Video: Cyklostopy Fest - finálové enduro na vode a snehu

thumb_up42thumb_down 4 komentáre

Imroman 13.10.2019   Youtube Horska Cyklistika Enduro Reportaz Video Cross Country Preteky Festival Jazdenie

Poďte sa pozrieť priamo na trať časovky, XC a endura, ktoré sa konali na trailoch v Starej Ľubovni. Najmä nedeľné enduro si zaradím vďaka podmienkam do svojej kategórie “epických” podujatí…

 Pod hradom v Starej Ľubovni sa uplynulý víkend konala akcia pod názvom Cyklostopy Fest, ktorá ponúkala skutočne rozmanité disciplíny - piatková časovka do kopca, sobotné XC a v nedeľu bolo na programe finálové kolo Slovenského pohára v endure. Táto kombinácia sa mi osobne pozdávala a hlavne v tejto oblasti som nikdy nebol a teda o dôvod navyše sa prísť pozrieť. Aj keď počasie veľmi neprialo, celé podujatie vo mne zanechalo výborný dojem a to najmä vďaka ľuďom - všetci boli milí, ochotní a bolo vidieť, že to robia, ako sa hovorí, srdcom. Navyše táto oblasť ponúka skutočne výborné možnosti na jazdenie...

Inak v nedeľu sa zúčastnil aj kolega Martin, ktorý pracuje v našom MTBIKER centre. Jeho report si môžete prečítať na tomto odkaze. Kompletné výsledky endura nájdete na tomto odkaze.

Záznamy z aplikácie Strava

Autorka titulnej fotky: Slávka Jarinová

Ak sa vám video páčilo, pozrite sa aj na ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Výber z produktov

Komentáre

tirovaf 13.10.2019 (20:52)

thumb_up0thumb_down


Ahoj, ako si vnimal tu enduro trat na XC bicykli? Okrem tych plastov co si spominal ze nestihali, tak citil si aj ine negativa?

 
Imroman tirovaf 14.10.2019 (12:04)

thumb_up0thumb_down


No tie plaste boli asj najvacsi hendikep ale samozrejme ak ides rychlejsie ako top borci, tak narazis na limity bicykla skor ako ja. Inak keby boli normalne podmienky, uzil by som si to myslim viac nez dobre v tomto pripade a na tychto singloch - nie su tu extremne strminy alebo rockgardeny, kde by si dostal XC na hranu.

Navyse ten Felt je skutocne schopny na trail aj s nizsim zdvihom...

 
Anthemmer 14.10.2019 (10:51)

thumb_up-1thumb_down


Čau,
mohol by si napísať, aké oblečenie si mal? Do takýchto podmienok nemám veci a rád by som sa dovybavil, takže by sa zišla inšpirácia (ak to ponúkate aj na stránke, môžeš rovno prihodiť link)
Inak super report!

 
Pridaj komentár