áno je to v poriadku, lebo tučných lenivcov na eckach môže hejtovat ktokoľvek, nemusí to byť dupac ako scarinko alebo lto ... dokonca ani nemusíme vedieť či jazdí na bajku nato aby sme vedeli kde je pravda ;-]
11.05.2024 - 10:39:18
00
týmto si len vystihol skutočnú podstatu tejto témy. "správny" slovák musí byť v princípe proti niečomu a niekomu a keď má s niekým rovnakého nepriateľa je to jeho kamarát.
11.05.2024 - 10:53:10
04
No ja bicykel nezvyknem fotiť,ale sem tam urobím fotku z nejakého miesta,azda ti toto bude stačiť ---

Prílohy:

Screenshot_2024-05-11-12-01-34-755_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-05-11-12-01-34-755_com.miui.gallery.jpg 281.64 KiB thumb_up0thumb_down

11.05.2024 - 12:03:23
00
Nemáš pravdu, podstatou tejto tému pre mňa je urobiť si srandu z tučných akoze športujúcich dvadsiatnikov a tridsiatnikov na eckach ... že je nás viac asi nebude náhoda ...
11.05.2024 - 12:08:49
14
lenivci - pozeráte “alternatívne” Giro (e-Giro) ? Svoji svojich :-)
K popukaniu sú títo “oslaninovaní” borci, bohužiaľ nový trend sa zakorenil aj tu
11.05.2024 - 12:12:27
03
xyz napísal:
No ja bicykel nezvyknem fotiť,ale sem tam urobím fotku z nejakého miesta,azda ti toto bude stačiť ---

AMO robia turne s medvedmi po lesoch? :P
11.05.2024 - 13:02:30
01
Aby nedošlo k nedorozumeniu: marpovi som dal palec hore za druhú časť príspevku, aj som dávnejšie písal svoj názor na eGiro (za peniaze sa nechajú nahovoriť na propagaciu všelijakí).

K prvej časti sa nehlasim;) pozerať a fandiť môže hocikto hocico/hocikomu
11.05.2024 - 14:31:05
00
hnili anglicania chcu presadit aby eb nevyzadovali pedalovanie.....
https://www.forbes.com/sites/carltonreid/2024/02/29/e-bikes-should-not-require-pedalling-proposes-uk-government-diverging-from-eu/?sh=caee9aa18c34
tomu sa hovori motorka... :facepalm:
11.05.2024 - 21:17:16
00
Fiha, uz som dupac 😁
11.05.2024 - 21:24:49
01
Red1, vidim, ze ides na to vedecky. Aky uzaver mal byt z tych dat? ;)
Preco si neskusil turbo?
Ja to tipujem tak na 7:40 na K1. :))

Ak chces presne merania, kup si lacny meracik spotrebovanej energie a zapoj medzu baterku a motor.

Ako si meral waty na klukach? Motor, co ukazuje moze byt dost vedla.

A iba taka sranda, mechanicky vykon na kolese je menej ako 80% z elektrickeho prikonu, ktory ukazuje motor.
11.05.2024 - 22:30:08
00
Marli napísal:
Takže porovnateľné by bolo nechat ísť 'vedla seba' resp s odstupom cyklistu a ebikera. A netuším,čo by z tých čísel potom vyčítal, že motor funguje a robí dopomoc? A že vynaložená práca ebikera je nižšia ako cyklistu. To je snáď jasné.

Jasné len naoko..
Si predstav, že šlapeš kopec bok po boku s o 10kg ťažším biobikerom.
Asi i tebe je jasné, že ten ťažší bio musí permanentne podávať vyšší výkon pri rovnakej trase a priemerke ako ty.
Podľa hejterologiky teda ten čo v tej dvojici je leňoch a odrbáva by si bol ty, keďže si si do batohu nenaložil rozdielových 10kg.

