Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Pp

Výbava do dažďa PR článok

Výbava do dažďa

V prechodných obdobiach ako jar alebo jeseň sa veľmi často mení počasie a tiež prší o niečo viac. Pozrime sa na niekoľko tipov, čo sa môže hodiť do menej priaznivých podmienok.
Základné drobnosti pre každý výjazd PR článok

Základné drobnosti pre každý výjazd

Ak už idete na dlhší cyklovýlet, s partiou na traily alebo len tak vyvetrať hlavu po práci, vo výbave by niektoré veci nemali chýbať. Pozrime sa spolu na tie úplne základné.
Výbava na trail a enduro - spoľahlivosť a univerzálnosť použitia PR článok

Výbava na trail a enduro - spoľahlivosť a univerzálnosť použitia

Pomaly prichádza skutočná jar a na trailoch sa to začína plniť cyklistami. Je dobré prekontrolovať si výbavu a pripraviť sa na prvé výjazdy. My tu máme pár vecí, ktoré sa vám môžu zísť.
Vychytávky pre vás a váš bicykel PR článok

Vychytávky pre vás a váš bicykel

Raz príde ten čas, keď každý biker začne rozmýšľať a špekulovať, čo na bicykli vylepšiť. Pozrime sa na upgrade od bežných vecí až po chuťovky pre náročnejších.
Regenerácia a výživa pre športové použitie PR článok

Regenerácia a výživa pre športové použitie

Pre každého športovca, či už profesionálneho alebo aktívneho hobbíka, je dôležitý nielen tréning ale rovnako kvalitná regenerácia. Máme niekoľko tipov na doplnky, ktoré môžu pomôcť.
Drobnosti pre pravidelný servis PR článok

Drobnosti pre pravidelný servis

Pravidelný servis bicykla nie je nič náročné a zvládne ho naozaj každý. Dôležitou súčasťou sú drobnosti, ktoré mnohé veci potom zjednodušia.
Univerzálna výbava pre športové aktivity

Univerzálna výbava pre športové aktivity

Ak ste športovci telom i dušou a nerobíte rozdiely medzi aktivitami, vybrali sme univerzálne produkty pre pohyb všetkého druhu - vnútri i vonku.
Základ dobrej výbavy pre začiatočníkov PR článok

Základ dobrej výbavy pre začiatočníkov

Každý sme raz s cyklistikou začínali. Pozrime sa na zopár základných vecí, ktoré sa môžu hodiť, ak máte v pláne objaviť krásu tohto športu.
Prilby a chrániče ako základ bezpečnosti

Prilby a chrániče ako základ bezpečnosti

Prvoradá je bezpečnosť alebo po anglicky populárne - „safety first". Niekoľko tipov na rôzne druhy chráničov a prilieb, pre začiatočníkov i pokročilých si predstavíme v článku.
Výbava prispôsobená pre ženy

Výbava prispôsobená pre ženy

Veľa vecí v cyklistike je univerzálnych pre obe pohlavia, no rozdiely sa predsa len nájdu. Pozrime sa na niektoré kúsky vhodné najmä pre nežnejšie pohlavie.
Funkčné oblečenie do chladného počasia PR článok

Funkčné oblečenie do chladného počasia

Aby sa vám chlad nedostal len tak pod kožu, ani pri zimných športových radovánkach. Je jedno, či ste na bicykli, bežkách, alebo vykonávate inú športovú aktivitu.
Vianočné darčeky do 50 € PR článok

Vianočné darčeky do 50 €

Nie vždy musia byť darčeky drahé a pritom môžu byť aj užitočné. Vybrali sme zopár tipov do 50 €, ktoré potešia každého cyklistu.
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up