Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
to palig ..ano, vyhral volby...ano, dostal najviac hlasov... ale o demokracii by som tu nehovoril....fico je maly meciar, vsetci co pochopili, ze meciar je neprijatelny volili fica...vsetky babky demokratky, vsetci, ktorym je teraz zle a vinia za to mikiho vladu...a k tomu, ze "este nevladol, takze nevieme, co je zac" - to snad nemyslis vazne :) ma predsa nejaky program a ten aj mieni uskutocnit...sa chces zahravat so 4rokmi zivota statu systemom "skus a uvidis"??? :roll: spoliehat sa na to, ze ho nejaki koalicni partneri umiernia a vsetko bude nakoniec dobre, je podla mna kravina...[/b]
19.06.2006 - 20:00:17
00
Slota je cisty srandista, ma blby prejav, ale paci sa mi ako antimadar. polovica Slovenska si totiz mysli, ze NITRA je madarske mesto a to ma dokaze poriadne nasrat. aj to ked idem v busi a pocujem tie madarske babky, ako hovoria madaro-slovencinou. ale najhorsie je, ked som raz bol v Komarne(pozor nie Komarom) a predavacka mi nerozumela po slovensky!!!


nastastie Zilina je 99% slovenske mesto. tych 100 % kazia len cigani a korejci z Kie :lol:
19.06.2006 - 21:39:18
00
A tých vyše 200 hlasov odovzdaných SMK

By the way, všimli ste si, že dnes už Fico zmiernil rétoriku? Môžeme vypísať hlasovanie, dokedy bude hlásať solidaritu. Podľa mňa, mesiac po schválení vládneho programu zabudne na solidaritu.
19.06.2006 - 22:12:04
00
A tých vyše 200 hlasov odovzdaných SMK

By the way, všimli ste si, že dnes už Fico zmiernil rétoriku? Môžeme vypísať hlasovanie, dokedy bude hlásať solidaritu. Podľa mňa, mesiac po schválení vládneho programu zabudne na solidaritu.

to museli byt volici z juzneho slovenska s volicskymi preukazmi :wink: inak si to neviem vysvetlit :roll:
19.06.2006 - 22:18:52
00
to bolo asi mne..


btw s tym madarsko rozpravajucim obyvatelstvom je to sranda.. u babky je to tiez take viac madarske ako slovenske mesto a uz odmalicka ked sme robili blbosti s brachom tak nam ujovia a tety nadavali (teda asi nadavali, podla intonacie a gestikulacie) madarsky ale ja som im nerozumel ani trt.. tak som ich nechal spustit cely minutovy (a viac) monolog a potom slusne povedal ze prepacte ale ja vam madarsky nerozumiem ja viem iba slovensky :D chudaci vzdy vyplestili oci neco velmi skratene zalomili ale podstatne kludnejsim hlasom uz.. :twisted:
20.06.2006 - 09:44:58
00
slota nie je tupec?? ved to je nejvacsi magor na SVK, fasista, primitivne ozrate tela. Velky Slovak...bratia a sestry v kristu, potrebujem predat Sturovo namestie pod aupark, odhlasujte mi to... Cista mafia, preto chce prave vnutro. Zbohom rodina. Toto je najvacsia tragedia tychto volieb, tych 12 percent SNS. Od serioznej narodnej strany maju na mile daleko :idea:


Myslim, ze kym tu bude separatisticka SMK, bude aj SNS. Tym, nenaznacujem, koho som volil.
20.06.2006 - 11:07:24
00
podla mna demokracia neznamena dat moc kazdemu, kto sa o nu prihlasi a tvrdi ze "zabije draka a spasi svet " ... ja napriklad dzurindu vyslovene neznasam, ale fica ako lidra vlady si predstavit neviem...


demokracia znamena vlada vacsiny...takze to hrubym nechapem

2Craobs lenze ty mi to pises, ako keby som bol Ficov zastanca a to nie som :!: ja len hovorim, nech ma sancu sa ukazat a potom nech ho kritizuju, ale nie predtym ako sedi na stolicke vo vlade...

Slota je cisty srandista, ma blby prejav, ale paci sa mi ako antimadar. polovica Slovenska si totiz mysli, ze NITRA je madarske mesto a to ma dokaze poriadne nasrat. aj to ked idem v busi a pocujem tie madarske babky, ako hovoria madaro-slovencinou. ale najhorsie je, ked som raz bol v Komarne(pozor nie Komarom) a predavacka mi nerozumela po slovensky!!!


Musim zasa suhlasit. Tento clovek mi hovori z duse.
20.06.2006 - 11:09:54
00
tak neviem ako to suvisi s mojim prispevkom, prepac :wink:
20.06.2006 - 11:11:09
00
Treba si uvedomit jednu vec: na Slovensku sme vsetci slovaci. Slovaci madarskej narodnosti, su tiez slovaci, nie madari. Madari su za hranicami v Madarsku.
20.06.2006 - 11:15:36
00
david to je sice pekna veta, lenze oni to tak necitia....oni sa citia ako madari zijuci na slovensku, pozeraju madarsku telku, pocuvaju madarsky rozhlas, sleduju madarsky futbal....som v blave na skole a nezaregistroval som, zeby sa niekto z tych co poznam citil ako slovak....
20.06.2006 - 11:28:36
00
To je relativne, su Slovaci madarskej narodnosti a potom su separatisti.

Existencia stran typu SMK a pod. je dokazom pripecenosti urcitej skupiny ludi. kym bude SMK, zarucujem Vam, ze bude aj jej logicky protipol SNS.


Naposledy upravil David Gilmour dňa 20.06.2006 - 11:34:15, celkovo upravené 1 krát.

20.06.2006 - 11:30:37
00
ved ja sa nehadam ...len ti vravim, ako to statisticky vidim ja...ukaz mi takeho, co v zapase SR-HU bude drzat Slovensku :)
20.06.2006 - 11:33:36
00
Mali by tak robit vsetci, lebo su prislusnici Slovenskej republiky a nie Madarskej republiky. Koho chlieb jes toho piesen spievaj - tak je to vsade v kultivovanom svete. Chapem, co hovoris, prax je v mnohych separatistickych hlavach ina. Ja by som bol najradsej, keby neboli ziadne nacionalisticke strany, lebo je to prezitok.
20.06.2006 - 11:37:47
00
ved ja sa nehadam ...len ti vravim, ako to statisticky vidim ja...ukaz mi takeho, co v zapase SR-HU bude drzat Slovensku :)

Jake zapasy sak sme cyklisti, sak to je jasne ze ked pojdem na bajku popri madarovi cosi mu strcim do kolesa.
20.06.2006 - 11:40:41
00
ved ja sa nehadam ...len ti vravim, ako to statisticky vidim ja...ukaz mi takeho, co v zapase SR-HU bude drzat Slovensku :)

Jake zapasy sak sme cyklisti, sak to je jasne ze ked pojdem na bajku popri madarovi cosi mu strcim do kolesa.


Beriem to ako blby for. Neznasanlivost nie je na mieste.
20.06.2006 - 11:43:18
00
keyboard_arrow_up