Najnovšie články z kategórie Downhill

DH: Kalendár pretekov 2009

Kalendár pretekov v roku 2009 v zjazde: Slovenský pohár (6), nezávislé preteky v SR (1), Český (1), Poľský (5), Svetový pohár (DH 7, 4X 8). Detaily inside.
Propozície Adamoto SP 2008 DH #6 Drienica

Adamoto SP v zjazde horských bicyklov, Drienica sa pôjdu tento víkend, 7.9.2008 v Drienici pri Prešove. Tu nájdete všetko potrebné info.
King Of SKIpark for DH-ers

0. ročník pretekov King Of Skipark for Downhillers vás pozýva 9.8.2008 stráviť bikovú sobotu v Ski Parku Ružomberok na Malinom Brde. Pripravená je 5.1 km trať, množstvo cien a lákadlom je aj štartovné zdarma!
MS: Najlepší zo Slovákov ôsmy junior Sagan

Na MS horských cyklistov v škótskom stredisku Fort William sa najlepším Slovákom stal Peter Sagan v krose juniorov, Filip Polc sa vo four crosse a zjazde zmestil do druhej dvadsiatky na svete
DH Vrátna - fotogaléria

88 fotografií z minulovíkendových pretekov Slovenského pohára v zjazde z Vrátnej prináša Katko. Víťazi: Muži: Štencel, Juniori: Hanuliak, Hobby Full: Korytko, Hardtail: Červenka, Masters: Čeman, Ženy: Šišková, Žiaci: Miklo.
Pozvánka do Podkoníc

Už o necelé dva týždne (v sobotu 8-eho septembra) sa v Podkoniciach pri Banskej Bystrici opäť koná „letecký deň“ - Finále RIDE Cup-u 2007. Kto to už niekedy zažil, vie o čom točím a kto nezažil, srdečne ho pozývam zistiť to...
Propozície RIDE Cup 2007 #3 - DH Podkonice

Názov pretekov: RIDE Cup 2007 - DH Podkonice

Usporiadateľa organizátor: ŠK RIDE Slovakia

Termín konania: Sobota 8.9.2007

Miesto konania: Podkonice - Pleše
SP DH Veľká Rača - fotogaléria

Druhé kolo Slovenského pohára a Majstrák SR na Veľkej Rači prebehol za výborného počasia a za účasti 212 pretekárov... Priebeh pretekov bol OK a dopadlo to takto: Majstri: Polc (M), Laktiš (J), Mackovič (HF), Zlatoš (H), Drábik (MS), (Ženy - titul nebol udelený), Laššo (Žiaci). 130 fotiek
Polc sa prebral z bezvedomia a zdolal svetovú špičku

Bývalý majster Európy v zjazde na horských bicykloch Filip Polc nechal počas víkendových pretekov Speed of Wheels 07 v nemeckom Willingene za sebou kompletnú svetovú špičku. Druhý skončil Juhoafričan Greg Minaar a tretí Brit Steve Peat.
Pozvánka na RIDE Cup 2007 #2 – DH Donovaly

Kto vlani nezažil, aký je to pocit mať raketový pohon, má šancu už o necelé dva týždne - 17. júna na Donovaloch!!! V tejto pozvánke preberiem viac-menej len info pre pretekárov. Divákom môžem odporučiť jedine prísť, lebo kto naživo neuvidí, z fotiek a videí neuverí...
DH Polomka - fotoreport

RIDE Cup odštartoval tohtoročnú sezónu 20. mája pretekmi na Polomke, ktoré sa odohrali za takmer ideálneho počasia a za mega účasti 277 pretekárov! Na tejto hravej a vynikajúcej trati boli oproti roku 2006 urobené len dve zmeny: 1. bol upravený odraz dvojvlny v strede trate, 2. pred cieľovou cestou bol namontovaný klasický RIDE znak - umelý jump "heliporter".
Propozície RIDE Cup #1 - DH Polomka

Pozvánka a propozície 1. kola Ride Cupu - obľúbená DH Polomka. Odštartuje sa v nedeľu 20.5.2007 v lyžiarskom stredisku Polomka - Bučník.