tak moja objednávka 56966 sa pekne zasekla,objednal som 10.9. vidlicu zo statusom "na sklade" na druhý deň po objednaní bol status "za 6 - 10 dní" ale dnes je to už vyše mesiaca,stav objednávky je stále "Čakajúca na tovar"
Je to lacná vidlica pre známeho na starší bike,myslel som že keď je status na sklade,do pár dní príde:
https://www.suncycle.sk/sk/produkt/sr-suntour-xcm-275-rl-ds-120mm-cierna/9971
13.10.2020 - 18:55:00
00
Ja som včera objednal plášť s dodaním 6-10 dní, a dnes mi prišiel email ze už mi bol odoslaný. Čakal som skôr zrušenie objednávky, keďže na Slovensku je všade nedostupný. Ozaj milé prekvapenie ?
13.10.2020 - 19:16:24
01
Ja mám objednávku z 3.8. čo 56134. Po potvrdení už ani ťuk. Asi sa stratili písmenká :(
edit
Tak písmenká z otázkového formulára na stránke sa naozaj stratili, ale podarilo sa doriešiť a vyrovnávač by mal doraziť budúci týždeň :) palec hore


Naposledy upravil Truhlik50plus dňa 14.10.2020 - 12:55:26, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2020 - 11:07:55
00
Pani, akoze fakt nic v zlom, od marca tu sedim pri praci od rana do rana, takmer 6 dni v tyzdni...ale preco sa napr posledne tri staznosti ohladom dostupnosti tovaru co su tu na fore neriesia oficialnou cestou s otazkou cez mail? ( kufre na pedale...mimochodom 2x odoslany mail ze su naskladnene a ziadna odpoved na to / vidlica ktora sa bohuzial vypredala v den ako tu bola spomenuta objednavka na nu s tym ze potom ani sam dovozca nam nevedel/nevie potvrdit ci pride, ci nepride a tak dokola / a teraz posledny produkt ktory bol u dovozcu vypredany vyse 2 mesiace a mali sme ho stranke oznaceny ako nedostupny ). Ako je mi jasne ze ani na ten mail tuto sezonu nestihneme odpisat hned obratom, ale na to co nam pride do schranky sa snazim odpovedat do 24 hodin, max 48...
14.10.2020 - 12:11:29
03
nebude nejaky problem s dorucovanim sprav? VS 20071333
14.10.2020 - 12:25:30
00
ja beriem,že dostupnosť tovaru sa môže zmeniť,ale tá vidlica má stále status "za 6 - 10 dní" ,ak je to tak,že dodávatel nevie potvrdit ci pride,lepšie by bolo zmeniť status na "dodacia doba neznáma alebo na otázku" potom by bol menej takýchto nedorozumení
14.10.2020 - 13:49:49
00
Dano5, problém bol že dodavatel tvrdil že bude, potom nebude, potom bude o pár dni neskôr a nie je doteraz. Ale je pravda že ta “dostupnosť” by tomu pomohla, upraví sa
MageZ, ďakujem za podnet, pozriem na to, napíšem dnes na mail
14.10.2020 - 14:02:35
02
Radost spolupracovat s dodavatelmi :o
14.10.2020 - 21:46:21
00
ja to mám rovnako aj u mojich, nikto nevie ,čo ,kedy, bude ,nebud,e, alebo v akej cene to bude... doba je chaotická. ani výroca netuší.. čakám 10 kusov jednej veci ,pridu 2 kusy aj to iné lebo nemali diely
14.10.2020 - 23:39:05
00
Ja to mam rovnako, hlavne teraz ked je prudky nedostatok.
V pondelok som dal preverit termin, dostal som termin za tyzden to bude. Ponukol som zakaznikovi, ten vybavil expresne objednavku. Na druhy den objednam a ze termin uz je iny a bude az za 3 tyzdne. Wtf? Da sa takto robit?
14.10.2020 - 23:54:46
00
matt napísal:
Pani, akoze fakt nic v zlom, od marca tu sedim pri praci od rana do rana, takmer 6 dni v tyzdni...ale preco sa napr posledne tri staznosti ohladom dostupnosti tovaru co su tu na fore neriesia oficialnou cestou s otazkou cez mail? ( kufre na pedale...mimochodom 2x odoslany mail ze su naskladnene a ziadna odpoved na to / vidlica ktora sa bohuzial vypredala v den ako tu bola spomenuta objednavka na nu s tym ze potom ani sam dovozca nam nevedel/nevie potvrdit ci pride, ci nepride a tak dokola / a teraz posledny produkt ktory bol u dovozcu vypredany vyse 2 mesiace a mali sme ho stranke oznaceny ako nedostupny ). Ako je mi jasne ze ani na ten mail tuto sezonu nestihneme odpisat hned obratom, ale na to co nam pride do schranky sa snazim odpovedat do 24 hodin, max 48...

