Zážitky, inšpirácie, návody
MTBIKER magazín

Najnovšie články z kategórie Zabava

Chris Akrigg na via ferrata za hľadaním nového dobrodružstva play_arrow

Chris Akrigg na via ferrata za hľadaním nového dobrodružstva

Krížom - krážom aj cez jaskyňu a via ferrata s bajkom na chrbte vedie cesta za zaujímavým zjazdom. Chris napísal k videu: I'm back on my bike having fun and i'm loving it... A presne to je z jeho jazdy aj cítiť ;)
Parádička na 29" kolesách play_arrow

Parádička na 29" kolesách

Matt Hunter si vychutnáva jazdu a ukazuje na čo môžu byť 29" kolesá užitočné...
We are enduro play_arrow

We are enduro

Čo to vlastne je enduro? Toto krátke video sa snaží ukázať, ako si ho predstavujú jazdci talianského tímu LIFE CYCLE. A treba povedať, že video sa im celkom podarilo.
Už Vás obiehal na diaľnici cyklista? play_arrow

Už Vás obiehal na diaľnici cyklista?

124km/h na cesťáku plus drobné bunny hop-y... Ten týpek je blázon :D Prilba a rukavice samozrejme nemajú opodstatnenie... Nezabudnite si pozrieť aj časť po 5. minúte.
Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX play_arrow

Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX

Jake a Theo jazdia a zároveň aj padajú :) Vedia toho už naozaj veľa a o pár rokov z nich môžu byť výborní profesionáli. Pričom už teraz zahanbia značnú časť "veľkých" bikerov.
Čo tak sa spustiť tobogánom na biku? play_arrow

Čo tak sa spustiť tobogánom na biku?

Jedna partička bikerov z Barcelony to vyskúšala pri západe slnka... A je sa na čo pozerať. Každopádne by som nechcel z takej výšky spadnúť.
Nie každá parádička sa podarí play_arrow

Nie každá parádička sa podarí

Ako môže dopadnúť jazda na prednom kolese? Niekedy aj celkom slušným pádom...
Zjazdár Steve Peat natočil tento podarený kúsok a včera ho zavesil na svoj Facebook profil s komentárom: See how my friend @edgarcg22 likes to chew tarmac!! Awesome day riding on the dirt with the Spanish lads then it went wrong for Eddy. Sorry mate!!!
Ako sa stať cestným cyklistom play_arrow

Ako sa stať cestným cyklistom

Video Ako sa stať horským cyklistom sa dočkalo pokračovania! Tento krát sa dozvieme niekoľko rád z oblasti cestnej cyklistiky. Ktorá Vás zaujala najviac?
Kaia – najrýchlejší trailový pes v histórii play_arrow

Kaia – najrýchlejší trailový pes v histórii

Ako už samotný názov napovedá, video na pondelkové ráno nebude tak celkom o bikeroch. Kaia je nepochybne jedným z najrýchlejších trailových psov v histórii a svojou rýchlosťou a obratnosťou dáva zabrať svojmu majiteľovi.
Rad Santa play_arrow

Rad Santa

Aj Santa je, pravdepodobne, len človek a tak si tiež rád užije jazdu na krásnom biku, prípadne si na ňom počas prestávky zatočí nejaký ten backflip...
26" kolesá sú mŕtve! play_arrow

26" kolesá sú mŕtve!

Nasledujúce video je vhodné len pre silné povahy. Zdá sa, že 26“ kolesá sú definitívne mŕtve...alebo nie? Ostrejšie jazdenie na HT ako v tomto videu pravdepodobne už nikdy neuvidíte.
Ako sa stať horským cyklistom play_arrow

Ako sa stať horským cyklistom

29 praktických rád ako sa stať rýchlo a jednoducho správnym a trendovým horským cyklistom. V koľkých bodoch ste sa našli práve Vy?
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up