Najnovšie články z kategórie Jurco

MS: V časovke triumf Nemca Martina, Jurčo 38.

Nemec Tony Martin sa v stredu stal časovkovým majstrom sveta v cestnej cyklistike, keď najrýchlejšie zdolal trať dlhú 46,4 km. "Už v posledných kilometroch som cítil, že zvíťazím. Je to fantastický pocit, veľmi sa teším," povedal čerstvý šampión v prvej reakcii pre Eurosport. Na druhej priečke skončil Brit Bradley Wiggins, ktorý zaostal za Martinom o 1:15 min.
Jurčo s ďalšími UCI bodmi z Poľska

Slovenský cyklista Matej Jurčo obsadil 3. miesto na pretekoch kategórie 1.2 o Pohár ministra národnej obrany v poľskom Plocku. Pretekár tímu Dukly Trenčín Merida prehral s domácim Tomaszom Kiendysom o 10 sekúnd. Pred Jurča sa ešte dostal nestarnúci bývalý víťaz Okolo Slovenska, 44-ročný Radoslaw Romanik. Jurčo si za svoj výkon pripísal 16 bodov do rebríčka UCI.
Matej Jurčo úspešný na Okolo Mazovska

Slovenský cyklista Matej Jurčo z Dukly Trenčín Merida obsadil 4. miesto na štvoretapových pretekoch Okolo Mazovska v Poľsku. Základ úspechu položil Jurčo už v prvej etape, ktorú vyhral. Lipták získal na Okolo Mazovska celkovo 20 bodov do kontinentálneho rebríčka UCI.