Video: Ako si vybrať bundu na chladnejšie obdobie?

183 komentáre

Imroman 07.10.2017   Youtube Bundy Horska Cyklistika Oblecenie Video Cestna Cyklistika Zima Jesen Trening Vybava

Správny výber bundy nám umožní veselo jazdiť takmer počas celého roka, vrátane dní, kedy sa väčšina ľudí len pozerá spoza okna. Na čo sa zamerať pri jej výbere?

 Dnes máme skutočne široké množstvo materiálov a rôznych „vychytávok“, ktoré na bundách môžeme nájsť. Každopádne sú určité základné vlastnosti, ktoré by mala vaša bunda spĺňať, a to bez ohľadu na značku. Ako vždy, záleží v prvom rade na vašich preferenciách a spôsobe. Spomínaný článok ohľadom porovnania materiálov, nájdete na tomto odkaze.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy ~ Bundy a vesty)

Komentáre

palo14 09.10.2017 (09:45)

0


Poznate nejaky dobry windstopper dres s dlhym rukavom za rozumnu cenu tak okolo 80e? Nieco podbone ako casteli perfecto ale lepsiu cenu.

 
Imroman palo14 09.10.2017 (10:19)

1


skus pozriet na toto: https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/bundy-a-vesty/panske-bundy/polaris-windshear-modra.html

Samozrejme nie je to uplne rovnake ale ma to mnoho spolocneho...

 
N/A 01.12.2019 (15:05)

0


k tomu zipsu. Zapinat a rozpinat sa za jazdy je vhodne na maratony alebo tie dlhe preteky v zime. Na rodinny cyklovylet asi nie. Tam asi ani nebude treba spickova vybava. Pekne vyborne funkcne bundy su aj lacne aj ked sa pod zips zachytava okraj bundy. Force ma dobry pomer cena/kvalita v ramci rekreacnych jazdcov.

 
Pridaj komentár