na low cost gravel?

Už ste niekedy objavili staré MTB-čko a rozmýšľali, čo s ním? Vyhodiť, darovať, predať, zabaviť sa? Rozhodne sa zabaviť! Čo však s bicyklami, ktoré sa zdajú byť už veľmi dávno technologicky prežité?
Rok s cesťákom - ako som práve objavil čaro cesty

Rok s cesťákom - ako som práve objavil čaro cesty

Aké je to preskočiť po šiestich rokoch z horského bicykla na cestný, oplatí sa táto investícia? Aké sú pocity z prvých kilometrov, treba sa báť bazára? Odpovede v článku.
Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome play_arrow

Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome

Veľkolepé finále najsilnejšieho ročníka Okolo Slovenska v histórii. Uži si zmätok a tlačenicu po dojazde, pohľad do tváre svetových hviezd a milý omyl s falošným Froomom.
keyboard_arrow_up