matt tak čo sa týka kufrov, tak som sa nesťažoval, ale len pýtal či ich mal ešte niekto odtiaľto obejdnané, prípadne či ich bral inde. Ak to berieš ako sťažnosť tak v pohode :) Vieš že sme to riešili mailami spolu a že teda som ťa s tým často neotravoval, no bolo to od začiatku leta...ale situácia bola aká bola. Na posledný mail som ti neodpísal, ale som ti rovno poslal platbu. Viem že roboty máš dosť, tak aj keď síce som dúfal že to bude skôr, ale tak som rád, že sa dali zohnať. Maj pekný deň :)
15.10.2020 - 08:53:42
00
za mňa...suncycle ok. piatok objednané, dnes (pondelok) prišiel balík. tovar bol uvedený že je skladom..
14.12.2020 - 21:11:09
00
Zacinam sa bat o pracovnikov Suncycle, dufam, ze su po zdravotnej stranke vsetci v poriadku. Neviete niekto ?

5.1 na obed objednanych 4 polozky skladom
6.1 odpoved, ze jedna nie je skladom, aj ked na stranke bolo tak uvedene
6.1-8.1 komunikacia a dohodnutie ako sa vybavi objednavka
8.1 z mojej strany potvrdenie objednavky, aby poslali to, co maju skladom

od 8.1 ziadna odpoved, nic zo strany Suncycle

13.1 z mojej strany pripomienka, kedy je mozne ocakavat objednavku, bez odpovede
14.1 opat pripomienka a opat bez odpovede

Je mozne vobec od Vas dostat objednavku, alebo to mam vyriesit niekde inde ? Ved to nie je mozne, aby sa clovek doprosoval.

matt poprosim o odpoved, dufam, ze tu sa to neprehliadne ako byva zvykom prehliadnut tie maily, ktore zakaznici pisu

Moja prva objednavka po x rokoch, ale vidim, ze sa absolutne nic nezmenilo
15.01.2021 - 08:23:45
00
o 12:52 zil urcite :-)
15.01.2021 - 13:14:02
00
patooo napísal:
Zacinam sa bat o pracovnikov Suncycle, dufam, ze su po zdravotnej stranke vsetci v poriadku. Neviete niekto ?

5.1 na obed objednanych 4 polozky skladom
6.1 odpoved, ze jedna nie je skladom, aj ked na stranke bolo tak uvedene
6.1-8.1 komunikacia a dohodnutie ako sa vybavi objednavka
8.1 z mojej strany potvrdenie objednavky, aby poslali to, co maju skladom

od 8.1 ziadna odpoved, nic zo strany Suncycle

13.1 z mojej strany pripomienka, kedy je mozne ocakavat objednavku, bez odpovede
14.1 opat pripomienka a opat bez odpovede

Je mozne vobec od Vas dostat objednavku, alebo to mam vyriesit niekde inde ? Ved to nie je mozne, aby sa clovek doprosoval.

matt poprosim o odpoved, dufam, ze tu sa to neprehliadne ako byva zvykom prehliadnut tie maily, ktore zakaznici pisu

Moja prva objednavka po x rokoch, ale vidim, ze sa absolutne nic nezmenilo



Podnikanie po slovensky, stale bez odpovede, naozaj sa o nich bojim ( ze budu este existovat a tvarit sa, ze su skvely shop )
20.01.2021 - 20:11:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up