Články v kategórii 'Filip Polc' (85 - 85 z 85 článkov)

Majstrom Slovenska Polc, víťazom pretekov Hynčica

14.08.2005 865 0

Majstrom Slovenska v zjazde na horských bicykloch sa v lyžiarskom stredisku Jasná stal bývalý majster Európy Filip Polc. Slovenský šampionát bol taktiež 5. kolom Slovenského pohára, v ktorom obsadil Polc druhú priečku. Rýchlejší bol iba český biker Vlastimil Hynčica. Medzi juniormi triumfoval Poliak Maciej Bochenek, druhé miesto a slovenský titul si vybojoval Matej Vitko. Medzi ženami sa predstavila iba jediná Slovenka Helena Bošková, ktorá skončila štvrtá. Keďže nebol na štarte minimálny počet troch slovenských jazdkýň, titul majsterky Slovenska sa neudeľoval. .. 100 fotografií