Články v kategórii 'Julien Absalon' (5 článkov)

Julien Absalon náhle ukončil kariéru pretekára XCO

16.05.2018 5 138 1 35

Ak ste niekoho mohli nazývať žijúcou, a pritom aktívne jazdiacou legendou, bol to zrejme tento francúzsky reprezentant. Po 15 rokoch si povedal, že už stačilo...

V La Bresse triumfy Absalona a Dahleovej

20.05.2012 1 173 0

Výsledky nedeľňajších finálových disciplín na podujatí Svetového pohára v horskej cyklistike vo francúzskom La Bresse.
SP XC: Števková v Belgicku na 36. mieste, Absalon a Pendrel víťazne

15.04.2012 2 123 0

Slovenská reprezentantka Janka Števková skončila v pretekoch Svetového pohára v cross country horských cyklistov v belgickom Houffalize na 36. mieste, keď za víťaznou Kanaďankoi Catharine Pendrelovou zaostala o takmer osem minút. Medzi mužmi triumfoval Julien Absalon z Francúzska, Michala Lamiho klasifikovali v ôsmej desiatke.
Na olympijskej trati úspešní Absalon a Pendrelová

01.08.2011 800 0

Dvojnásobný olympijský víťaz Julien Absalon triumfoval v nedeľňajších testovacích pretekoch na trati v anglickom Londýne, na ktorej sa uskutočnia súťaže v cross country horských cyklistov na budúcoročných olympijských hrách. Tridsaťročný Francúz o 80 sekúnd zdolal Švajčiara Christopha Sauera, tretí skončil rakúsky jazdec Karl Markt.
SP XC: V Offenburgu víťazstvá Francúzov

30.05.2011 1 373 0

Víťazmi nedeľňajších pretekov Svetového pohára horských cyklistov sa v nemeckom Offenburgu stali Francúzi Julien Absalon a Julie Bressetová. Nedarilo sa Slovákom, keď Michal Lami skončil medzi mužmi na 54. mieste, Janka Števková obsadila 37. pozíciu.