Kolekcia vianočných setov od Eleven – originálny a funkčný darček

Kolekcia vianočných setov od Eleven – originálny a funkčný darček

PR článok

Do Vianoc ostáva už len pár dní. Prečo sa však uchýliť k výberu niečoho fádneho na poslednú chvíľu, ak svojich blízkych môžete obdarovať elegantnými a funkčnými kúskami oblečenia?

Šport si často vyžaduje špeciálne doplnky. Od topánok, cez prilbu až po oblečenie. Ak sa chcete cítiť skutočne pohodlne a podať čo najlepší výkon, je potrebné vybrať si k tomu správne kusy odevu. Eleven je na našom trhu už niekoľko rokov a za túto dobu si dokázal vytvoriť meno spojené s kvalitou.

Dôkazom toho je ponúkaná nová kolekcia, respektíve sady oblečenia, kedy v jednom balíku získate základné kusy športového oblečenia – či už ide o beh alebo cyklistiku. Ako všetci vieme, dizajn a celkový vzhľad sú rovnako dôležité. Nejde o rovnaké a esteticky nudné sady, lebo výber je skutočne rôznorodý.Bežecké sety – od tradície až k národnej hrdosti


V tejto časti budú páni isto závidieť ich nežnejším polovičkám. Dôvodom sú dva sety pre dámy, navrhnuté s folklórnou tematikou. Ich odlišnosť je iba vo farbe trička, ktoré môže byť čierne alebo biele. Obdarovaný tak získa set, v ktorom nájde spomínané tričko, 2x čelenku z materiálu Dolomiti a 2x ponožky v bielej aj čiernej farbe s označením “vyrobené v Českej republike”. Samozrejmosťou je i darčekové balenie. Cena tohto setu je 56 €.Druhá kolekcia je s motívom Slovenska. Bielo-modro-červená kombinácia s popisom „Slovakia“ a slovenským znakom s určitosťou prezradí každému, odkiaľ pochádzate. Okrem funkčného a ľahkého trička z materiálu Torino získate kompresné podkolienky, ktoré vám pomôžu lepšie zregenerovať, čelenku a taktiež darčekové balenie. V tomto prípade sú dostupné pánske aj dámske verzie. Cena týchto setov je 50 €.Cyklo sety – osvedčená klasika


Ak hľadáte nový dres, možno ste ho práve našli. Eleven do svojej ponuky zahrnul štvoricu pánskych dresov v kombinácii s kompresnými podkolienkami. Strih dresu je prepracovaný, využíva spojenie dvoch materiálov. Vpredu a vzadu je použitý materiál Micro, materiál Mondrian je na bokoch. Na výber sú štyri „horizontálne“ farebné prevedenia - červená, žltá, modrá a dámska ružová. Okrem nich je v ponuke aj dres s vertikálnym dizajnom loga v čiernom prevedení. Cena týchto setov je 65 €.Okrem nich je dostupná aj iná alternatíva, ktorá sa spolieha na rovnaké materiály a strih, avšak ponúka odlišné vizuálne spracovanie. V ružovej farbe je dostupná za podobnú cenu.Bežkársky set – využite sneh naplno


Prečo sa brodiť v snehu na bicykli, ak to ide elegantne na bežkách? Výhodou je aj skutočnosť, že medzi týmito športami môžete oblečenie kombinovať. Bežkárska bunda Berg je univerzálna možnosť pre bežky, beh či turistiku. Nepremokavá membrána vpredu a priedušnosť vďaka zapletenej tkanine vzadu je tým, čo v takýchto chvíľach potrebujete. K tomu sa pridá šatka, rukavice a samozrejme funkčná čiapka. Farebný set fluo kúpite už za 130 €.Univerzálna výbava


Poslednou možnosťou je štvorica setov. Folklórny set obsahuje 2x čelenku, zimnú pletenú čiapku, rukavice a krabičku. Modrý sa spolieha na kompresné podkolienky, funkčnú čiapku a bežecké rukavice. Ďalšie dva, slovenský a ružový pre dámy, potešia nových majiteľov čiapkou, čelenkou a kompresnými podkolienkami. Cena setov sa pohybuje od 46 €.

Exkluzívne balenie


Darčeky nájdu vaši najdrahší exkluzívne zabalené a to nielen v duchu značky Eleven, ale aj vo vianočnej, folklórnej, či slovenskej tematike.Viac informácií o ponuke značky Eleven získate na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Darčeky pre nežné pohlavie - čím prekvapiť PR článok

Darčeky pre nežné pohlavie - čím prekvapiť

Prinášame niekoľko tipov na darčeky, ktorými môžete potešiť a prekvapiť vašu aktívnu polovičku.
Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie PR článok

Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie

Ideálne je mať oblečenie, ktoré využijeme na viac športov, netreba mať doma preplnenú skriňu. Aké veci fungujú na bicykli a aj pri turistike a čo je lepšie kúpiť si zvlášť?
Castelli Idro 3 – nová generácia bundy, ktorú nosím takmer všade so sebou

Castelli Idro 3 – nová generácia bundy, ktorú nosím takmer všade so sebou

Sú kúsky cyklistickej výbavy, kde sa ťažko dá hovoriť o dostupnej alebo rozumnej cene. No ak jazdíte, časom sa na danú vec budete pozerať inak a cena môže byť posledná vec, na ktorú si potom spomeniete.
keyboard_arrow_up