Pokiaľ ide o rôzne formy pluralizmu medzi bikermi, tak napríklad ten hodnotový sa medzi hejtermi nechytá ani náhodou..
12.05.2024 - 17:57:22
00
Pekna znoska hluposti. :)
12.05.2024 - 18:08:23
00
Pekný hejt :)
12.05.2024 - 18:23:56
00
thePegass napísal:
lto prečo by niekto šlapal kopec na e-bike bez podpory? Akože nech sa páči, kto chce, tá možnosť tu je, ale je to nezmysel ťahať takú váhu. Neviem ako iné značky ale aj ECO mód pri Bosch mi príde ako len dorovnanie váhy a pri takomto spôsobe využívanie e-biku sa stráca celý jeho význam (môj názor).

No ved prave, ze ten eco mod nie je dorovnanie :) Ani nahodou, to u vysvetlil double, ktory to jazdi.
12.05.2024 - 20:07:48
00
Red1 napísal:
Ito
Ty si asi srandista =)
Dal som ti tam odkaz na komplet data.
Ty napises, ze tam nie je celkova priemerka, ani celkove km, ze sa ti to nechce zratavat a pod.
JE TAM VSETKO. Len si to treba aj pozriet.
Aby ta nahodou hladanie celkoveho casu, priemerky, km neunavilo, je to ten riadok nad popisom. (3-4 riadok od hora)
https://www.mtbiker.sk/forum/post2029058.html#p2029058

Potom tu ziadas trasy Raca - BK, aby si si to ani nepozrel?
V tom odkaze mas dokonca aj tuto trasu, aj s vykonmi vo WATToch.
Mozete nam tu aj ostatni ukazat svoje vykony na Itovej trase Raca - BK
Na biobiku som to dal za nejakych 33-34 min. uz davnejsie. Na biobiku nemam Wattmeter.
Nemam co skryvat, nepotrebujem si tu vymyslat, mas tam realne podrobne data aj s trasami z E-biku a netvarim sa, ze E-bike je dokonaly.

Od kazdeho tu ziadas udaje a ty nam kedy ukazes tie svoje?

Ty mi tu napises ako je to lahke a ze na ebiku to musis dat s priemerkou 25 kmh.
Nech sa paci. Na Cyprichovej 1 v Raci si pozicaj ebike, stiahni si tie moje gpx a mozes nam to ukazat.
Pre teba brnkacka s prstom v nose. Bez nabijania.

Neviem preco sa chvalis cudzimi vyjazdmi, ale Ixnayove trasy som si pozeral a inspiroval som sa niektorymi.

Nemusis sa rozculovat :lol: Ok uz to vidim . Mas tam cas 19:48 a v rozpise 157W vykon od motora a 235W svoj. Som si to musel najst, mohol si to sem napisat, namiesto dlheho zbytocneho textu. Ako napr. o tom, ze sa chvalim cudzimi vyjazdami a podobne nezmysly. Co a ako jazdim, si mozes kludne najst. Taky makac ako lxnay nie som ani bajkom ani pilkou, ale to neznamena, ze jazdim okolo baraku iba :lol: A ako som napisal, s ebajkom hentu trasu (tusim z Bukovej?) musis dat s priemerkou 25km/h ako nic. Raca - BK neviem, musel by som sa zamysliet, ale cas pod 20minut som dal kedysi. Na MTB fulle s malym batohom, nie cestaku bez vsetkeho a vyzleceny :lo:l a nie od toho zaciatku co mas trasu, ale od 3 zajacov (ako konci kruhac), tato casovka sa zvykne jazdit odtial, je na to aj tema tu na fore.

Ale tusim som chcel, aby si dal rovnaku trasu aj na vypnutom motore, ale tak ked tam mas wattmeter, tak asi netreba. Blbe je, ze som zabudol, kvoli comu som to vlastne chcel :D Inak som si nevsimol, ze by som to pozadoval od kazdeho, zase si vymyslas.
12.05.2024 - 20:23:17
00
keyboard_arrow_up